Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. A mnie kreci od jakiegoś czasu taki Kraken. Ponieważ nie ma wątku Vulcaina to zapytam tu. Co koledzy "nurkowie" o tym sądzą, bo okazja sie pojawiła. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  2. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  3. Jak chcesz wiecej zaoszczędzić to zawsze możesz kupić 2 Tridenty po -15%. Jednego bedziesz miał po normalnej cenie a za to na drugim oszczędzisz cale 30%! Hehe [emoji38] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  4. Zdjęcia porównawcze chyba się nie wyświetlają. Jakiś czas temu robiłem porządek w chmurze i chyba zdjęcia przeniosłem albo i nawet skasowałem. Dlatego linki nie działają. Jak bardzo będzie trzeba, to zrobię nowe ale moim zdaniem na 17cm lepiej bedzie wyglądała wersja 43mm. Jednak wiadomo, zależy kto co lubi.
  5. A ja powiem, że niestety dla mnie to żadna rewelacja ten LHD (beżowe akcenty zdecydowanie na plus). Wynika to pewnie z tego ,że ogólnie nie przepadam za Pelagosem a to głównie z powodu tytanu. Na prawym ręku zegarka nie noszę a i data jest mi osobiście średnio potrzebna. Moje oczekiwania był chyba zbyt rozmuchane. Ale jak widac to mocno subiektywne odczucie względem tego modelu. Najwyraźniej jest docelowe grono obiorców tego update'u.
  6. Mariusz, bajeczny ten Speedmaster a fotografie genialne. Świetne połączenie błekitu i czerwieni.
  7. Może i Heuer był pierwszym nowoczesnym sprzedawcą. Nie o to mi chodziło, tylko o mit Monaco. Zegarka, który zresztą mi sie bardzo podoba. Mcqueenowi Hanhart nie musiał wciskać zegarka po kosztach bo aktor sam go kupił i wystąpił z nim w wielu filmach. Podobno był nim zafascynowany.Tak jak Subem. Taka po prostu ciekawostka o kolejnej dość mało znanej i niedocenianej marce. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  8. Korzystając z dnia wolnego i pięknej pogody odwiedziłem dzisiaj coroczną wystawę zegarków organizowaną we Wiedniu pod nazwą Viennatimes. http://www.viennatime.at Okazji przymiarkowych było multum. Wśród wystawców można było znależć takie firmy jak: Bell and Ross, Breitling, Zenith, Alpina , Nomos, Sinn, Ulysse Nardin, Czapek, Damasko, Habring, Bucherer, Girard Perregaux ... A na koniec postu ciekawostka na temat jednej z firm. Jako że nie jest to reportaż, to oraniczę się do minimum pisania i przedstawienia kilku zdjęć przymierzanych zegarków. W zasadzie dwóch firm, rzadziej goszczących na forum, a zwłaszcza jednej, której zawsze byłem wielkim fanem. (za jakość zdjęć serdecznie przepraszam) - Mühle Glasshütte 29er Zeigerdatum Bardzo fajny wakacyjny zegarek na granatowym plecionym pasku. -Hanhart TachyTele 40mm Niestety nie widać na zdjęciach, że subtarcze są wklęsłe i mają inna fakturę - Hanhart Monocontrol 42mm -Hanhart Monoscope (sekundnik i zliczanie godzinowe mają wspólną tarczę), niestety 45mm - Hanhart Racemaster GTM (jedna ze 3 wersji obok Mono i Flyback) wykonany z "niezniszczalnej" stali HDSPro, nietsty też 45mm. Zegarek na żywo robi niesamowite wrażenie. Niestety zdjęcia w zasatnych na wystawie warunkach nie oddają tego. I na koniec w ramach chwalenia tej jednej z moich ulubionych marek... Hanhart to dośc mało znana firma zegarkowa na świecie, nie wspominając już o naszym forum. Tymczasem jest to marka z ciekawą i bogatą historią. Zwłaszca jeżeli chodzi o produkcję chronografów, w czym Hanhart się zawsze specjalizował. I teraz pewnie TAGowcy się usioną ale Heuer Monaco (uwielbiam i pożądam ten model) nie był i nie jest zegarkiem Steve'a Mcqueena. Mcqueen wystąpił w nim raz i ponoć wcale go nie lubił. Nawiasem mówiąc nie wiem czemu. Otóż zegarkiem Mcqueena był Hanhart. Sam prywatnie takiego posiadał i wystąpił w nim w kilku filmach. Hanhart 417ES Flyback Flieger. Więcej na ten temat https://heuerville.wordpress.com/2012/05/06/hanhart-417es-flyback-flieger-mcqueen/
