Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

artme

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    9012
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez artme

  1. Tak mi wtedy odpisali, ale wszystko sie zmienia, wiec moze w dajwerach albo teraz juz we wszystkich nie trzeba.
  2. Ale przeciez ja nie szykanowalem - szanuje 😎
  3. Jakbym mial tyle kasy, zeby wyrzucac setki tysiecy na niepotrzebne mi zegarki, aby dostac ten jedyny, to juz dawno kupilbym sobie na rynku wtornym i mial gleboko chodzenie po butikach i czekanie latami. A z innymi dobrami luksusowymi najczesciej jest tak, ze faktycznie - moga byc dostepne tylko dla stalych klientow badz wydajacych u nich miliony, ale nie sa dastepne tak latwo na rynku wtornym jak zegarki, gdzie wszystko kupisz do wyboru do koloru.
  4. Jesli pytanie powazne, to odpowiem - tak - jest rozpieta, ale nie rozkladam jej na dwa jak pasek 😁
  5. Ale zeby uznali w razie czegos zalanie, to nawet na gwarancji musisz raz do roku test u nich zrobic - wiem, bo tak mi serwis kiedys odpisal 😉
  6. ZAWSZE bylem informowany ktory jestem w kolejce i jaki bedzie mniej wiecej czas oczekiwania - moglem sie zgodzic badz nie. ZAWSZE tez zegarek przychodzil w okreslonym czasie a nawet wczesniej, wiec jaka hipokryzja??? Nikt NIGDY nie powiedzial mi tez, ze sa ludzie, ktorzy wydali wiecej ode mnie, wiec oni dostana przede mna (pisze o tym jak odbieralem swoje modele a nie o tym jak jest teraz), wiec znowu - jaka hipokryzja? Tutaj dostaje jawny przekaz - za malo wydales - kupisz wiecej - dostaniesz. To sie nazywa szczerosc, tak? No tak 😂😉 Uuuuu... no tak - Pan zazdrosnik sie znowu odezwal 😂, co z jedna Omega siedzial w tym dziale 10 lat i trolowal na rolka a teraz z jednym Rolkiem przesiedzi kolejne 20 lat (niestety) i jedzie juz po wszystkich a ci, ktorzy bawili sie, wymieniali, sprzedawali, aby probowac i cos zmieniac nawet tracac wiele tysiecy, to wg niego fliperzy 😂 No tak - chyba trzeba 99% uczestnikow tegoz forum wreszcie jawnie nazwac fliperami a KMZiZ zmienic na KMFiW (Klub Milosnikow Flipowania i Wymian) 🤣
  7. Niestety do tego sie to sprowadza... cala prawda o tej firmie, ktora zawsze wytykala Rolexowi jak to "z buta" traktuje klientow i, ze liczy sie dla niej tylko marketing i kasa...
  8. Rozumiem przekaz i nawet sie ubawilem, jednak jak przeczytasz co napisalem powyzej, to niestety nie pasuje on do mojej sytuacji. A wiesz co boli mnie najbardziej? To, ze jak napisalem bardzo lubie ta marke i butik - klimat, ludzi z ktorymi mozna rzeczowo i merytorycznie porozmawiac o swojej pasji oraz milo spedzic czas. Doceniam rowniez zyczenia, zaproszenia na super eventy etc., jednak moją pasją sa zegarki a zycie ucieka i jesli nie moge kupic za niemale pieniadze tego co chce, tylko jestem zmuszany do czegos czego nie chce, to trudno - trzeba zaczac szukac innych pasji albo firm... Niejednego namowilem na zakup Omegi - sam szwagier za moimi namowami zakupil 3 Omegi. Ale czy kogos to interesuje? Pewnie nie... Jest za to taka fajna piosenka jeszcze bardziej pasujaca do sytuacji - "Money, money, money" ...
