Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Subiektywna ocena :-) O ile stara Date i FH zawsze mi sie podobała i ją posiadalem to nawet przez sekundę nie myślałem o Chrono. Moim zdaniem ten wzór tarczy po prostu w tym przypadku sie nie sprawdza. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  2. Gratulacje. A ja powiem tak. O ile poprzednia Kontiki Date i FH wydają mi sie ładniejsze i ciekawsze to nowa wersja Chrono bije starą na głowę. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  3. Szczerze dziekuję za odpowiedź. Rozumiem, że te 850PLN to pewnie z kopertą. Jak pisałem, w jednym salonie w Centrum nie chcieli udzielić odpowiedzi albo jej nie znali (większośc obsługi to Chinczycy ), a w drugim najpierw powiedzieli ponad 200EUR aż nagle wyskoczył facet twierdząc stanowczo, że ok 300-350EUR. Z drugiej strony ten gość nie jest zbyt rozgarnięty. Kiedyś prosiłem go o skrócenie bransolety i tego nawet nie potrafił zrobić wygadując przy okazji jakies bzdety. W wolnym czasie spróbuję przedzwonić do Warszawy i potwierdzić ceny. Pytałem tez dzisiaj o cenę odświeżenia bransolety miejscowego (dość znanego w Wiedniu) zegarmistrza i wycenił usługę na 80EUR dla bransolety. Zastanawiam sie tylko czy w przypadku polerki i szczotkowania warto udawać się do autoryzowanego punktu Omegi. Przy jakieś naprawie lub gruntownym serwisie to jest dla mnie jasne ale nie wiem czy dobry zegarmistrz może coś sknocić przy bransolecie. Czy potrzebuje specjalistycznego sprzetu aby wyszczotkować bransolete jak oryginał? Co do cen usług w Austrii, o tu się cenią! Niestety często nie idzie to w parze z jakością. Ponieważ to dział Omegi to nie będę sie rozpisywał tylko przedstawię fakty. Miałem kiedyś Pontosa, którego chciałem oddać do serwisu i musiałem w nim wymienić wskazówki. Nie autoryzowany punkt w Wiedniu: serwis 250-300EUR+ 50 uszczelka, wskazówki 80EUR, przedplata 50EUR na wszelki wypadek jakbym zrezygnował, o atmosferze nie wspomnę. Autoryzowany serwis ML na Ursynowie: serwis chyba ok 500-600PLN (nie pamiętam dokładnie, tylko tyle , że mniej niz połowa), wskazówki 27EUR. Jeszcze raz wielkie dzieki za podpowiedzi. Albo zrobbę bransoletę w Wiedniu u zegarmistrza albo musi ona poczekać do wizyty w kraju.
  4. Witam, Z pytaniem. Czy orientuje się może ktoś, na ile wycenia serwis Omegi w Warszawie odświeżenie bransolety (ewentualnie z kopertą)? W Wiedniu krzyknęli, że conajmniej 300-350EUR!? Drudzy powiedzieli, że najpierw trzeba wysłać do serwisu, poczekać i wtedy sie okaże. Może jednak warto zaryzykować i oddać do dobrego zegarmistrza? Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  5. Wyszło dość przypadkowo bo nie wiedziałem, że nieopodal jest jeszcze jeden salon gdzie sprzedaja Uniony. Zwykły czarny Belisar Gangreserve ogólnie mi się nie za bardzo podoba. Szary ze złobioną tarczą trochę lepszy ale ten limitowany (250szt.) niebieski naprawdę świetnie wyglada na żywo. Fajna koperta, koronka i cyferblat. Może niepotrzbne jest potrójne okno daty. Wskazanie rezerwy chodu też mogliby inaczej zaprojektowac. Ogólnie zegarek robi bardzo dobre wrażenie. No a na widok tego żywego niebieskiego i czerwonych akcentów naprawdę uśmiech się gęba. Na zdjęciach "komórkowych" niestety tego niebieskiego nie widać. No tylko z tą ceną trochę przesadzili.