  9. Najpierw co do samego Black Bay'a. To model, który chodzil za mną od lat. Aż nadażyła się spontaniczna okazja. Ten egzemplarz to akurat świeżynka. Prawdopodobnie czarny i niebieski jest najbardziej uniwersalny. Z kolei jak ktoś nie lubi złotych elementów to pozostaje mu tylko niebieski. Mnie osobiście bordowy się zawsze podobał (chociaż brałem pod uwagę też pozostałe kolory). Jest trochę inny i wyróżnia się przez swój vintage'owy styl. Dla mnie jest cudny. Nie ujmując nic innym wariantom kolorystycznym. Akurat te zdjęcia były robione telefonem i efekt mnie samego trochę zaskoczył. Jak przeczytałem to w pociągu po 13 godzinach pracy to od razu zrobiło mi się miło i uśmiechnięty wróciłem do domu, co wzbudziło pewne podejrzenia. Bardzo dziekuję kolegom za tak miłe słowa ale w moim odczuciu zdjęcia, które ostatnio udało mi się zrobić są nie lepsze niz wiele fotografii kolegów: zeRo_Six, Mikołaj78, Mariusz888, mazik77, Tommaso.. nie chcę już więcej wymieniać bo kogoś bym niechcący pominał. To co piszę nie wynika z rozdętego ego i fałszywej skromności. Po prostu tak samo kocham zegarki co fotografię. To połączenie czasami staje się chore bo przy wyborze zegarka zastanawiam się jak wyjda jego zdjęcia. A że jestem wieczny amator z marzeniami to zawsze miło usłyszeć takie pochwały. Mobilizują, nie rozpieszczają. Jeszcze raz dzięki!
  10. Zgłaszam powrót do klubu. Tym razem z BB. Miało być coś zupełnie innego ale jak zobaczyłem tego BB od razu przypomniałem sobie jak uwielbiam ten model. No i nie dało się powiedzieć mu "nie".
  11. Nie dość, że ta referencje jest naprawdę ładna to i jeszcze bardzo uniwersalna. [emoji6] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  12. Niebieska? Pasuje. Fajne zestawienie. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  13. Cudo! Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  14. Strasznie dużo się dzieje na tarczy ale chyba można mu wybaczyć. Klimatyczny jest :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  15. Sprawa jest prosta jak włos Mongoła. Podjąłeś najlepszą możliwą decyzję. Gratuluję. A czy na koronce pozostawili logo CW? Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  16. Tu też o tej Eternie piszą. Tarcze daty tez sa wypukłe. http://wornandwound.com/introducing-elegant-eterna-granges-1856-collection/ Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  17. Może i minimalistyczne ale wystarcza. Śliczna De Ville. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  18. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  19. Na to niestety się zanosi. Chyba, ze nie sprzedadzą wszystkiego i trafi na grey-market, jak z Eterną bywa, za 50%. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  20. Według ablogtowatch w zależności od tego czy na pasku czy bransolecie 4900/5100 USD. Sprzedawany będzie tylko przez e boutique Eterny. Licytacja po 100 sztuk każdej wersji (jest wiecej niż 3). Także tego... pozamiatane. Przynajmniej w moim wypadku. [emoji20] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  21. Teraz dopiero zobaczyłem, że wodoszczelność jest na żenującym poziomie 3ATM. W Longinesa się bawią? Wielka szkoda. CW why? Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  22. Granges 1856. Chyba najpiękniejsza Eterna jaką do tej pory widziałem. [emoji7] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  23. Przyłączam się. Gratulacje. Zdjęcie cudowne a do tego trzeba i obiektu i wyczucia. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.