  9. Wybacz - pierwszego rolka kupilem za 22k. Po 3 latach nastepnego za 28k. Kolejny za 2 lata za 30 a jeszcze kolejny po 2 latach za 40k. Podsumujmy - w 6 lat wydalem 120k - mam historie godna? Mam. Nie widze tu nic dziwnego a normalne traktowanie "dobrego" i stalego klienta. Tutaj wchodze i jednorazowo chce kupic za ponad 110k! - i Ty mi mowisz, ze to za malo???? 😳 To chyba nie Rolkowi, PP czy AP w glowach sie poprzewracalo, tylko jak nawet Ty wypisujesz takie rzeczy, to Omega bardziej zaczyna robic ludziom wode z mozgu niz wspomniana konkurencja... 😕 Czy chcesz powiedziec, ze jakbym przychodzil przez kilka lat i za te same pieniadze kupil kilka zegarkow (jak w rolku) zonie, pozniej moona, smp itp. i lacznie zostawilbym te same pieniadze, to automatycznie stalbym sie "godnym" i docenionym a jak zrobilem to jednorazowo, to juz nie, bo co??? No chyba sam uwazasz, ze to absurd 😕 I zeby nie bylo - napisze to po raz kolejny - Omega i Rolex, to dwie najbardziej cenione przeze mnie marki, jednak jesli czas oczekiwania na snoopiego przerosnie czas oczekiwania na pepsi i pande a ja nadal nie dostane snoopiego, to nawet gdyby wyszedl najpiekniejszy model Omegi i bym sie w nim zakochal jak w Nautilusie, to Omega przestaje dla mnie istniec w glowie jako cos, co bede chcial nosic - podobnie jak wielu tu obecnych przerzucilo sie na inne marki z rolka, dostepne od reki i z normalnym podejsciem do klienta ja zrobie to samo - trudno. Amen. Sam tego nauczyles i uczysz nadal wielu troli mistrzu! Jestes w tym the best - szacun - ale i tak Ci w tym do piet nie dorastam.
  10. Jestem klientem. Kupilem zegarek z marszu za 62k (nawet wiecej wydalem niz na daytone pande) i powiedzialem, ze jak beda mieli snoopiego, to rowniez od razu moge kupic (lacznie zostawilbym ponad 100k). NIGDY tyle jednorazowo nie wydalem na zadnego rolka ani na zaden inny zegarek w jednym miejscu. Ale jak widac za cienki w uszach jestem, bo na snoopiego by byc godnym trzeba wydac 200k - coz moge zrobic. Obecnie po wielu latach prob i bledow swiadomie uzupelniam swoja kolekcje i wiem czego chce a czego nie. A naklanianie przez Omege do kupowania byle czego, aby "byc godnym" zostawienia kolejnych ponad 50k jest malo fajne i gryzie mi sie z ta marka maksymalnie - tyle.
  11. Blagam - wpisz sobie nawet w google "the most recognizable luxury brands in the world" i wybacz, ale to co piszesz jest chyba z kosmosu... 😳 Nie uswiadczysz tam zadnego taga czy brajtka a Rolex bedzie zawsze nr 1 w branzy zegarkowej. A jesli powiesz, ze chodzi Ci o rozpoznanie marki przez zwyklego kowalskiego, ze niby bardzo droga i tag ma w tym pobic rolka, to apple watch pewnie pobije i tak na glowe wszystkie inne. Ok - zostawmy ten dzial juz z tym tematem, bo nie ma co ciagnac 😎
  12. Porownuje wszystko. A jakbys jeszcze raz przeczytal uwaznie, to roznica jest taka, ze jak napisales - suba, pepsi czy pandy nie dostaniesz nigdzie u AD a snoopiego odbieraja ludziska zapisani przez internet "z ulicy" a w butiku czekaja ponad 3 lata... Poza tym pisalem jeszcze o jednym - oficjalnie jak nie mozesz zapisac sie na model, to mowia nie mozna i tyle - trzeba sie dowiadywac - czasem na cos wpisza. Omega przyjela oficjalna wersje, ktora przekazuje butikowi - kupisz pan zegarkow za 160k - dostaniesz - a to juz dla mnie "oficjalnie" niesmaczne 😐 ps a odnosnie powszechnosci - moze rolex ma wieksza produkcje i o to Ci chodzilo, bo prestiz i postrzeganie przez wiekszosc ludzi na swiecie, to zupelnie cos innego i Omedze dalego do Rolka i podnoszenie 2 razy cen i budowanie niedostepnosci to moga PP, AP czy wlasnie Rolex a nie Omega - wybacz - z calym szacunkiem dla tej marki. Skoda Octavia nigdy nie stanie sie Audi A4, choc bedzie miala ten sam silnik, lepsze wyposazenie i bedzie trzeba na nia czekac latami... - nie tedy droga.
