Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem w tym roku na Gold 4 i jest mega, ale trochę bije po kieszeni.

Mieszkaliśmy w centrum, a na dojazd korzystaliśmy z podstawianych, darmowych autobusów i następnym razem zrobiłbym podobnie. Wieczorem całe miasto pod nosem.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

busy dowożące na tor kursują z centrum?

Zarezerwowałem hotel 17km od toru w najgorszym wypadku dobiegnę :D gorzej z dziećmi :/

 

Z ciekawości zapytam - ile czasu zajął dojazd autobusem z centrum na tor w sobotę lub niedzielę.

Ja jeździłem samochodem i w sobotę z parkingu wyjeżdżałem 40 minut. W niedzielę już wiedziałem gdzie zostawić auto żeby szybko wyjechać :)

możesz podzielić się tą wiedzą? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkaliśmy blisko stacji metra "Blaha lujza ter", stamtąd metrem dwa przystanki do "Puskas Ferenc Stadion". Tam już był podstawiany długi autobus, który kursował co ok 15 minut. Tylko w niedzielę trzeba było trochę w kolejce odczekać. Autobus na tor jechał ok 30-40 minut. Autobus nie stoi w żadnych korkach, bo podjeżdża pod Gate 2 lub 3, czyli od tyłu toru. Stamtąd fajny spacerek, aż do głównej bramy.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz hotel na obrzeżach to spokojnie jedz samochodem, na tor dojeżdża się z autostrady.

 

Parking na który kierują samochody osobowe to jedno wielkie pole. W czwartek i piątek wyjeżdża się inaczej niż w sobotę i niedzielę. W sobotę i niedzielę najlepiej zaparkować na samym końcu po prawej stronie tego pola-parkingu. Wyjeżdża się polnymi drogami ale najważniejsze i najtrudniejsze jest samo wyjechanie z parkingu. Przy wjeżdżaniu jest mnóstwo stewardów którzy kierują ruchem, przy wyjeździe nie ma nikogo - wolna amerykanka :D

Patrząc z góry od wjazdu szukaj prawego końca parkingu i od razu ustaw auto przodem do kierunku jazdy.

Jak znajdę zdjęcia to wstawię później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na trybunie redbull gdy Massa dostał śrubą w głowę. Wtedy był to ostatni zakręt toru, wyjście na prostą startową. Nie wiem czy ta trybuna jest dalej w tym samym miejscu. Spałem na kampingu blisko wejścia na tę trybune. Więc 24h przez 3 dni byłem przy torze. Mogę polecić tę formę noclegu. Tanio, bez korków, wiele atrakcji wokół toru, wszędzie blisko.

Jak były treningi to nie trzeba było wychodzić z kampingu. Wszystkie dźwięki czułeś na sobie leżąc w leżaki i opalając się. Jak chciałem szybko zobaczyć wyścigi innych serii pach wskakiwałem w trampki i już byłem na torze.


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że z sensem i hejt zdecydowanie należy potępiać. Jednak znając ten temat dogłębnie, niestety autor napisał ten artykuł tylko po to, żeby wbić szpilę pewnemu "koledze" po fachu, o którym pisze, ale nie ma odwagi wymienić z nazwiska.

Będąc na GP, polscy kibice są fantastyczni, no ale w internecie zawsze znajdzie się taki, za którego trzeba się potem wstydzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dziś zatwierdzono nowe regulacje, które będą obowiązywać od sezonu 2021.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że z sensem i hejt zdecydowanie należy potępiać. Jednak znając ten temat dogłębnie, niestety autor napisał ten artykuł tylko po to, żeby wbić szpilę pewnemu "koledze" po fachu, o którym pisze, ale nie ma odwagi wymienić z nazwiska.

Będąc na GP, polscy kibice są fantastyczni, no ale w internecie zawsze znajdzie się taki, za którego trzeba się potem wstydzić.

Szkoda , że nie wspomniał o hejcie na Roberta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem teraz w weekend na F1, pierwszy raz od wprowadzenia napędów hybrydowych, i to jest kurna skandal :D że F1 teraz brzmi tak jak brzmi. Jak były silniki atmosferyczne to nie dało się wysiedziec bez korków do uszu, teraz.... Jak bym na wyścig wziął mojego psa, który wszystkiego się boi to by nawet nie zauważył że samochody jakieś tam jeździły.

Przed samym wyścigiem, 10 okrążeń zrobiły stare bolidy F1 i wrzask wydechu był niesamowity.

 

Obojętnie ile szybsze są nowe bolidy, to ścieżkę dźwiękowa jaka po sobie zostawiają to śmiech na sali.

Jeszcze najlepiej z nich brzmiała Honda w Torro Rosso, strzelała I prychala z wydechu, następnie Honda w Red Bull, już nie tak agresywnie, natomiast silniki Renault Mercedesa czy też Ferrari, to jedno glosniejsze tak samo brzmiące bzyczenie. Kicha straszna


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekologia Irek, ekologia wszystko wykończy. Nas samych również, ale to tylko MSZ.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Byłem na F1 w 2013 (ostatni sezon przed erą hybrydową). Byłem w tym roku. Dzwiękowo to oczywiście przepaść. W tym roku odniosłem takie wrażenie, że bolidy F2 były głośniejsze.

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie zamówienia wybiera się miejsca na trybunach? podczas zamawiania doszedłem do momentu "wyślij zamówienie" czyli chyba końcówka i nie było możliwości wybrania miejsca (wybrałem tylko trybunę)... Chciałem kupić przez hungaroinfo.com... Jak to wyglądalo u Was?

Edytowane przez Zolw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca. Jeżeli zamawia się odpowiedni wcześnie i zaznaczy się w zamówieniu rząd, czy nawet miejsce, to takie się dostanie. Przerabiałem w tym roku na Hungaro, ale nie wiem czy wszędzie tak jest.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki najlepiej rząd wybrać ? gdzieś wyczytałem, że rząd 12 jest ponad siatką i jest lepszy widok macie jakieś sugestie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem teraz w weekend na F1, pierwszy raz od wprowadzenia napędów hybrydowych, i to jest kurna skandal :D że F1 teraz brzmi tak jak brzmi.

Irek. Na F1 byłem tylko raz w 2015roku. To był rok wprowadzenia tych nowych silników. Kupiłem nawet zatyczki do uszu a tu kupa. Bulgot tylko jakiś :) Potem to zmienili bo publika narzekała ale to ciągle te same motory.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki najlepiej rząd wybrać ? gdzieś wyczytałem, że rząd 12 jest ponad siatką i jest lepszy widok macie jakieś sugestie? :)

My mieliśmy na Gold 4 rząd 18 i było całkiem ok. Widok jak poniżej.

post-85999-0-07587600-1573736890_thumb.jpg

post-85999-0-06300200-1573736897_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Bardzo interesujący wyścig i w sumie to może być jeszcze różnie, bo nie da się wykluczyć kary dla Lewisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.