Przejrzyj swoje posty od początku i jeśli się uda to uzupełnij zdjęcia - kilka zniknęło niestety.
Dyskusja nie była w temacie 3133 dlatego zniknęła.
Zawsze taką dyskusje można otworzyć w temacie "dyskusje o wszystkim" tylko - tak jak pisałem - to było dyskutowane w innych tematach.
Niektóre zdjęcie nie są widoczne ale prawdopodobnie były wstawione przez jakiś hosting. Te które są wstawiane z dysku zostają zawsze.
Jak można to proszę o uzupełnienie - zawsze lepiej widzieć o jakim zegarku się czyta
Piękny wyścig, niestety tylko IEC #34 dalo nam radość na mecie.
WRT#41 jechało wspaniały wyścig i jechało po pierwsze miejsce aż do ostatniego okrążenia. I na 3 minuty przed końcem auto odmówiło dalszej współpracy. Szkoda ale wyścig i emocje nie do zapomnienia.
Też się nie spotkałem z żadnymi informacjami ale podchodzi to pod eksport.
Tylko w jakie rejony?
Popytam i zobaczymy co się znajdzie 🙂
Edycja
Dashiell sugeruje ze to na Rumunię.
Piękne nabytki i super historia 👍
Właśnie dla takich chwil warto poświęcać czas no i oczywiście środki finansowe.
Satysfakcja z kupna zegarków które mają od razu jakaś historie jest czymś pięknym. No i masz własnego łosia a nie każdy może się tym pochwalić 😉
Ja mam wilka ale jakby " sluzbowo" 🙂
Edycja
Nie wilka tylko rysia - pomyliłem 😁
Tak naprawdę to drobiazgi ale dzięki temu wiemy że taki zegarek też Radzieccy wyprodukowali 🙂
I o to chodziło w tym temacie.
Przy okazji zmusiłeś mnie do pogrzebania w odległych zakątkach internetu a to nie jest łatwe ostatnio 🙂
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.