Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

XoneX

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    97
  • Rejestracja

Zawartość dodana przez XoneX

  1. ""Samo to, że to najpierw wyszło w mediach, zanim ja się dowiedziałem… Po pierwsze coś jednak zrobiłem dla reprezentacji i chyba moje rozstanie z opaską kapitana powinno wyglądać inaczej. Dwa, trener powtarzał, że zawsze o wszystkim dowiemy się pierwsi… Tak czy inaczej na pewno grałbym w reprezentacji… Ale też ciężko byłoby mi ponownie zaufać ludziom, którzy w takim momencie, w jakim się teraz znajduję, robią mi taką rzecz. Po prostu bym grał tak, jak potrafię najlepiej". Błaszczykowski, gdy przestawał być kapitanem. https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja-polski/jakub-blaszczykowski-czyli-zal-kapitana/kch6mb1
  2. to nie trener jako pojedyncza osoba, czy ta konkretna osoba. To cała polska myśl szkoleniowa, związek, mentalność piłkarska w całym kraju. Od szkółki dla dzieci po profesjonalne kluby. Dlatego tak mało jest piłkarzy z Polski, którzy potrafią się wybić i grać na takim poziomie przez długi czas.
  3. jeśli czytasz do 30 książek rocznie, to abonamenty się nie opłacają. taniej będzie upolować ebooka na promocji. szczególnie jeśli jesteś cierpliwy i nie musisz czytać nowości. w żadnym abonamencie nie znajdziesz wszystkiego. ewentualnie polecam bibliotekę, jeśli masz blisko.
  4. możesz pokazać obok siebie p1 i p2 w różnych warunkach oświetleniowych, aby można było porównać czytelność?
  5. XoneX

    Co noszą znani ludzie?

    Jaki zegarek nosi Xhao Xintong - finalista mistrzostw świata w snookerze?0_GettyImages-2211251784.webp
  6. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Jak coś to biała skoda octavia nie rzuca się w oczy 🙃
  7. XoneX

    Citizen

    z mojego bardziej musztardowy, wpadający lekko w zielony. Co do innych zmian względem "zwykłej" tsuyosy - rezerwa 60h.
  8. to może być również kwestia leżąca po stronie operatora, nie tylko systemowa/aplikacji.
  9. Z kolei u mnie wygląda następująco:
  10. w aplikacji telefon - trzy kropki - ustawienia - ID rozm. i ochrona przed spamem (czwarta pozycja od góry).
  11. XoneX

    Apple - dylematy i pytania

    a nie chce mi się dyskutować przez twoją pasywną agresję. Nie rozumiesz, trudno. Ciesz się swoim 14 pro.
  12. XoneX

    Apple - dylematy i pytania

    nie dla każdego alternatywą dla nowego telefonu jest używka lub "nowy" telefon niewiadomego pochodzenia.
  13. XoneX

    Apple - dylematy i pytania

    gdzie można kupić nowego 14 pro z fakturą za 3k?
  14. XoneX

    Apple - dylematy i pytania

    Prawda, ale jeśli ktoś chce kupić iPhone’a, bo z różnych względów woli iOS, to żaden android nie będzie dobrą alternatywą. 16e będzie wtedy porównywany wyłącznie z innymi iPhone’ami.
  15. XoneX

    Apple - dylematy i pytania

    mierzić «wzbudzać w kimś odrazę, niechęć i irytację» https://sjp.pwn.pl/szukaj/mierzić.html
  16. XoneX

    Brawo polski tenis!

    Jeden potrzebuje, inny nie. Widziałeś serial Billions?
  17. twoja sprawa każdy wybiera to, co jemu pasuje bardziej.
  18. pomyśl nad odwrotnym podejściem. Inwestując poza IKE/IKZE w te same instrumenty, nie omijasz podatku i po prostu go płacisz. Mając to samo w IKE/IKZE nie płacisz teraz podatku, więc na tym korzystasz na bieżąco. Nawet jeśli za ileś tam lat zmienią przepisy, to co niby miałbyś teraz tracić? A nie sądzę, żeby ewentualnie zmienili regulacje w taki sposób, żeby inwestowanie przez IKE/IKZE było mniej korzystne, niż przez normalne biuro maklerskie. Problem z IKE/IKZE to niskie limity…
  19. W IKZE jest podatek przy wypłacie. Wprawdzie nie 19%, ale jest.
  20. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Szkoda, że nie przetestowałeś tego na parkingu.
  21. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    doceniam, że przedstawiasz swoje q5 takim, jakie jest, bez koloryzowania i udawania, że coś jest super, jak takie nie jest. Dużo użytkowników chwali swoje, mimo że nie zawsze jest co chwalić. Najczęściej okazuje się jaka była prawda, gdy auto już sprzedali lub oddali. Wtedy szczerze opowiadają co było z nim nie tak A co do cen, 8 lat temu a teraz to przepaść, jeśli chodzi o ceny.
  22. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Nie rozumiem fenomenu 500. Nic w niej nigdy nie było fajne według mnie. Ani wygląd, ani funkcjonalność. Widzę 500 tylko jako wytwór marketingowców, którzy sprzedali "kultowość" tego auta, nawiązującą do starego modelu.
  23. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    Prawda. Tak samo jak inni piszą niepytani w większości wątków nie zliczę wpisów pod zdjęciami zegarków typu „ja bym takiego nie wybrał”, „wolałbym [wpisz ulubiony zegarek] w tej cenie” itd. 😝
  24. XoneX

    Pogadajmy o samochodach :-)

    To kwestia preferencji, więc nie ma się z czym zgadzać lub nie zgadzać.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.