Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Widzę, ze nikogo z miłośników Hamiltona nie zainteresował nowy Intramatic Chrono na 2017. Może bo wstawiłem tylko link bez zdjęcia. A może to żadna nowość? Tylko ja tak słabo poinformowany ;-) Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  2. Fajny ten Vintage. Gratulacje. A jak luma? Tak dobra jak w zwykłym Tridencie? Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  3. Ciekawe... https://www.instagram.com/p/BPGDxHQFx7f/ Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  4. Naprawdę nikt nie ma doświadczenia z mechanizmem Cricket V10 lub innym Vulcaina? Znaleziona oferta na Nautical Heritage wydaje sie w miarę rozsądna. W miarę. Martwi mnie tylko ewentualny serwis/ naprawa po okresie gwarancyjnym gdyby coś nagle zaczęło szwankować. No i o ile zegarek przez ten czas by sie u mnie ostał. Zastanawiam się czy potencjalna naprawa nie wymagałaby specjalisty i dostępu do specjalnych części zamiennych.
  5. Dlatego napisałem pomyłka w "" . Zdjaję sobie sprawę, że są naprawdę duże nadgarski. Z drugiej strony kiedyś też były... a zegarki <40mm pozostawały i eleganckie i wcale nie damskie. Obecne trendy też rozumiem. Uważam jednak, że Intramatik 38mm na nadgarstku w okolicach 18 cm wygląda w sam raz. Wszystko zależy od stylu i grubości zegarka a Intramatic chudziutki jest.Fakt też, że nie widać od razu, iż zegarek żyje, Trzeba dac mu chwilę i w tym jego piekno.
  6. Nie wiem Burns czy pytałeś o B&R ale zakładam, że tak. Oficjalna cena to zdecydowanie (ale porównując do kilku innych firm, to już nie wiem ) za dużo. 123-ki ze zdjęć ok 2500-2700. BR03 powyżej 3000 ale większość modeli można kupic z gwarancją producenta kilkaset EUR taniej. Kwestia jak trzymają cenę? Szukałem, może za słabo, ale nie znalazłem za wiele ofert. Zegarki naprawdę ciekawe i dobrze wykonane z lotniczym DNA. Tylko ta cena? Relatywnie mimo wszystko wysoka. Ale firma też się "stara" rozwijać. Hmmm...
  7. Nie dziś ale wczoraj i przy okazji narobiło się trochę zdjęć. Dzisiaj wstawiam same fotki ale postram się później (jutro lub do końca weekendu, zależy jak czas pozwoli) dodać swoje wrażenia. A troche tego do opisania jest Jeżeli kogoś by to interesowało. A więc z butiku B&R i najciekawsze moim zdanie modele. Poza wersjami chrono. Z góry przepraszam za jakość ale zdjęcia robione telefonem, bez ustawiania, niwelowania drgań, szukania światła... podczas rozmowy ze sprzedawcą. Najlepszym z jakim miałem okazję dotychczas rozmawiać. Kompetentny! Aż głupio było skupiac się na zdjęciach tak ciekawa rozmowa. Na końcu porównanie 123 i kontrowersyjnej 03... 1. BR123 GMT (klimat lat 70tych - B727 jak dla mnie) 2. BR123 Golden Heritage 3. BR123 Aeronavale (złoto- srebrne indeksy, nieco mniejsze niż w GMT np- nie wszystko na jedno kopyto) 4. BR03 GMT (wreszcie we wszystkich modelach symetrycnie dokręcone śrubki- ponoć związane jest to z konstruckją koperty) 5. BR03 Golden Heritage (Postarzana tarcza z plusami i minusami ale o tym później) Ciężki wybór...
  8. Intramatic jest cudowny! A najlepiej nadaje się, do tego co pokazane na zdjęciu. Zgadzam się jednak, że pasek może go całkiem odmienić. No, może łatwiej pójść ze stalową kopertą. Nie wyobrażam sobie też Intramatica z sekundnikiem. Większa wersja, 42mm, według mnie jest trochę "pomyłką". Ale to moje zdanie . A reszta zdjęć tu: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/120505-hamilton-intramatic-38mm/
  9. Tomek, wiadomo Trident to jednak nie Seamaster ale ten model CW, a przynajmniej egzemplarze z którymi miałem do czynienia, nie mają czego sie wstydzic. Moim zdaniem cena tych zegarków jest skandalicznie niska jak za to co oferują: wykonanie i technika: ceramika, 60ATM, GMT. Jedyny mały problem jaki widzę to te ciągłe przeceny. Fajnie bo można kupić w jeszcze lepszej cenie świetny zegarek ale też ciężej sprzedać. No i po co wtedy kupować cokolwiek jak nie ma wyprzedaży :-) Dla sportu? Wracając do pytania. Wykonanie Seamastera bardziej mi się podoba. Ale czy to ojektywne zdanie? Raczej nie do końca. I na pewno Trident nie jest kilkakrotnie gorzej wykonany co sugerować mogłaby cena. Ja miałem Trident już 3 razy i prawie na pewno do tego modelu wrócę. A z tym Tridentem Vinatge to mnie ubiegłeś. :-) Miałem tego dnia na niego oko ale za dużo roboty miałem i odłożyłem zamówienie na później. Niestey na za długo.
