Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Tez myślałem o wersji bez daty i z "wizjerem". Najbardziej przydałby mi się, że względu na pracę, model tylko z dniem tygodnia ale w ogóle nie kojarzę taki zegarków. A co do katalogowych zdjęć Ahoi i reszty Nomosów to musze powiedzieć, że na mnie zrobiły wielkie wrażenie. Kapitalny pomysł (basenowy klimat) i wykonanie. Chyba tylko jeszcze katalogi B&R są tak fajne. :-) O i przymierzam tego Ahoi. Bardzo mi sie podobał. Na minus tylko dwie sprawy. Pierwsza to pasek jakoś nie wzbudza zaufania ale to nie problem bo można wymienić. Druga to dziwnie umieszczone w przekroju pionowym uszy. Strasznie wysoko nad poziomem dekla. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  2. Witam, Ostatnio wpadł mi do głowy pomysł, żeby rozejrzeć się za nowym celem zegarkowym. Nie mam obecnie sprecyzowanych potrzeb biorę więc pod uwagę zarówno coś eleganckiego (Nomos Ahoi), bardziej klasycznego (powrót do Moonwatcha) albo też coś bardziej sportowego jak Breitling. W zasadzie nigdy nie byłem miłosnikiem tej marki ale ostatnio zegarki tej firmy zaczęły do mnie trochę przemawiać. Może przez kolege paradującego w pracy z niebieskim Super Avangerem II. :-) Byłem w butiku aby przymierzyć parę modeli ale zrobił mi sie metlik w głowie i mam do kolegów, miłosników marki pytanie. Strona internetowa Breitlinga nie daje jednoznacznej odpowiedzi. Wstepnie biorę pod uwage SOH 42-ke, Superocean 44, Avengera II GMT albo Colta 44 (w odwrotnej kolejności). I tu pojawia sie pytanie. Zależy mi na szczotkowanej bransolecie. Z tego co wiem, w Avengerze, Colcie itd. jest obecnie uzywana wersja Professional 3 ale czy przypadkiem nie jest tak, że Avenger II GMT ma ją wypolerowana na totalny glanc a szczotkowana jest w Superocean i Colcie?
  3. Bardzo fajny. Gratulacje! Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  4. Absolutnie nie! :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  5. Jak dla mnie bardzo, bardzo ładny. Osobiscie daty nie potrzebuję. Wreszcie też, ktoś się opamiętał z wsadzaniem jej na siłe. I dzięki temu harmonia tarczy jest zachowana A czy ktoś zwrócił uwagę na wskaźnik rezerwy chodu? To takie "C" jak z CW . Zamierzone czy nie, dzięki temu wyglada lepiej. O, i czcionka 6 i 12 fajna!
  6. Jest genialny zgodzę się. I strasznie kusi. Chciałem jeszcze zapytać od sprawy serwisu ale już wszystko znalazłem na stronie. No i może w tym roku też będzie Black Friday u Nomosa? Byłby już niedługo...
  7. Również gratuluję :-) Świetny zegarek. Klasyka przez wielkie "K"! Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  8. Muszę przyznać, że w temacie Nomosa jestem trochę zielony. Moja wiedza na temat zegarków tej marki nie wykracza za dużo poza to co obejrzałem w katalogach (dostępne modele) i poczytałem w internecie (o mechanizmach). Nie mniej wzornictwo tej marki mnie zawsze urzekało. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie model Ahoi (biały, nie Atlantik). Między innymi ze względu na pasujący rozmiar. Czy któryś z kolegów miał z tym modelem do czynienia na zasadzie codziennego noszenia?
  9. Do testów czy nie, swietna sztuka . Szkoda tylko, że nie ma w stalowej kopercie.
  10. Dokładnie! Zgadzam się w 100%. AT to, moim zdaniem, jeden z najpiękniejszych modeli Omegi a do tego zdecydowanie najbardziej uniwersalny. Może służyć jako elegancki ale także casualowy lub nawet lekko sportowy zegarek. A przyzwoita wodoszczelność mu w tym pomaga Starszej wersja z ramką daty wydaje mi się też bardziej harmonijna. Okienko lepiej komponuje sie z indeksami.
