Mój zestaw obecnie. Nie licząc Blair's, to wszystkie można bezpośrednio na jedzenie, z czego ten mango jest raczej pikantny niż ostry. Wszystkie Melinda's co próbowałem były bardzo dobre. Jakościowo też ok, bez żadnych sztucznych rzeczy. Ten Foo Foo też świetny, klasyczny smak chilli bym powiedział. Moruga tak średnio mi leży. Po otwarciu butelki był bardzo dobry, czuć te słodkie pomarańcze a potem coś się stało i smakuje gorzej.