Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

W latach 90-tych polscy piłkarze mówili po takich meczach: „Nie ma już słabych drużyn, poziom się wyrównał.” Zapominali tylko dodać, że skoro przeciwnicy się rozwijali z niższego poziomu, to Polacy powinni także iść w górę z (teoretycznie) wyższego. 
Czy znowu czeka nas koszmar lat 90-tych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włączyłem mecz koło 80 minuty. Patrzę 2:1, milik się odetkał, lewy z golem, mołdawia głównie wykopuje piłkę z pola karnego byle dalej od siebie. A potem klasyka, witali się z gąską bo co się może stać  🤦‍♂️ 

 

Santos powiedział że w życiu czegoś takiego nie widział, cóż my niestety tak. I jeszcze Bednarek który po meczu wygłasza mądrości w stylu myśleliśmy że mecz sam się wygra, chcieliśmy już wakacje. Nie dość że potwierdza podejrzenia co do swojej inteligencji to wg mnie z takim mentalem kwestionuje zasadność swojej gry w reprezentacji.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narzekać to każdy potrafi, a tu na prawdę jest ciężka grupa:
Czechy - zawsze byli groźni; czy to hokej czy to piłka, nie wolno ich lekceważyć
Albania - czarny koń tych eliminacji, drużyna która, regularnie jest w pierwszej setce rankingu FIFA,
Wyspy Owcze - potężna ekipaz kraju gdzie piłka nożna jest najpopularniejszym sportem, z historią sięgającą 1930, kiedy to w meczu inauguracyjnym rozbili 5:1 Szetlandy (edit: albo zostali rozbici - źródła różnie podają). Drużyna regularnie wygrywająca z San Marino, Maltą czy Cyprem; urywająca punkty takim podtęgom jak Słowenia czy Irlandia Północna. Nie można ich lekceważyć.
Mołdawia - najmłodsi (kraj istnieje dopiero od 1991) i zarazem najbardziej spragnieni sukcesów, nieobliczalni i bez kompleksów, mający podejście"bij mistrza" i nic do stracenia, a wiele do zyskania. Jak ciężko się gra przeciwko takiej drużynie wczoraj przekonała się drużyna z Polski.
Polska - co tu pisać, każdy wie jak jest...

Zatem, zanim skrytykujesz - pomyśl.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz jeszcze szopka, z wezwaniem trenera "na dywanik" do Kuleszy😅 Piłkarzy niech k**wa sobie wzywa, puści im kawałek disco polo, poczęstuje kabanosem, może się "odpalą". Na miejscu Santosa podziękowałbym za współprace, niech wsadzają na minę Papszuna.

 

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem Krycha

 

 

signal-2023-06-21-14-07-54-644.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, loco50 napisał(-a):

A tymczasem Krycha

 

 

signal-2023-06-21-14-07-54-644.jpg

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma na wszystko wy.... 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, loco50 napisał(-a):

A tymczasem Krycha

 

 

signal-2023-06-21-14-07-54-644.jpg

Jakie fajne "spontaniczne" zdjęcie. Tak sobie siedzieli nad basenem i z szybka cyknęli fotkę. I oczywiście podzielili swoją intymną chwilą z całym światem. Ja naprawdę nie pasuję do dzisiejszego świata z tą nadaktywnością pokazywania wszystkim swojego życia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tymczasem Krycha
 
 
signal-2023-06-21-14-07-54-644.thumb.jpg.6ad3780c3ee840e6d1de4e1d57a09ceb.jpg

chyba się walną w podpisie zdjęcia;-)

ps: on nie grał, więc co innego ma robić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Robert74 napisał(-a):

Bukmacherzy się obłowili 😁

By to człowiek wiedział... w przerwie kurs był 1:250 na Mołdawię 😅


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, vvv napisał(-a):

By to człowiek wiedział... w przerwie kurs był 1:250 na Mołdawię 😅

 

Tak się od rana zastanawiam czy Piłkarzyki wiedzieli 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vvv napisał(-a):

By to człowiek wiedział... w przerwie kurs był 1:250 na Mołdawię 😅

Jak to mówią - poważni ludzie zainwestowali poważne pieniądze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Keniutek napisał(-a):

A teraz jeszcze szopka, z wezwaniem trenera "na dywanik" do Kuleszy😅 Piłkarzy niech k**wa sobie wzywa, puści im kawałek disco polo, poczęstuje kabanosem, może się "odpalą". Na miejscu Santosa podziękowałbym za współprace, niech wsadzają na minę Papszuna.

 

 

Otóż to. Polska piłka opanowana jest w 95% przez prymitywnych cebulako-alkoholiko-imbecyli, którzy słowo "klasa" kojarzą jedynie z salą, w której dostawali pałę za pałą w podstawówce.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czeka nas, jak w każdym roku, heroiczny bój mistrza Polski o Champions League