  6. Gratuluję. Całkiem całkiem ten Trident. Logo troche dziwne, fakt, ale się już przyzwyczaiłem i przestało mnie drażnić. Za to reszta fajna. Rozumiem, że vintage ale szkoda, że nie jest trochę większy. Takie 40mm byłoby super. A widły muszą być bo by Trident się nie nazwyał.
  7. Genialny ten Geoscope! Ma ten klimat! Gratulacje. Faktycznie cięzko teraz o takiego. Reedycja oczywicie nie jest już tak awangardowa i innowacyjna jednak te nietuzinkowe DNA Geoscope'a ewidentnie ma. Mimo rozmiarów nosi się wygodnie ale i oryginalny, jak na swoje czasy, do maluszków nie nalezał.
  8. O widzę, że szukamy prezentu ;-) Ładny ten Coral! Ale chyba był tylko w kwarcu. Też sie nad nim kiedyś zastanawiałem. Mogę jednak dodać, że jeżeli kobieta nie jest bardzo, bardzo drobna to Trident 38ka tez potrafi ładnie i gustownie ozdobić damski nadgarstek. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  9. Odnośnie części do Eterny typu klamra można spróbować zapytać w iguanasell. Kiedyś pytałem ich o bransoletę do Kontiki Date. Darmo nie bylo ale zawsze trochę taniej niż u polskich oficjalnych sprzedawców. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  10. Doskonały wybór. Ja tez bym brał ten wariant kolorystyczny. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  11. Całkiem ciekawy ten nowy Worldtimer. Z ceną, mimo że nowość, też nie polecieli. Jest chyba taka sama jak za GMT w Tridencie Pro. Według mnie bardzo fajna wielowarstwowa tarcza z nakładanymi oraz zagłębionymi indeksami. Koronki i ich rozmieszczenie również ciekawe. Na minus chyba trochę nudny dekiel. No i nie jestem przekonany co do wskazówek. Rozumiem nawiązanie do historii ale wyglądają trochę, zapewne prze białą luminowę, jakby ktoś na nie naciągnął prezerwatywy.
  12. Nie wiem czy najładniejszy diverek ale z pewnością ładny i bardzo klimatyczny. Mimo lrozmiarów na średnim nadgarsktu nosi się bardzo wygodnie.
  13. Moim zdaniem jedna z ciekawszych wersji kolorystycznych. Wbrew pozorom bardzo uniwersalna. Można z niej zrobic zegarek elegancki jak i bardziej casualowy. To przy okazji ja się przypomnę ze swoją.
  14. Sprawdziłem rachunek paypal i zdaje się że nr artykulu matowej 22ki to 22-SXS-65. Ale czy to pełny numer? Jutro mogę sprawdzić w domu na głównym rachunku.
  15. Ale teraz na stronie nie widzę takiej. Jak kupowałem w grudniu to na zdjeciach/ renderach było ewidentnie widać, że jedna jest cała szczotkowana.
  16. Dokładnie. I taką właśnie kupilem do swojego Tridenta. I chyba jest z 10 funtów tańsza od polerowanej.
  17. Dzieki za opinię. Troche w ciemno ale takich pasków nie da się pomacać w sklepie. Bezel też jest zielony. W zasadzie w kolorze paska bo na zdjeciu Tridenta wyszedł dużo ciemniej. Co do ceny, to mozna kupić sporo taniej przez facebooka.
  18. Co prawda zdjęcie nie jest dzisiejsze ale jak inni wstawiają swoje Tridenty to i ja się pochwalę. Jestem cały czas pod wrażeniem bransolety (druga najlepsza jaka miałem) jednak czasem myślę o jakimś pasku bo uwielbiam kombinować nad zestawami. Znalazłem coś w tym stylu. Do bezela kolorystycznie pasuje tylko czy nie będzie za zielono?
  19. Fajna inicjatywa. Żałuję, że nie mogłem dołączyć. Chyba trochę za daleko (choć z drugiej strony już bliżej nie dałoby rady) i za mało czasu było aby taki jednodniowy wyjazd zorganizować. Może następnym razem.
  20. O... to ceramika jest. Nie doczytałem. Szacun. Jednak nadal czarne zegarki kojarzą mi sie z plastikiem. Nic na to nie poradzę. Mimo tego bardzo ciekawy model.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.