AK z crownguards jest tak samo paskudny jak był, jak nie bardziej. Nowy kolor bezela w GMT, niesamowite. Homary się nie powstydziły takiego połączenia. Dla mnie porażka te premiery.
Właśnie sitemap leaknela ponoć, byłoby w sumie sporo nowości. Tutaj komplet :
https://web.archive.org/web/20220329154653/https://www.watchesandwonders.com/en/sitemap.xml
No właśnie mogliby coś nowego tutaj zaproponować. Historycznie chyba przez większość czau wyglądał jak OP z dopiskiem Air-King. Ostatnia próba odróżnienia się była średnio udana. Może teraz AK z crownguards ? Na tym trailerze wyglada jakby był taki model z gładkim bezelem.
Moze wskrzeszą inny „Air”. Air-giant był nawet fajny. Air-lion wpisuje się w trend kwadratowego retro nawet nieźle.
Możliwości w sumie jest dużo po poszli w nietypowe rozwiązania. Może będzie odświeżenie podstawowej linii BB na 10 rocznicę, bo pokazali, że potrafią cieńsze zegarki robić a to jest klocek na tle innych modeli. No i 58 Coke, to byłby killer.
Unitas był właśnie ładnie wykończonym wołem roboczym, który pasował do zegarka. Tutaj to ten mechanizm przed downgradem kiepsko wyglądał. No ale jak koleś napisał w tym tekście, cały koszt produkcji tego zegarka to gdzieś 350$, nie można tutaj mówić że innowacje kosztują bo ich nie ma.
Warto się zastanowić, a nie przeklejać co się znajdzie w necie. Explorer.exe to proces widowsowego exploratora, czyli okienek . Nic wspólnego z cena na stronie mieć nie może.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.