Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mario1971

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    21269
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    58

Zawartość dodana przez mario1971

  1. Bez przesady. DD w żółtym lub różowym złocie wyglądają przepięknie.
  2. Akumulator ma 3 lata, a w Wielkopolsce na początku lutego temperatura nocna schodziła średnio do -18C. Nocny rekord to -24C. Te dane znajdziesz spokojnie w internecie.
  3. 16 letnia Toyota Aygo córki, stojąca przez tydzień na 18C mrozie odpala bezproblemowo, a Ty się cieszysz, że nowe auto podołało na -10C? 🤔
  4. Brunet (Sub) wygląda dużo lepiej od tego rudzielca. 😃
  5. Wygoda po stronie grubszego Daniela Rotha tkwi w profilowaniu samej koperty.
  6. Ten Octo leżał wygodnie? Ja też go mierzyłem, nadgarstek 19cm i leżał fatalnie, jak jakiś sztywny kawał blachy z szerokimi uchami.
  7. Tego od dawna już nie sprzedają w AD Rolex.
  8. Jeżeli chodzi o kolorowe tarcze, to dla mnie liczą się tylko dwa kolory; niebieski i zielony - już parę zegarków w tych odcieniach mam/miałem. Trzecim jest łososiowy.
  9. I ogólnie mało wygodny. Podchodziłem do niego parę razy, za każdym układanie się na nadgarstku było mniej niż średnie. Ewidentnie budowa koperty tego zegarka nie współgra z wygodą jego noszenia.
  10. mario1971

    Policzmy MONSTER'y

    Źle to wygląda. Zegarek powinien wrócić raz jeszcze na serwis.
  11. Ja koniecznie chciałem czarnego, ale przy porównaniu obu tarcz, niebieski, bardziej żywy i wyrazisty - wygrał z czarnym w cuglach. Czy dobrze zrobiłem okaże się, jak tylko zacznie wychodzić słońce.
  12. Ciekawe, czy gdyby bransoleta była zwężana przy zapięciu do 16mm, zegarek byłby jeszcze wygodniejszy.
  13. mario1971

    Klub HERITAGE

    Po Mariusz powinieneś postawić przecinek. W swojej książce nie zrobiłbyś takiego błędu, co nie? 🤔 Filip, rozstrzygnij merytorycznie ten spór.
  14. mario1971

    Klub HERITAGE

    Sztuką jest prowadzić dyskusję w sposób kulturalny nawet z najbardziej impulsywnym czy nieokiełznanym adwersarzem. To wymaga nie tylko opanowania, ale przede wszystkim klasy, tej cichej, niewymuszonej, która nie potrzebuje podnoszenia głosu ani ostrych słów, by zaznaczyć swoją obecność. Kultura rozmowy ujawnia się właśnie tam, gdzie najłatwiej ją zgubić. Prawdziwa siła dyskutanta nie polega na tym, by za wszelką cenę wygrać spór, lecz na tym, by nie stracić szacunku ani do rozmówcy, ani do samego siebie. Spokój w obliczu chaosu, rzeczowość wobec emocji i uprzejmość wobec zaczepności są oznaką dojrzałości, która często mówi więcej niż najcelniejszy argument. Bo ostatecznie kultura dyskusji nie świadczy o tym, z kim rozmawiamy, lecz o tym, kim sami jesteśmy.
  15. mario1971

    Klub HERITAGE

    Czasami trafiamy na kogoś, kto potrzebuje więcej czasu, więcej przykładów i więcej cierpliwości, by coś zrozumieć. Nie każdy startuje z tego samego miejsca, nie każdy ma te same doświadczenia czy sposób przyswajania wiedzy. Cierpliwość wobec innych to jedno, ale równie ważna jest umiejętność rozpoznania momentu, w którym dalsze tłumaczenie nie przynosi już efektu i przychodzi ten moment, kiedy trzeba wycofać się z dalszej dyskusji.
  16. mario1971

    Klub HERITAGE

    Z mojej strony EOT. Musisz poszukać sobie innego rąbka u spódnicy.
  17. mario1971

    Klub HERITAGE

    Użyj większe czcionki, jeżeli ma to poprawić twoje samopoczucie! [emoji3] Tak jak napisałeś, historyczny pierwowzór...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.