  10. Ooo...A co przybędzie? Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  11. Dzięki. Czekałem i czekalem na ten pasek i się nie rozczarowałem. Zdjęcia komórką tego nie oddają ale pomarańcz paska jest wlasnie w kolorze "końcówki" sekundy. Na pewno bedzie sesja foto. Ale po nowym roku
  12. Gratuluję kolegom nowych, pięknych PO. Ja dziś ze staruszkiem ale na na nowym, "odważnym" pasku. [emoji6] Na zdjęciu widać głównie PO ale na dniach wstawię lepsze zdjecia bo chyba ciekawie wyszło. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  13. Po zmianie na zimowe "ogumienie". Wersja weekendowa.
  14. "In 1961, Vulcain merged with the other watch brands Revue, Buser and Phénix, forming “Manufactures d’Horlogerie Suisse Réunis SA” (MSR). During the quartz crisis of the 1980s, the brand name Vulcain substantially disappeared from the market, though the company was still operating, making watches marketed by the other MSR brands. In the late 1990s, MSR sold the Vulcain manufacture, and in 2001, the brand was purchased by Production et Marketing Horologer, PMH. The company moved from La Chaux-de-Fonds to Le Locle. The first new Vulcain watches appeared in 2002." http://timetransformed.com/2016/08/16/vulcain/ No i ekonomistą nie jestem ale taki obrazek znalazłem.
  15. Jeszcze raz wielkie dzięki! Miło....w kalendarzu forumowym na 2018 jak znowu nie zapomnę fotek wysłać, hehehe. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  16. Dzięki. Moonwatch nie mniej efektowny!A mam jeszcze jedne foto... Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  17. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  18. Dziękuję. Cieszę sie, że się podoba. W takim razie wrzucę kolejne. Tym razem nie na nadgarstku. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  19. I jeszcze jedno. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
  20. Dopiero teraz trafiłem na wątek. Musze przyznać, ze bardzo fajne te paski a niektóre wręcz świetne. Gratujuję
  21. http://www.watchseller.com/shop/?filter_multiselect-attributes=50 Głównie Eposy. Długo w sklepie nic sie nie działo a teraz wszędzie sale. Może Black Friday może zamyka działalność. U tego sprzedawcy kupowalem w 2011r. dwa Eposy (Sportive i Regulateur). Nie było problemów.
  22. Nie wiem jak mogłem początkowo przegapić ten temat. Zegarki Vulcain intrygowały mnie chyba odkąd pamiętam. Wczoraj korzystając z wolnego popołudnia przemierzyłem tradycyjna zegarkową scieżkę. Celem była przymiarka z góry upatrzonych modeli a tu natchnąłem się na Nautical Heritage. I zainteresowanie tą marka odżywło. Dzisiaj to jednak nie tak powszechna marka a i wątek na forum niezbyt aktywny. Dlatego spytam kolegów, czy może ktoś miał już do czynienia z tym modelem. Jeżeli nie, to jakie ma doświadczenie z codziennego noszenia Vulcaina. Co prawda oferty, które znalazłem obejmuje gwarancja ale zastanawiam się jak wyglada sprawa ewentualnego serwisu, zwłaszcza w przypadku takiego mechanismu jak Cricket V10. Pomijam kwestię bardzo wysokiego szkiełka, co mnie trochę martwi. Z drugiej strony daje niesamowity klimat. Z góry dziękuję. Zdjęcie nie moje tylko z internetów.
  23. No wlasnie ten hesalit to atut i zmartwienie jednocześnie. Ale bardziej sie obawiam framug niż podwodnych kamieni i wrakow.
  24. No wlasnie bardzo ciekawy zegar a ten super wypukły hesalit robi wrażenie. Do tego idealne (oryginalne) 42mm, własny mechanizm i tajemnicza tarcza. Dziękuję. Szukałem i nie znalazłem. Albo przeoczyłem albo Tapatalka nie ogarniam. Już temat zlokalizowałem i sie do niego zapisałem. Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.