Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

rk7000

Moderator
  • Liczba zawartości

    12219
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    33

Zawartość dodana przez rk7000

  1. Przejrzyj swoje posty od początku i jeśli się uda to uzupełnij zdjęcia - kilka zniknęło niestety. Dyskusja nie była w temacie 3133 dlatego zniknęła. Zawsze taką dyskusje można otworzyć w temacie "dyskusje o wszystkim" tylko - tak jak pisałem - to było dyskutowane w innych tematach.
  2. rk7000

    Formuła1

    Jest oświadczenie ARRO - Kubica pojedzie w GP Włoch 😁
  3. rk7000

    Formuła1

    O tym, że wejdzie Russell do Mercedesa to było raczej pewne, bardziej mnie interesuje kto wejdzie do Alfy za GIO 😉 Moze być ważne GP na Monza 🙂
  4. Niektóre zdjęcie nie są widoczne ale prawdopodobnie były wstawione przez jakiś hosting. Te które są wstawiane z dysku zostają zawsze. Jak można to proszę o uzupełnienie - zawsze lepiej widzieć o jakim zegarku się czyta
  5. Nie no, nie marudzę 🙂 Gdzież bym śmiał 😁 Jest swietny i może dziś dołożę jakieś lepsze fotki bo światło lepsze 🙂
  6. Dzięki Przemek 🙂 Raczej druga klasa bo to jednak nie z pierwszych serii ale za to stan cieszy bardzo 😁
  7. Po długich 12 dniach oczekiwania dziś odebrałem przesyłkę z Rosji. Dzięki @renqien za Twoją nieoceniona pomoc 🙂👍 Edycja
  8. rk7000

    Formuła1

    Piękny wyścig, niestety tylko IEC #34 dalo nam radość na mecie. WRT#41 jechało wspaniały wyścig i jechało po pierwsze miejsce aż do ostatniego okrążenia. I na 3 minuty przed końcem auto odmówiło dalszej współpracy. Szkoda ale wyścig i emocje nie do zapomnienia.
  9. Też się nie spotkałem z żadnymi informacjami ale podchodzi to pod eksport. Tylko w jakie rejony? Popytam i zobaczymy co się znajdzie 🙂 Edycja Dashiell sugeruje ze to na Rumunię.
  10. A do mnie przyszła taka dość nietypowa niespodzianka 🙂 Ktoś się zetknął? Dzięki Radek 🙂
  11. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Koperta chyba nie jest z brązu tylko tak jest stylizowana.
  12. U łał!!!! Rakieta doskonała 😍😍😍😍😍 Szukam takiej ale bezskutecznie. Gdzie trafiłeś Przemek? PS. To borygo to naprawdę do picia? 🤮
  13. Piękne nabytki i super historia 👍 Właśnie dla takich chwil warto poświęcać czas no i oczywiście środki finansowe. Satysfakcja z kupna zegarków które mają od razu jakaś historie jest czymś pięknym. No i masz własnego łosia a nie każdy może się tym pochwalić 😉 Ja mam wilka ale jakby " sluzbowo" 🙂 Edycja Nie wilka tylko rysia - pomyliłem 😁
  14. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Wieczorkiem 😂
  15. Do gregcha pisz pw albo na fb. Ma na bank.
  16. Koło godzinowe, koło minutowe słyszałem. Tarcza daty też słyszałem ale koło miesiąca nie słyszałem. W jakim to zegarku występuje? 😁
  17. Tak ogólnie to tutaj jest info. http://www.kochamantyki.pl/kalendarium/caloroczne-kalendarium-gield.html
  18. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Fuj - to silikony 😁 Musi być guma koniecznie. To tak jak z piersiami silikon nie wchodzi w grę 🤣
  19. rk7000

    Brąz i miedź .... :)

    Kto się spotkał z brązową gumą? Szukam jakiejś gumy na lato ale czarna drabinka kompletnie mi nie pasuje 😟
  20. @renqien- dzięki za Twoją pomoc 🙂 @ridah - również dzięki i miło było Cię poznać 🙂
  21. Tak naprawdę to drobiazgi ale dzięki temu wiemy że taki zegarek też Radzieccy wyprodukowali 🙂 I o to chodziło w tym temacie. Przy okazji zmusiłeś mnie do pogrzebania w odległych zakątkach internetu a to nie jest łatwe ostatnio 🙂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.