Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

tbn

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2398
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tbn

  1. Z częścią tych argumentów się zgodzę, ale cześć Imo nietrafiona. Choćby Speedmaster czy SMP to bardzo wygodne zegarki, jakościowo Rolex w niczym lepszy nie jest. Na pewno ma za to rzesze zaślepionych fanów.
  2. tbn

    Ostre sosy

    Że taki dobry ? Chipotle nie próbowałem, ale spodziewałbym się czegoś pikantnego zaledwie, na tej bazie ostrych sosów nie widziałem w sumie. Ale jak jest moc to wezmę.
  3. Dla mnie każda z tych Omeg na obrazku jest fajniejsza niż Rolex powyżej.
  4. https://www.fratellowatches.com/omega-seamaster-professional-300-green-dive-watch/ Troche zdjęć tego zieleniaka, podobnie jak w przypadku niebieskiego, ceramika w Omedze podoba mi się dużo bardziej niż w Rolku.
  5. Fakt, że można obejść system. Ale po pasek wybiorę się raczej do Ciebie.
  6. tbn

    Ostre sosy

    To są tak zwane ekstrakty i moim zdaniem nie ma sensu tego próbować, bo to żadna przyjemność. To żaden wyrafinowany Patek tylko chiński dziurbilion. Jak kolega wyżej pisał, sos jest dobry jak pali ale czuć smaki. Chociaż czasem dobrze sobie „doj**ac” gdzie już jest tylko bol. 🤣
  7. Tak a propos pasków, to w Kruku nie można zakupić paska do tanka, który był kupiony na bransolecie. Ponoć polityka Cartiera, dziwne trochę.
  8. Ja nie, ale znam kogoś kto, kto zna kogoś kto o tym slyszał. Nie chodzi o to czy się schodzi pod wodę ale, że można jakby się chciało !
  9. Tak pomyślałem, że może na pasku jako elegancki do marynarki by dał radę. Żona nie lubi blingu, ma jeszcze stalową konstelację i mówi, że nosiłaby mojego Exa. Muszę uważać na nią.
  10. Z cięższych brzmień dobry album Immolation wyszedł. W piątek premiera nowego albumu Ghost. Z alternatywy u mnie często ostatnio:
  11. tbn

    Ostre sosy

    Mój zestaw obecnie. Nie licząc Blair's, to wszystkie można bezpośrednio na jedzenie, z czego ten mango jest raczej pikantny niż ostry. Wszystkie Melinda's co próbowałem były bardzo dobre. Jakościowo też ok, bez żadnych sztucznych rzeczy. Ten Foo Foo też świetny, klasyczny smak chilli bym powiedział. Moruga tak średnio mi leży. Po otwarciu butelki był bardzo dobry, czuć te słodkie pomarańcze a potem coś się stało i smakuje gorzej.
  12. Piękna klasyka, co prawda u siebie bym go nie widział, ale bardzo mi się podoba. Będzie służył małżonce, jak akurat zdejmie apple watcha.
  13. Mnie Pieśkiewicz powiedział ogólnie, że wszystkie co noszą ślady zużycia plus regulacja. Do tego uszczelki oczywiście, test szczelności. Standardowo też poleruje, ale można pominąć.
  14. U nas pewnie bardzo mała podaż, co skończyło się, że Rolex już nie do kupienia. Ale problemy ze stalowymi sportami są wszędzie.
  15. Niby człowiek wie, ale czasem się łudzi. Z innej beczki, tem ultra deep ma oficjalna certyfikacje ISO dla diverow, chyba jedyny w ofercie co Omega się chwali. Nie powinno być wątpliwości czy zejdzie na 6000m bez przecieku. Co prawda procedura wewnętrzna Omegi testowania innych diverow jest chyba w zasadzie ta sama, kwestia papierka który z tego co wiem jest kosztowny.
  16. Lepiej późno niż wcale, pytanie tylko na ile to rzeczywista refleksja, a ile zwyczajne trudności z operowaniem na tym rynku w obliczu sankcji i troska o wizerunek. Ciekawe czy inne firmy ze Szwajcarii pójdą za ich przykładem.
  17. Heh, czekam już 3 miesiące na zwykłego tanka w kwarcu. Takie rzeczy do tej pory w Roleksie tylko.
  18. Niby tak, ale mam Bonda w aluminium, chętnie bym zobaczył Petera Blake’a w nowoczesnym wydaniu, ale bez powiększania i z jakaś ciekawa bransoleta. Ewentualnie 300 master z normalna luma.
  19. Ale ludzie w tym wątku chcą Rolniksa, a nie jakieś tam Omegi. 🤣
  20. Fajne te nowe wypusty, ale widać, że patrzą na Rolka mocno. Zielona SMP nawet fajnie na zdjęciach, ciekawe jak na żywo. Hulk mi się nie podobał zbytnio. Ja dalej czekam na jakąś klasyczną 300 ze sword hands w 40-41mm, może następnym razem.
  21. Piękna sztuka, ja myślałem o czarnym lub niebieskim Laureus. Może kiedyś.
  22. Czyli znów zegarek z serii tych nietypowych. Może później pokażą coś ciekawego.
  23. Ciekawe czy to nowy model czy odświeżenie całej linii. Mogliby zmniejszyć grubość.
  24. Chyba nigdzie nie podają konkretnych norm ISO. Divery mają dodatkowo margines +25% chyba do danej deklarowanej głębokości. Edit. Apropos ciśnienia to była stara dyskusja na watchuseek: https://www.watchuseek.com/threads/sigh-myth-busting-again.610734/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.