Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

PistolPete

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1632
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    17

Zawartość dodana przez PistolPete

  1. Biała była chyba tylko w rozmiarze 42. Natomiast wersja 44m tylko w kolorze czarnym. Jeżeli tak to też potwierdzam, że 22mm to właściwy rozmiar. Przynajmniej w Date bo do tej dokupilem pasek.
  2. Kurczę, na początku podobał mi się bardzo potem nie za bardzo a teraz znowu w nim widzę to "coś". Ciekawy ale chyba bardziej przypasowalaby mi wersja 42 na bransolecie. Gdyby tylko nie ta data wyciśnięta "na sile". Niebieska wersja szykuje się ciekawa. A tu znalazłem trochę fotek live:http://www.thewatchobserver.fr/actualite/baselworld-2016-montre-de-plongee-hamilton-khaki-navy-frogman-prix-photos-caracteristiques-1017#.VtoW7iXdjqA
  3. Dziękuję. Kiedyś nie byłem aż tak przekonany do tej wersji ale na żywo duzo zyskuje. Wiadomo czarny Speedmaster to KLASYKA, pisana dużymi literami, ale Moon to Mars ma tego fajnego "twista" .
  4. O i jeszcze nowość. Eterna Kontiki Super Chronograph na in-house'owym mechanizmie. Moim zdaniem świetna. http://wornandwound.com/2016/02/29/introducing-the-eterna-kontiki-super-chronograph-with-in-house-caliber/
  5. Świetny SOL. Ten model już długo za mną chodzi. [emoji3] Na twoim zdjęciu prezentuje się jeszcze lepiej. Kusi.
  6. Po dłuższej nieobecności na nadgarstku
  7. To ciekawostki. Trzeba by było napisać do CW bezposrednio i zweryfikować informacje. Może napiszę w weekend. Na szczęście czarny mi pasuje [emoji6].
  8. Czy ja wiem? Po pierwsze chyba zależy od nadgarstka jaki masz. Ja nie jestem wielbicielem wielkich zegarków ( gdzie Edox Geoscope i Hydrosub sa wyjąktami ze względu na swoją nietuzinkowość). Miałem n.p. Hamiltona Intramatic i w swojej kopercie 38mm spisywał sie znakomicie. Rozmiar wkomponowywał sie w styl. Uważam, że 38-42 to zaleznie od klimatu właściwy rozmiar dla mnie. Po drugie może inna wersja kolorystyczna pasowałaby w rozmiarze 38mm bardzej. Z ciemną tarczą albo z serii Vinatge Tu masz dla przykładu te 38mm na moim nadgarstku. Niecałe 18cm choc ostatnio mi się schudło . Udało sie wcisnąć na rękę tylko dzięki przedłużce nurkowej (czy jak to się zwie).
  9. Nawet do głowy by mi nie przyszło, że LE jest droższa od starego Pan Europ A pomyśleć, że w wakacje 2011 miałem jedną niebieska zarezerwowaną w sklepie w Niemczech...i zrezygnowałem. Człowiek to jednak głupi jest...
  10. Korzystając z okazji, że zegarek zszedł z nadgarstka żony na jakąś chwilę. Dla porównania Trident 600 GMT 43mm i 600 Pro 38mm. Jak obiecano. Zdjęcia techniczne bez finezji. Szykuje się parę sesji ale potrzeba czasu i lamp przytarganych z piwnicy się przychmurzyło... Różnica daty przez pomyłkę. Natomiast różnica czasu to efekt ok 2 tygodni.
  11. Może niektórzy na to liczą. I dla nich ten artykuł [emoji6]
  12. Taka ciekawostka http://www.hodinkee.com/articles/fake-tudor-warning
  13. Dla mnie świetna.... poza tym odwiertem na fazę księżyca. Naprawdę nie można było zrobić tego w lepszym .... rozmiarze. Na szczęście reszta fantastyczna więc suma summarum zegarek bardzo ładny. Jak to Eterna [emoji4]
  14. Odnośnie starej wersji są róźne zdania. Ja osobiście wolę nową. Umiejscowienie daty, ceramika i podłużne indeksy zamiast kropek. Poza tym, pewnie podświadomie :-), mam wrażenie lepszego wykonania. Pod wrażeniem wykonania (i stosunku do ceny) jestem cały czas. A mam z czym na bieżąco porównywać. Jakiś czas temu pisałem, że przy okazji ostatniego zamówienia miałem mały problem a obsługa klienta CW spisała się doskonale. Otóź zamówiłem dwa Tridenty: 43mm GMT i 38mm Pro. Niestety w otrzymanej paczce znajdowała się tylko instrukcja do GMT. Na domiar złego zawarty w instrukcji certyfikat wypisany był nie na 43mm GMT ale 38mm Pro. Pomyłka. Wtopa. Prawie od razu napisałem do obsługi klienta maila. Było ok.20 tej. O 22ej otrzymałem odpowiedź, że przepraszają i nastepnego dnia wyślą obie instrukcje i własciwie wypisane certyfikaty. Po 4 dniach miałem komplet. Niby nic wielkiego ale ile firm tak błyskawicznie odpowie na wieczornego maila. I odpisze w nocy. Hmmm.. Muszę dodać, że kiedyś na bieżąco korespondowałem z działem technicznym Hamiltona (chodziło o szczegóły tarczy). Ochoczo i błyskawicznie odpisywali. Ale nie w nocy
  15. Wprawne oko . Chociaż kod lotniska sie ostatnio zmienił. Sam niestety dzisiaj nigdzie. Raczej "wysyłam" i pilnuję, żeby wszystko poszło zgodnie z planem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.