Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Eterna Kontiki Date na resztę zdjęć szachowo-morskich zapraszam do galerii http://zegarkiclub.pl/forum/topic/133950-eterna-kontiki-date/
  2. Wielkie dzięki. Więcej zdjęć tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/133930-omega-speedmaster-professional-moon-to-mars/
  3. Dzisiaj i w weekend trochę na ręku trochę przed obiektywem. Reszta zdjęc z wyprawy księżycowej w oddzielnej galerii.
  4. Dzięki. I vice versa. Bardzo podobają mi się twoje zdjęcia. Są takie krystalicznie przejrzyste i " chrupiące". O Omedze nie będę się rozpisywał bo to oczywistość [emoji6]. Bombowa!
  5. Głebia oceanu z odrobiną limonki
  6. Koperta jest asymetryczna. Z prawej strony jest MasterLock czyli zabezpieczenie koronki. Przesuwa się go góra dół po brzegu koperty. Czy potrzebne? Nie wiem. Ot taki bajer.[emoji6]
  7. Mierzone moim kaprawym okiem i "profesionalną" linijką [emoji6] . 38mm: tarcza 24mm, grubość bezela 4,5mm, uszy 4mm. 43mm: tarcza 33mm, grubość bezela chyba też 4,5mm, uszy 6mm. Co do długości uszu to nie jestem pewien bo ciężko linijką zmierzyć.
  8. Tts bardzo ładny zestaw. "Gancko" się komponuje. Wesołych Świat wszystkim miłośnikom CW i nie tylko [emoji3] .
  9. Powtórzę się ale to naprawdę fotogeniczny model. Jako wielbiciel jasnych tarczy muszę przyznać, że na czarnym Tridencie "fale" bardziej cieszą oko [emoji3].
  10. Bardzo dobre podsumowanie [emoji3] . I przyłączam się do gratulacji. Sztuka bardzo ładna. Nie ma co zazdrościć bo... bo często się tak zdarza, że się po czasie znajdzie jeszcze lepsza ofertę. Sam to przerabiałem. Oficjalna cena Tridenta nie jest ani z kosmosu ani skandaliczna. A patrząc na twoje zdjęcie zaczynam myśleć czy nie warto było domówić jednak bransolety pół polerowanej... [emoji57] .
  11. Odnośnie bransolety mogę potwierdzić, że jest bardzo ale to bardzo dobrze wykonana. Zwłaszcza jeżeli spojrzymy na cenę ok. 100£. Osobiście nie miałem do czynienia z tak fajna w tym przedziale cenowym. Nie jest aż tak świetnie skręcona jak np. w Tudorze (najlepsza jaką miałem na codzien) ale nie kosztuje też tyle :-). Ogólnie oceniam ją na 5-5+. Uwaga pisałem, że na drugiej bransolecie do 38ki było od nowości (ofoliowana) parę micro zastosowań. Znając CW można bylo spokojnie zareklamować. Tyle że wiedzialem, że żona zaraz nowych narobi :-). PS. Fajne zapięcie z grubej blachy a nie jak np w Tagu F1.
  12. Fotogeniczny to zegarek a wskazówki to, moim zdaniem, jego wielki atut :-).
  13. @ Ghostwheel Super ten Sinn. Czy mi sie wydawało, czy jednak dobrze widziałem, że masz na stanie też U1? Oba dla mnie super. Tymczasem w tym też zapomiałem datę zmienić.
  14. Kusisz, kusisz. Wciąż się łamię nad tą datą bo trochę razi. Zeszta bomba.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.