  11. Dzięki. Trafiła do kolekcji raptem parę dni temu i to, jak już pisałem, całkiem przypadkowo. Niemniej cieszy bardzo.
  12. Galeria Tridenta PRO 600 GMT utworzona. Zapraszam :-) http://zegarkiclub.pl/forum/topic/139401-christopher-ward-c60-trident-pro-gmt-600/
  13. Nie, nowa to nie jest aczkolwiek w niesamowitym stanie, jak nowa. Znalazłem tylko jedno minimalne 2mm zarysowanie. Kupilem ją w jednym ze sklepów z używanymi zegarkami w centrum Wiednia. Sklep dość znany ale najważniejsze, że daje 2 lata pełnej gwarancji. Kilka tygodni wcześniej nie mieli jej w sklepie wiec nie wiem gdzie i ile leżała :-). I dokładnie Bugs ma racje to wersja Casino Royal z 12.2006. Leciwa ale mnie nie przeszkadza. Nowej bym pewnie nie kupił. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  14. Dobre! Skąd ten pasek? Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  15. Leszek, Kurczę, grypa mnie rozebrała i zapomniałem, że pasków u Ciebie może być pod dostatkiem. Ale nie zwalnia Cię to z "obowiązku". Zmieniaj paski i pstrykaj foty. Czekam, bo czasami pasek potrafi wydobyć to drugie "coś" z zegarka. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  16. Leszek, co ty opowiadasz? Bardzo fajne zdjęcia i to z dwoma Tridentami jednocześnie! Do "sesji", pisze w cudzysłowie bo w moim przypadku to domowa prowizorka, to jednak trzeba sporo czasu i spokoju (czytaj "wygonić" rodzinkę z polu widzenia, bo przynajmniej ja się denerwuję i rzucam mięsem jak ujęcia nie wychodzą jak zaplanowałam). Masz fajny komplet. Myślałem też, że masz Tridenty w obu rozmiarach 38 i 43. Oba paski fajne i dobrze pasują. A nie myślałeś żeby na jednym z dwóch Tridentow przełamać kolorystykę i wstawić brąz? Z zielonym lub czerwonym paskiem może być kłopot, jak pisał Tomek, przez ceramikę i związane z tym odcienie bezela. Ale próbować można i trzeba. Masz pole manewru. I gratuluję bliźniaków :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  17. Uff... to reszta jest. Certyfikat z numerem limitacji, czarny portfelik z 3 kartami i czarne skórzane pudełko 007. Kartonowe może tez bylo tylko sprzedali z innym zegarkiem. Jak to w sklepie ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  18. Dziękuję wszystkim. Cieszę sie bo to był trochę nie planowany zakup. Ot przechodząc obok zauważyłem ten model na wystawie i jakoś tak wszystko szybko poszło :-).Bugs, tak w zestawie jest oryginalna guma, NATO i bransoleta. Komplet. Brakuje tylko zewnetrznego kartonowego pudelka. Będę je musiał jakoś zorganizować. Może na ebay'u? Co do grubaska, to oczywiście bylo to żartobliwie. Miałem na myśli porównanie, gabarytowe i wagowe, do Moonwatcha i AT. To jednak 45ka jest :-). Oczywiście sama koperta tej PO jest bardzo smukła, zwłaszcza jak na taka średnicę. Nie jak w niektórych obecnych modelach. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  19. Co prawda to wątek Eterny ale mój post jest poniekąd z ta firmą związany. Niedawno odkryłem, chociaz na forum może ktoś o nich już pisał, nową firmę ze Słowacji, Biatec. http://biatecwatches.com. Bardzo fajne modele, zarówno Majestic jak i Corsair. Wracając do Eterny to do obu modeli będą pakowane właśnie jej inhouse'owe mechanizmy 3901A. Fajnie widzieć, że wreszcie Eterna a zwłaszcza jej werki zdobywają szersze uznanie. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  20. No to przedstawiam kolejnego członka Omegowej rodzinki. Tym razem "grubasek". Zakup wyszedł dość niespodziewanie. Nie mniej cieszy bo PO długo chodziła mi po głowie. Co prawda to starsza wersja ale za to ze smaczkiem. Zdjęcie robione telefonem, w którym słabo ogarniam odblaski :-(
  21. Świetnie się prezentuje. Najlepsza wersja ;-) Czekamy na recenzję. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  22. Dzieki i dawaj nadgarstkowe. Też można fajne zrobić a poza tym wtedy widać jak zegarek sie układa na ręku. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  23. Trochę się z tym nosiłem, bo brakowało czasu. Wreszczie udało się znaleźć trochę wolnego i zorganizować sesję Tridenta GMT. Zielonego. Poza tym przed obiektyw zawędrowały inne zegarki ale i inne będą miały swoje galerie. Dzisiaj tylko próbka zdjęć z różnych scenerii: tropikalnej, plażowej i makro. Kolorowe i B&W. Reszta w ciągu kilku dni. Przy okazji czy wie kotoś jak linkować z google drive? Najwyraźniej to nie działa a photobucket, tak tego demona porędkości, mam już dosyć. Jak pisałem więcej za kilka dni. Postarałem sie lepsze zostawić na później :-)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.