Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. No piękna ta FOIS! W porównaniu do klasycznego Speediego zdecydowanie ładniejsze wskazówki (nie żeby Moonwatch miał słabe). Rozmiar, 40ka, na plus. Szkoda tylko, ze bransolety nie ma w zestawie. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  2. Po tym co widziałem w tym wątku (ale nie tylko) nie mam najmniejszych watpliwosci, że warto. Pozostaje tylko obmyślić co i do czego. [emoji6]No, to Chronos-Art na pasku też mnie zaciekawiło. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  3. Przepiękne te paski! Nie ma siły. Trzeba sie bedzie skusić. [emoji2] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  4. Gratuluję. Świetny zegarek i super zdjęcia.[emoji106] Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  5. Trafiła i to jak zadbana :-). A i ja widzę, że plan został zrealizowany. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  6. Dzięki. Wiem :-) Są zdjęcia z koronką zakręcona i odkręconą. Zegarek jednak jest noszony to i na chodzie. A wskazówki muszą być ustawione! Jak zegarek chodzi to wtedy strasznie dużo zachodu jest. A nie zawsze czas na to pozwala. Ale będą też z zakręcona koronką oczywiście. :-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  7. Taka tylko zapowiedż galerii. Mam nadzieję, że wyjdzie OK.
  8. A byłem ciekawy co wyłoni się z tej ciemności Wielkie dzięki Panowie. Pasek kupiony był do zdjęć ale tak mi pasuje, że napewno zostanie na zegarku dłużej. Dzisiaj również na ręku. Zdjęć trochę jest ale będzie galeria.
  9. Również z nowym paskiem Zdjęcie z wczorajszego wieczoru ale z dzisiejsza datą (bo wskazówki ustawiałem). I dzisiaj tez na ręku.
  10. Hehe, tu chyba kolejka jest " a Pan tu nie stał". ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  11. To też miałem na myśli odnośnie brasolety:-) Tylko ten bezel "pół-ceramiczny" wizualnie ... Poza tym podoba się.
  12. Dzięki. Takie też miałem przeczucie ale jak się uda to pooglądam.
  13. Ach te Rangery... Przyznam, że North Flag jest tym zegarkiem, który mi ciągle chodzi gdzieś po głowie. Mój "problem" z nim polega na tym, że odczucia względem niego chyba zależą od pogody i ciśnienia. Jednago dnia strasznie mi się podoba, drugiego nie wiem co o nim myśleć. Ale też go nigdy nie przymierzałem, wstyd. Jednak co by nie mówić, jeżeli North Flag to tylko z bransoletą. To jego największy plus.Zastanawia mnie natomiast niebieski Style. Czy ktoś miał okazje go obejrzeć? Ok, fajnie byłoby pójść w niebieskiego Oyster 39 (wiem, że bezel Style nawiązuje do innego Rolexa) ale dla mnie to za dużo wyrzeczeń i uszczuplania kolecji kosztem innych ulubionych. Edit: Chociaż czuję, z dostępnych zdjęć, że antyrefleks w Style to słabiutki jest. Coś jak w HCH.
  14. Zdjęcie nie z dzisiaj ale też nie wklejane wcześniej. Niemniej w niedzielę też tak było.
  15. Również gratuluję! Ranger jest świetny. Uwielbiam go. Myślę, że na pasku wygląda najlepiej ale i rangerowa bransoleta mi nie przeszkadza. BB jest dość uniwersalny ale czasem zastanawiam się czy z Rangerem nie stanowiłby fajnej uzupełniającej się parki. A może Tudorowy trójkącik z niebieskim Style .
  16. lysy (łysy? jak ja) zdjęcie dobre jest! Swiatło pięknie wskazówki oświetliło.
  17. Świetny jest! Z_Bych I ten U1 również. Sam ciągle się "kręcę" koło tego Sinna. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  18. Ło matko!!! Jak po zdobyciu Berlina.
  19. Dziekuję kolegom ale naprawdę po powiekszeniu na ekranie wychodzi jednak troche mankamentów. Zgodzę sie, że ta wersja jest najbardziej vintage'owa co w przypadku BB jest, moim zdaniem, jak najbardziej na plus. Rozważałem niebieską ale za namową kolegów jednak zdecydowałem sie na burgund. A za radą "pijaczyny" Archiego poszedłem też w wersję ETA. Ja, osobiście, nie określił BB jako grubego. Przynajmnej w tym modelu a in-house'a na ręku nie miałem. Szczerze powiedziawszy to nie czuje jakiejs wielkie różnicy w grubości pomiędzy BB a AT lub starą PO. No ale suwmiarką też nie mierzyłem. A jak sie podobało zdjęcie to mam jeszcze jedno. "W zachodzącym styczniowym słońcu", heheh.
  20. Poleżał trochę w foliach i naklejkach aż nadszedł jego czas. Z góry przepraszam za szumy ale zdjęcie znowu robione w pracy telefonem a ten nie radzi sobie ze słabszym światłem i długim naswietlaniem.
  21. Na chwilę obecną pojawił się tylko na insatgramie Woundandworn. https://www.instagram.com/p/BPGDxHQFx7f/ Ale to poważne chłopaki to chyba wiedzą co pokazują. Jak pisałem coś więcej ma się pojawić w temacie dzisiaj na ich stronie.
  22. No to znaczy, że jest dobrze! Może byłbym zainteresowany twoją męska dezyzją. Jeżeli nie ulegne innym pokusom w międzyczasie. A z tym może byc ciężko.
  23. Żadna gafa! Mój wpis jednak był troche enigmatyczny. Sam też dałem się nabrać jak pierwszy raz zobaczyłem zdjecie. Nie pomyślałem, że to reedycja. Woundandworn twierdzi, że bedzie 42mm (niby nie dużo ale brak solidnego bezela napewno powiększy optycznie zegarek), 1968 sztuk po 2195USD. Podali też, że technicznie bedzie sie wzorować na wcześniejszych modelach z ręcznym naciągiem (1968r.) a nie automatach z chrono-matic (cal.11 z 1969r.). Co to oznacza? Zobaczymy. Ja jestem ciekaw. Manualne chrono to dopiero byłoby retro! Ale w to nie wierzę a na tarczy stoi jak wół Automatic. Z drugiej strony koronka po lewej też byłaby świetna. Ponoć więcej info ma sie pojawić dziś na Woundandworn. Edit: Zdjęcie z linka a na nim porównanie nowego LE (42mm) z starym z roku 1968 (36mm)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.