Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mario1971

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    21265
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    58

Zawartość dodana przez mario1971

  1. Gładki bezel + Jubilee = petarda. I mówię to ja, który posiadał dwa DJe z karbowanym bezelem.
  2. Zgadza się. Pepsi ma wewnętrzny AR, a także pod lupką. Kermit tego nie posiada, przez to trudniej tu o dobre foto.
  3. W naturalnym oświetleniu prezentuje się dużo lepiej.
  4. Nastał czas Kermita. Teraz go trochę pomęczę.
  5. To jak rzucać kamieniem w chmurę – hałas jest, ale nie robi żadnej szkody.😃
  6. Wpadła w odwiedziny na dobry obiadek.
  7. Ostatnio jestem tutaj mniej aktywny, ale żyję i mam się całkiem dobrze.
  8. 38h rezerwy chodu, trochę mało. Tudora stać na więcej.
  9. Szkoda, że wsadzili tam Sellitę z tak krótką rezerwą chodu. Nie wysilili się.
  10. Cały czas jestem pod wrażeniem spalania. Tu wynik z dzisiejszej trasy. 1200km na jednym tankowaniu robi wrażenie.
  11. Grabisz sobie. 😆 Ale fotka zdecydowanie lepsza!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.