Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Pozdrawiam pozostałych pracujących pomimo niedzieli.
  2. Nie żałuj. Prędzej lub później będzie nowa. Serio. Ja przegapilem jedną parę miesięcy temu a w zasadzie to za długo się zastanawiałem (raptem parę godzin :-) ).
  3. Rozmnożyło się trochę tych Tridentów. Nie mam kiedy zrobić zdjęcia czerwonego bo żona ciągle z nim chodzi. Tak jej przypasował.
  4. Edox nic nie warty? W porównaniu do Hamiltona. Chyba trochę przeszedłeś. I pisze to jako kilkuloletni wielki miłośnik Hamiltona. Natomiast z Edoxa podoba mi się obecnie tylko parę modeli. Że Railroad Crono ma Etę... a Grand Ocean, co ma? [emoji6] Owszem oficjalne, wyjściowe ceny niektórych Edoxow są nieco z kosmosu ale są rynki gdzie te zegarki schodzą. Rozumiem gust ale nie twórzmy nowej rzeczywistości. P.S. z tych dwóch jeżeli już Railraod podoba mi się bardziej. [emoji4]
  5. Dzięki. Co do kolorów to miałem również obawy. Na większości zdjęć w sieci, które widziałem, barwy są nawet bardzo przyblakłe. Myślę, że w rzeczywistości jest dużo jepiej. Natomiast jak padnie odpowiednie światło i subtarcze złapią błysk kolory stają się bardzo żywe.
  6. Dość duży (chyba granica w moim przypadku ogiągnięta ) ale też i ciekawy. Poza tym dzięki konstrukcji koperty naprawdę leży lepiej niż się spodziewałem.
  7. Jakbym brata słyszał..... proszę...ale nie na ręku
  8. Slava. fajne nostalgiczne ujęcie
  9. Tytan na mnie wrażenia nie robi. Tak z założenia[emoji6] . Chronograf natomiast, na pierwszy rzut oka, ekstra! Zasadność chrono w nurkach jest trochę dyskusyjna. Ale ile nurków naprawdę nurkuje. Bardzo fajne chrono i sekundnik. A grubość? No cóż... Tytanowy faworyt wygląda całkiem fajnie. Chodzi mi o materiał.
  10. No ale gdybym to ja tak stał jak ten facet z artykułu, miał te 3 grand gotówki w ręku a przed sobą Milgaussa to bym się nie oparł [emoji7]. Odnośnie obniżek, które na pewno będą, trzeba pamiętać,ze nie obejmują one zwykle wszystkich modeli (Tridenty zazwyczaj tak)i wszystkich wariantów. Ale może się trafi
  11. Mam nadzieję, że tym razem nie urwie posta....Wrażenia odnośnie Tridenta 600 PRO i GMT bardzo pozytywne. Trochę się powtórzę. Kupiłem Tridenta GMT jako typowego EDC, który ma być porządnie wykonany, w przystępnej cenie i jednocześnie za bardzo nic nie udawać (no może trochę Bremonta). Zadanie Trident wykonuje w 100%. Przede wszystkim, w swojej klasie cenowej to chyba jeden z lepiej wykonanych zegarków. Pewnie niektórzy się skrzywią ale to "niestety" prawda. Może to kwestia egzemplarza? A w zasadzie dwóch bo podobne odczucia mam względem 38mm PRO. Nie wiem. Poprostu widzę jak jest. Do tej pory nie zauważyłem żadnych niedoróbek na tarczy czy kopercie. Brzegi i krawędzie świetnie wykonane. Aż kolega noszący na codzień Breitlinga pomacał Tridenta i pokiwał głową z aprobatą. Nie twierdzę oczywiście, że to ten sam kaliber zegarkow. Ale cen rowniez nie. Jeżeli chodzi o bransoletę , to jest co najmniej równie dobrze. Starannie wykończona i skręcona oraz gładkie krawędzie. W moim odczuciu i po porównaniu z niektórymi innymi markami bransoleta w Tridencie (przynajmniej wersja całkowicie szczotkowana, która domówilem) sprawia dużo lepsze wrażenie niż w wielu zegarkach z tej samej lub nieco wyższej półki cenowej: Mido diver, Rado DiStar, Fortis Marinemaster. Nie gorsze też niż np w Tagu Aquaracer. Bransoleta do 38ki miała kilka mikrorysek na dwóch polerowanych ogniwach.? .Do tego wszystkiego zegarek doskonale trzyma czas. Cały