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie oglądam z odtworzenia dzisiejszego Michała Pola i wybrzmiewa mi jeszcze w uszach fragment, w którym, wspominając powrót FC LIVERPOOL w pamiętnym finale z 0:3, kiedy Benitez powiedział zawodnikom w szatni, w której słychać było, mimo teoretycznie beznadziejnej sytuacji, gromkie śpiewy fanów ze stadionu ("You'll Never Walk Alone"): "Panowie, idźcie i zagrajcie dla tych ludzi. Gra dla takiego klubu zobowiązuje do tego, żeby na murawie zostawić całe serce.", Michał Pol pyta: "Dlaczego gra z orłem w koronie na koszulce nie wywołuje podobnego efektu? Dlaczego piłkarze nie chcą zostawiać całego tego serducha?" I powiem Wam - chociaż pewnie część z Was stwierdzi, że jestem yebnęti, a inni, że jestem kochanką Macierewicza - że doszedłem do wniosku, iż nasi piłkarze (może nie wszyscy, ale większość) po prostu nie szanują ani swojego kraju, ani narodu. ani - w konsekwencji - kibiców. Grając w klubach, są sobie barcelończykami, neapolitańczykami, rzymianami, londyńczykami, czy turyńczykami, jeżdżą po luksusowych kurortach na wakacyjne Seszele, Malediwy i Dominikany, a ci frajerzy zapieprzający za nimi autobusami nawet i do Kiszyniowa, to taki trochę wstydliwy "podatek od popularności". Nie chce im się starać, bo chociaż drą ryje przy hymnie, to jest to taki "pic patriotyzm" - szalikarnia dla paparazzi", a w gruncie rzeczy pewnie gardzą Cebulandią, co i na forum niejednokrotnie znajduje przecież swoją manifestację (więc część z nas z pewnością doskonale rozumie, a nawet zapewne i współodczuwa ten swoisty "sentyment").   ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam, po prostu głowy nie mają - zarabiają pełno kasy, reprezentacja to mecze po długim sezonie kiedy w głowach już wakacje. Za każdy błąd pół narodu po tobie jedzie i mentalnie się spalają. 

 

Problem polega na tym że kiedyś było tak że pojedynczy piłkarze byli super w klubach a mierni w kadrze a teraz mamy w drugą stronę. Po przeciwnej stronie są piłkarze tacy jak Błaszczykowski czy Grosicki którzy w klubach potrafili mieć słabsze okresy, kontuzje itp a w kadrze mieli drugie życie.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Spoko, nic się nie stało, Lewy z Anią kupią sobie kolejną posiadłość na otarcie łez (kibicowskich), a reszta tych nażelowanych celebrytów też sobie nie "poszkoduje". Jak to mówią 'pięć minut wstydu po meczu ale na koncie będzie kolejne sześć cyfr' :) 

Do chwili obecnej pamiętam komentarz po pierwszej bramce - "Cóż, Mołdawia jest drużyną, która raczej gra gdzieś na trzecim planie, pewnym jest, że na tym meczu pierwsze skrzypce będą grać biało-czerwoni" - cytat z pamięci, ale sens był dokładnie taki. 

Powiem szczerze, że chyba naprawdę czas już dać sobie spokój z tą polską piłkarską patologią, bo na stare lata nerwy jednak trzeba oszczędzać.

Edytowane przez SonnyBoyWilliamson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak przekornie zapytam, czy Ci wszyscy, którzy krytykują reprezentację, czy tak zapierdzielają w robocie, jakby to był co najmniej ostatni dzień pracy, dają z siebie wszystko, 150% normy, wypluwają płuca i zostawiają serce, czy jednak szanują swój czas i zdrowie? I nie piszcie mi, że to INNA SPRAWA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Christo napisał(-a):

A ja tak przekornie zapytam, czy Ci wszyscy, którzy krytykują reprezentację, czy tak zapierdzielają w robocie, jakby to był co najmniej ostatni dzień pracy, dają z siebie wszystko, 150% normy, wypluwają płuca i zostawiają serce, czy jednak szanują swój czas i zdrowie? I nie piszcie mi, że to INNA SPRAWA.

Ty zdaje się w handlu pracujesz? To pomyśl że nagle okazuje się że wasze wyniki są najgorsze od lat i że konkurencyjna sieć z Mołdawi (cokolwiek tam sprzedajecie) właśnie weszła na wasz teren i was wykosiła z rynku. Taki konkurent, co to się z niego naśmiewaliście, że jest lata świetlne za wami w rozwoju firmy. Rozumiem, że szef by wam powiedział: nic się nie stało, chłopaki? Ot, chciałeś to i masz analizę do pracy😆

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest INNA SPRAWA, chłopie... Interesujesz się w ogóle na co dzień piłką? Ci ludzie uprawiają super sport i piękny zawód. Zawód-marzenie z dzieciństwa. Jeżeli grając w piłkę, realizując swoje marzenia (za bardzo często wielkie pieniądze), zakładasz koszulkę reprezentacji swojego kraju musisz dawać z siebie wszystko. Inna sprawa to, że grając na pół gwizdka i tak powinni ich ograć na luzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Christo napisał(-a):

A ja tak przekornie zapytam, czy Ci wszyscy, którzy krytykują reprezentację, czy tak zapierdzielają w robocie, jakby to był co najmniej ostatni dzień pracy, dają z siebie wszystko, 150% normy, wypluwają płuca i zostawiają serce, czy jednak szanują swój czas i zdrowie? I nie piszcie mi, że to INNA SPRAWA.

 

Ja zostawiam 150%. Całe. Po 50% w każdej z trzech robót.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, beniowski napisał(-a):

Ty zdaje się w handlu pracujesz? To pomyśl że nagle okazuje się że wasze wyniki są najgorsze od lat i że konkurencyjna sieć z Mołdawi (cokolwiek tam sprzedajecie) właśnie weszła na wasz teren i was wykosiła z rynku. Taki konkurent, co to się z niego naśmiewaliście, że jest lata świetlne za wami w rozwoju firmy. Rozumiem, że szef by wam powiedział: nic się nie stało, chłopaki? Ot, chciałeś to i masz analizę do pracy😆

Nie nie w handlu, w usługach/produkcji. I uważam, że właściciel ma prawo, przy słabych wynikach. krytykować zespół i zrobić z nim co chce (w granicy prawa oczywiście). Właściciel, ale nie postronne osoby. I jak usłyszę kogoś, kto będzie wieszał psy na moich ludziach, będę ich bronił do końca. Każdy może mieć gorszy dzień, ale Kadrę powinniśmy wspierać. I wkurzają mnie tacy „kibice” co potrafią krzyczeć to co ten pan na filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.