  13. Fajna focia, ale jak raz w moonach zobaczy sie tego "fiootka" na 12.00, to na takim makro wyglada jak u czarnego goscia 😜 A dla wszystkich zainteresowanych tym modelem i nie mogacych sie zapisac, badz czekajacym juz kilka lat - tutaj tez zauwazalne zaczynaja byc cenowe spadki na rynku wtornym. Przed swietami na olx gosciu sprzedawal 2 snoopy - jeden lekko uzywany w stanie idealnym za 65k i jeden nowy za 70k, wiec jesli komus nie chce sie czekac (biorac pod uwage podwyzki, ktore gdy sie zapisywalem snoopy koksztowal 43k a teraz juz ponad 50k), to warto sobie poszukac, bo zycie ucieka a moze jak zegarek do Was przyjdzie, to bedzie w podobnej cenie co teraz na wtorynym 😉, bo sytuacja z "rozdawaniem" tego modelu przypomina (czego Omega chciala uniknac a co czyni) podobna do Rolexowej... Zapis w butiku Omegi mial byc wyroznieniem i "docenieniem", ze nie jest sie handlarzem tylko milosnikiem, jednak po swoim przykladzie z przykroscia po kilku latach czekania musze stwierdzic, ze milosnik i tak przegra z tym, co zostawil u nich wiecej kasy - smutne... Z jednej strony Omega chce, aby zegarek trafil do milosnika a z drugiej namawia do zakupu kilku zegarkow co pozwoli "przyspieszyc" realizacje a co w jawny sposob z gory robi z nich handlarzy, bo jesli kaze im sie kupic cos czego nie chca, to przeciez beda to zaraz wystawiac na handel - i tak ma wygladac "lepsza strona Omegi" niz Rolexa? 🤨 Jak w butiku mi panowie powiedzieli - oni nie maja na to zadnego wplywu, tylko Omega w Szwajcarii taka polityke sobie jak widac obrala... Czyli dziala to dokladnie jak w Kruku i Rolku. AD Rolka by chcial sprzedac znanemu mu i sprawdzonemu klientowi ale centrala i tak wysyla zegarek z nazwiskiem do kogo on trafia - na tym polu jak widac 1:1 - czyli remis... szkoda tylko, ze w negatywnym tego slowa znaczeniu 😔 Moze sie kiedys doczekam, jednak po tym jak znajomi odbieraja z innych zrodel bez zadnych ukladow czy historii zegarkowych a zapisywali sie przez www 😂, to coraz bardziej zaczynam w to watpic... niestety 😔 ps Ed White tez juz nie jest tak przeszacowany - nawet na forum koledzy maja za cene z metki a i tak ciezko sprzedac, wiec moze Omega pojdzie po rozum do glowy i nie bedzie brnąć w te same absurdy co Patek, AP czy Rolex, bo jakby nie patrzec, to jednak troche inna liga i robiac takie rzeczy "na siłę" moze odbic sie to czkawka... tylko potem moze byc juz za pozno 😎
  14. Coz - sytuacja nadal beznadziejna, jednak dla tych co bardzo chca a nie moga jest rynek wtorny, na ktorym mniej chodliwe modele zaczynaja sie zblizac do cen z metki.
  15. Szczegolnie Panerai - taki dziadek z Ciebie w niubalansach 😂😉
  16. Bo to taki rolex w designie AP 😜 Fajny jest - gratki 😎
  17. Jesli cos jest mocno ograniczone w produkcji/dostepnosci, to logicznym wydaje sie rozdzielanie tego najpierw pomiedzy stalych/wiernych klientow z historia a nie traktowaniem ich na rowni z "Jasiem z ulicy" 😕 I nie ma to nic wspolnego z czyims ego.
