Mam na myśli klockowatość czyli ,że zegarek jest narażony na mojej łapie na ciągłe obtarcia o ścianę na imprezie niekontrolowane inne sytuacje itp wypadki.Ale to nie tylko z żółwiem mam tak.Kiedyś np. miałem sporą kolekcję Panerai ,i z nich też się wyleczyłem właśnie z racji tej klockowatości.Waga żółwia przynajmniej na NATO jest dla mnie jak najbardziej akceptowalna.
Trzeba podbić wątek.
Pohan Leu był trochę klikany ostatnie godziny.Przy okazji wpadła fotka dla @satanic bo kiedyś chyba coś napomknąłem , że pokażę mu to co go interesowało... 😉
To jest SMF FWP Alu w stali 3V ? A ten drugi to co to jest ?
Ratio limitka fajnie wygląda.Jaki to model ? i napisz jakie rozmiary ?, bo do kieszeni to raczej pewnie głownia ok 80 mm.
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.