Witam, Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł, żeby rozejrzeć się za nowym celem zegarkowym. Nie mam obecnie sprecyzowanych potrzeb biorę więc pod uwagę zarówno coś eleganckiego (Nomos Ahoi), bardziej klasycznego (powrót do Moonwatcha) albo też coś bardziej sportowego jak Breitling. W zasadzie nigdy nie byłem miłosnikiem tej marki ale ostatnio zegarki tej firmy zaczęły do mnie trochę przemawiać. Może przez kolege paradującego w pracy z niebieskim Super Avangerem II. :-) Byłem w butiku aby przymierzyć parę modeli ale zrobił mi sie metlik w głowie i mam do kolegów, miłosników marki pytanie. Strona internetowa Breitlinga nie daje jednoznacznej odpowiedzi. Wstepnie biorę pod uwage SOH 42-ke, Superocean 44, Avengera II GMT albo Colta 44 (w odwrotnej kolejności). I tu pojawia sie pytanie. Zależy mi na szczotkowanej bransolecie. Z tego co wiem, w Avengerze, Colcie itd. jest obecnie uzywana wersja Professional 3 ale czy przypadkiem nie jest tak, że Avenger II GMT ma ją wypolerowana na totalny glanc a szczotkowana jest w Superocean i Colcie?