Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Świetny jest z jednym ale... szkoda, ze czarny. Nie mam przekonania do PVD.
  2. No ja nie jestem aż tak krytyczny wobec nowej Kontiki. Nie mogę powiedzieć, że w ogóle mi sie nie podoba. Twierdzę tylko, że nowy design stracił to "coś" co starą wersję wyróżniało. Przez to zegarek był bardzo charakterystyczny jednoczesnie budząc dość skrajne odczucia. Z nowej linii miałem możliwość pomacać tylko białą Kontiki Date i nawet mi się podobała. Tyle że mając w głowie "klasyczną" wersję ... .
  3. Racja ale zapomniałem na ten czas powiadomienia w telefonie wyłączyć. Wyszedłem z założenia, że ironia nie potrzebuje specjalnej czcionki. Jedno drugiego nie wyklucza. Telewizor mam ale polskiej telewizji nie. Dlatego strasznie się cieszę, że mogę obejrzeć wszystkie mecze polskiej drużyny na głównym kanale austriackiej telewizji. I posłuchac ich komentarzy. Wracając do zegarków bo o nie chodzi na tym forum to zgadzam się, że nowa Kontiki straciła bardzo dużo ze swojego "DNA". Sklep raczej godny polecenia. Jednak pzed zakupem wykonałbym do nich telefon i upewnił sie co do dostępności modelu. Pomijając kwestie gustu, to cena raczej niższa już nie będzie. Jak sie podoba to bierz. Nie ma co się zastanawiać. Sama bransoleta, choć nie dla nie kupuje się cały zegarek, jest warta z co najmniej 1/2 ceny wyprzedażowej Kontiki.
  4. Mimo wszystko. "Cisza wyborcza" podczas takich spotkań![emoji3]
  5. Hmm, tak też pomyślałem. Fakt strona CW ładna ale wygoda jej przeglądania pozostawia wiele do życzenia.
  6. A ja klikam od wczoraj w link i pojawia mi się informacja, ze stroną nie może być wyświetlona. [emoji19]
  7. Doskonale dobrany pasek do MM300.
  8. Gratuluję 300-ki. Świetna jest. Miło byłoby kiedyś taką włączyć do kolekcji. Tymczasem jest tak.
  9. 1500 to nie malo ale za taki mechanizm to zdecydowanie rozsądną propozycji.
  10. Bransoleta, moim zdaniem i już to pisaem, to jeden z najmocniejszych atutów Tridenta. Wysoka jakość i wygoda nawet w porownaniu do dużo droższych marek. Kto nie wierzy musi sprawdzić. Albo ja się nie znam
  11. Kupowałem w grudniu. Do 43-ki były (nie wiem czy jeszcze są w ofercie) całę szczotkowane i te o których wspominasz ze środkowymi ogniwami polerowanymi. Wziąłem tę szczotkowaną aby uniknąć rys jako że Trident miał być najczęściej noszonym zegarkiem. Do 38-ki były tylko bransolety z polerką i taką wziąłem dla żony. W jakim stanie jest teraz nie wiem bo żona w zasadzie cały czas nosi ten zegarek i nie mam okazji sprawdzić.
  12. No ładne te krzywizny i inne detale. Ja mam całą szczotkowaną i noszę ją z dużym poszanowaniem. Także przy biurku . Jak Leszek napisał, cudów nie ma, ale na mojej naprawdę nie widzę do tej pory żadnych rys. No moze jedynie bardzo delikatne przytarcia na brzegach zapiecia. Nie wiem czy to efekt jakości materialów czy pedantycznego sposobu noszenia zegarka ale po paru miesiącach wszystko wygląda super. Postaram się jutro pstryknąc jakieś fotki bransolety w mocnym słońcu bo wtedy wychodzą wszelkiego rodzaju defekty.
  13. Luma jw Tridencie jest zdecydowanie na plus No to jeszcze za dnia. Lubię białe tarcze ale fale jednak nieco lepiej prezentują sie na ciemnych cyferblatach.
  14. Racja. Szkiełko czyściuteńkie. Reszta poza tym też super. Ale to chyba nie tylko zasługa materiałów .
  15. Gratuluję pieknej PO i Speediego. A zwłaszcza MKII bo to moim zdaniem to jedna z ciekawszych Omeg. A u mnie króluje na chwile obecną od dawna wymarzona AT.
  16. AR w Tridentach mógłby być jak w wielu Fortisach lub Breitlingach. Byłoby to z korzyścia dla ciekawej tarczy. Ale na pewno nie określiłbym go jako słabego. Trident Pro ma chyba dośc grube szkło. W porównaniu do licznych droższych zegarków (jak np. Tudor Chrono) AR w Tridencie jest co najmniej bardzo dobry.
  17. Zegarek obcy na forum nie jest. Tyle że ma nowego właściciela.
  18. No, bardzo fajny. Podoba mi sie to zestawienie kolorystyczne i szczotkowana koperta. Ciekawe czy bransoleta od Tridenta Pro pasuje. Hehe, też o sprzedaży Formmeisterza pomyślałem. Tyle, że do mnie już dotarł. Z drugiej strony to zdecydowanie inny styl. Bardzo elegancki. Wracając co CW bardzo podobają mi się ich ostatnie pomysły. Oby szli tą drogą bo kilka lat temu miałem wrażenie, że kierują sie w ślepą uliczkę.
  19. Bo to naprawdę porządne zegarki są . Gratulacje Leszku. Myślę, że teraz będzie bardzo dobrze chodził ale taj znac za jakiś czas. Ja miałem to szczeście, że od poczatku, fabrycznie, robi -1 do 2 sekund.
  20. Kwestia gustu [emoji6]. Jak dla mnie, w Tridencie wskazówki są najmocniejszym punktem. Zwlasza wskazowki godziny i sekundy. W zasadzie to dla nich kupiłem te zegarki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.