  18. Kiedys pierwszego suba w hotelach odkladalem na szafce nocnej koronka do gory (na boku - tym polerowanym), zeby w nocy widziec bez podnoszenia glowy czy brania do reki, ktora jest godzina. Po kilku miesiacach zaobserwowalem, ze mam caly ten bok w mikroryskach 😳 Nie powiem, ze sie wkurzylem, bo nie mialem pojecia od czego to, jednak po pozniejszym zastanowieniu uswiadomilem sobie, ze kiedy podnosilem zegarek czesto lekko przesuwalem go po szafce, bo przeciez nie myslalem, iz taka stal nalapie rysek od lekkiego przesuniecia po gladkiej powierzchni... 🤭 Od tamtej pory tego nie robie i moje zegarki na tym polerowanym boku nawet po latach wygladaja jak nowe. Domyslam sie, ze inni koledzy jesli chca tak odkladac, to albo klada na jakas szmatke, albo podkladaja cos miekkiego - ja tak nie robie - nie szukam szmatki do podlozenia, tylko tak nie odkladam i tyle. Dekiel - jak zapewne zauwazyles jest liniowo szczotkowany. Kiedys jak zegarkom nie zdejmowano folii, to niektorzy zostawiali ta na deklu. Odkladajac nawet delikatnie zegarek tarcza do gory po pewnym czasie zobaczysz tam slady od bransolety. Niektorzy, zeby temu zapobiec kiedys zostawiali folie od nowosci a niektorzy serwisowe naklejki. Obecnie albo to czyms obkleisz, albo podladasz cos miekkiego pod dekiel, albo jak ja... nie przejmujesz sie deklem, bo jest to niestety normalne a mi osobiscie to nie przeszkadza i mam tak na wszystkich zegarkach nie przejmujac sie tym wcale, bo to tylko dekiel 😎 😊 Reasumujac - obecnie robie dokladnie jak Ty. Staram sie odkladac delikatnie i nie klasc na twarde i mogace porysowac cos powierzchnie, ale nie przjmuje sie kazda mikroryska, bo i tak jestem w wielu rzeczach pedantem. Jednak nie zamierzam doprowadzic sie do stanu, ze bede niewolnikiem rzeczy codziennego uzytku. I tak wg moich znajomych czasem przesadzam, jednak mi przyjemniej jest korzystac z niepoobijanego i porysowanego telefonu czy czystego bez zdartych plastikow albo poscieranej kierownicy samochodu. Uzytkuje normalnie. Nie zawijam pilotow w folijki i nie kupuje nakladanych obic na siedzenia w samochodzie - dbam, ale do pewnej granicy 😊 A wracajac do zegarkow - nie ma co tego ciagnac, bo znowu rozpeta sie goownoburza. Nie wysmiewajmy sie z innych, tylko robmy tak, jak uwazamy, ze zyje sie nam z tym lepiej. Co nie zmienia faktu, ze nie moge skumać jak taka stal (niby jeszcze bardziej odporna niz u innych producentow) moze tak latwo lapac rysy czy lekkie wgniotki od normalnego uzytkowania 😡 Caly zegarek po latach, to jeszcze wyglada ok jak sie dba, jednak klips od bransy czego bys nie robil potrafi wygladac jakby nim po betonie szurac... masakra 🤨
  19. Bo rozpetamy juz kiedys rozpoczete pieklo... 😬😁 Ja to rozumiem i nie mam z tym problemu jak o tym slysze, bo na szczescie nie mnie dotyczy ta patologia 😂😜
  20. Ja dbam o wazne dla mnie przedmioty, jednak kazdy ma granice inaczej przesunieta 😉 Dla mnie dbanie o zegarek, to np. nie rzucanie go na poduszke, tylko odkladanie na biurko - odkladanie zas na szmatki, podkladane czegos pod dekiel czy mycie miekka szmatka, to juz absurdalne "czczenie" normalnego przedmiotu uzytkowego, ale szanuje 😁
  21. Potomka gratuluje, ale takie wybrakowane cos marzeniem? Brak daty, slaba luma i czytelnosc... Coz - jednak pogratuluje 🤪
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.