czas dokładność chodu oscyluje, w przypadku GMT, koło -1sek na dobe. W egzemplarzu 38mm jest to już bliżej + 10. Wiem z doświadczenia, że jak odchylka jest większa niż podawana w specyfikacji jako dopuszczalna (tak miałem w poprzedniej wersji), CW nie robi problemów z darmowa regulacja w trakcie trwania gwarancji (5lat!). O jeszcze jednym zdarzeniu dotyczącym obsługi klienta, w zasadzie pozytywnym, napiszę następnym razem. Jako minus nowego Tridenta muszę wspomnieć dziwnie zachowujący się, w niektórych warunkach, anty refleks. Na koniec. W mojej opinii Trident 600 jest naprawdę wart swojej ceny: 60 ATM, ceramika, dobre wykonanie, design (kwestia gustu), gwarancja, 2 miesiące na zwrot towaru, ew. GMT. Do tego okresowe baaardzo poważne obniżki czynią z niego prawdziwy "Bang for the Buck". Oczywiście jeżeli, ktoś szuka rozpoznawalności, historii i prestiżu to powinien poszperać gdzieś indziej. Ja traktuję Tridenta jako zwykłego EDC i według mnie świetnie sprawdza się w tej roli jednocześnie nie rujnując finansowo. P.S jako minus zaliczylbym również , jak Arek, nie pełną skalę godzinową na bezelu. I brak na niej lumy
  12. Za tytanowy i jeszcze do tego czarne PVD dziękuję. Chociaż luma na bezelu to duży plus. Chrono może być za to bardzo ciekawe.
  13. Piękna. Biała też mi się bardziej podoba. Masz może zdjęcie, na którym lepiej widać wypukłość tarczy?
  14. Po ok. 48 godzinach późni się 2 sek. Idzie na rekord . Zegarka z taką dokładnością chodu jeszcze nie miałem.
  15. Zdjęcie czerwonego pewnie będę mógł wrzucić dopiero w weekend. Szczotkowana bransoleta też jest z extenderem. Odnośnie nowej kostki, całkiem fajna. Zwłaszcza niebieska. Poczekam na zdjęcia "live" i kto wie... może? [emoji3]
  16. @arek314 No to twój Trident ma teraz bliźniaka. I młodszego brata też Jest kilka modeli Cw, które bardzo lubię. Poprzedni model już miałem i był to jeden z moich ulubuinych EDC. http://zegarkiclub.pl/forum/topic/119406-chistopher-ward-c60-trident/ Sprzedałem go bo powstały nowe plany zegarkowe. Jednak zawsze chętnie zerkałem na nowe wersje. Niedawno ponownie zacząłem szukać jakiegoś bardziej sportowego zegarka na co dzień. Koniecznie z bransoletą. Poza tym chciałem jeszcze kupić coś podobnego żonie. No i trafiło się. Obniżka na niektóre modele CW. Przy oferowanych cenach nie było co się zastanawiać. Jako miłośnik jasnych tarcz kliknąłem na zielono-biały GMT 600 43mm i czerwono-biały Pro 600 38mm dla drugiej połówki (idealny rozmiar sportowego zegarka dla kobiety, ale i dla meżczyzn może być ). Do obu bransoletę. Z tym, że do GMT całą szczotkowaną (deskdiving ) Uważam, że za tę cenę, nie wspominając o czasowych ofertach, Trident jest jedną z lepszych propozycji. Powtórzę też to co kiedyś pisałem: do tego świetna obsługa klienta. Potwierdzam również obserwcję Arka. Momentami AR jest dziwny ale zauważyłem, że pojawia się to tylko w niektórych warunkach oświetleniowych. Bardzo mocne małe żródło światła jak np. halogen. Poza tym: bardzo przyzwoita bransoleta, świetnie wykonana koperta i uwaga po 14h testu późni się o... 1 sek. Wyglada na to, że pobije Kontiki i Tudora HCH.
  17. Nie mam żadnej wersji ale zgodzę się, że stara była atrakcyjniejsza.
  18. Znowu promocja jest. Wychodzi chyba ok 12000PLN po przeliczeniu z USD.
  19. Mam inne zdanie. Co nie oznacza, ze uważam iż na pasku nie wygląda obłędnie. Poza tym bransolety nie dorobisz a pasek tak i to małym kosztem. Powinien być wybór [emoji6]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.