Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tbn

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2400
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tbn

  1. I tak lepiej niż w zeszłym roku, bo dali tylko bransoletę, która zabrali kilka lat wcześniej. 😅
  2. Pro również mi się podoba, a bieda rootbeer to strasznie leniwy wypust.
  3. AK z crownguards jest tak samo paskudny jak był, jak nie bardziej. Nowy kolor bezela w GMT, niesamowite. Homary się nie powstydziły takiego połączenia. Dla mnie porażka te premiery.
  4. Właśnie sitemap leaknela ponoć, byłoby w sumie sporo nowości. Tutaj komplet : https://web.archive.org/web/20220329154653/https://www.watchesandwonders.com/en/sitemap.xml
  5. No właśnie mogliby coś nowego tutaj zaproponować. Historycznie chyba przez większość czau wyglądał jak OP z dopiskiem Air-King. Ostatnia próba odróżnienia się była średnio udana. Może teraz AK z crownguards ? Na tym trailerze wyglada jakby był taki model z gładkim bezelem. Moze wskrzeszą inny „Air”. Air-giant był nawet fajny. Air-lion wpisuje się w trend kwadratowego retro nawet nieźle.
  6. Ten sprite to wyglada jak produkt Tisela czy Steinharta. Liczę na coś ciekawszego.
  7. tbn

    W drodze do Omegi/Tudora

    Diver od Seiko.
  8. Tak mi się przypomniało intro zrobione przez tego youtubera
  9. Możliwości w sumie jest dużo po poszli w nietypowe rozwiązania. Może będzie odświeżenie podstawowej linii BB na 10 rocznicę, bo pokazali, że potrafią cieńsze zegarki robić a to jest klocek na tle innych modeli. No i 58 Coke, to byłby killer.
  10. Air-king by pasował. Liczę ciagle na Milgausa nowego, ale ten teaser nic takiego nie sugeruje.
  11. Innowacje jak ciąć koszty i gorsze zegarki sprzedawać drożej to w sumie też innowacje. 🤣
  12. Unitas był właśnie ładnie wykończonym wołem roboczym, który pasował do zegarka. Tutaj to ten mechanizm przed downgradem kiepsko wyglądał. No ale jak koleś napisał w tym tekście, cały koszt produkcji tego zegarka to gdzieś 350$, nie można tutaj mówić że innowacje kosztują bo ich nie ma.
  13. Teraz by się przydał mod, bo niektórym słoma wyszła z butów.
  14. Ale to Swatch. Jak tam myszka Miki była to przecież nie był to zegarek Disneya.
  15. Bo flipnac Swatcha za pare tysi to niegodne miłośników. Co innego przebitka na Rolku,.
  16. Ale kto to kupi teraz? Przecież to "prestiż" na poziomie swatcha, może za grosze ktoś weźmie.
  17. Trzeba było założyć swojego Moona (chociaż coś kojarzę ze sprzedałes ) i paradować przed kolejka z wystawionym nadgarstkiem.
  18. Poczekaj aż kurz opadnie, maja być dostępne online.
  19. Wstałem i do kawy odpalam forum licząc na relacje z bitwy pod Złotymi Trasami, a tu żadnych ekscesów, spokojna kolejka z tego co widzę na zdjęciu.
  20. Mogłem tez kupić Rolki, żeby bezkarnie krytykować i jątrzyć.
  21. Za wyjątkiem tych z karbowanym bezelem na jubilee, bo się mienią z kilometra.
  22. Fajne dla boomersow, jak te poprzednie seamastery 1948.
  23. Warto się zastanowić, a nie przeklejać co się znajdzie w necie. Explorer.exe to proces widowsowego exploratora, czyli okienek . Nic wspólnego z cena na stronie mieć nie może.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.