Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się nad tym modelem i już byłem prawie zdecydowany, ale gdy doczytałem się, że posiada zewnętrzny antyrefleks to odpuściłem :( Dla mnie to poważna wada, bo nie lubię gdy zegarek szybko łapie rysy, a nawet najlepsze powłoki AR niestety są bardzo miękkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym modelem i już byłem prawie zdecydowany, ale gdy doczytałem się, że posiada zewnętrzny antyrefleks to odpuściłem :( Dla mnie to poważna wada, bo nie lubię gdy zegarek szybko łapie rysy, a nawet najlepsze powłoki AR niestety są bardzo miękkie.

 

i dużo dużo straciłeś...jak Ci się te powłoki porysują to można je sobie zetrzeć ściereczkami cape-cod polerując szkło od zewnątrz 20 minut i będziesz miał tylko wewnętrzną :lol: już kiedyś tak robiłem z AR na wyświetlaczu aparatu foto i na szkiełku zegarka Mido. Tyle że w Mido były słabej jakości powłoki. Tutaj są premium, nie ma tej niebieskiej poświaty na szkle. Widać tylko delikatnie fioletowe zabarwienie na samej krawędzi szkła. Tego typu powłoki premium stosowane są w zegarkach powyżej 10tys zł. Nawet jak powstaną rysy to ich nie widać. Mogę być nieobiektywny, więc niech się wypowiedzą koledzy co zegarek kupili.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no szkło i tarcza to jest 10/10 bez dwóch zdań. Jak będzie z rysami czas pokaże... Tak jeszcze o jednym sobie przypomniałem- czytałem czasami narzekania na brak wygody noszenia modeli na tej kopercie przez słabe zagięcie uszu. Ja mam małą witkę i nic takiego nie stwierdzam.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezrealizowane projekty Architekta. Oba bez datownika, wersja B ze srebrną tarczą szczotkowaną wertykalnie i minimalistycznymi znacznikami, wersja A ze szlifem słoneczkowym w kolorze łososiowym/ciemno-miedzianym.

 

72134800_2407836439473501_48306240078605

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej podoba mi się wersja finalna. 

Myślę, że tarcza z modelu "B" jest rozwojowa i w innej kopercie, może nieco większa (a może i nie) mogłaby być częścią ciekawego czasomierza  ;)

Ten pomysł ze szczotkowanie bardzo mnie zaciekawił. Nie widziałem jeszcze takiego rozwiązania na żywo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej podoba mi się wersja finalna. 

Myślę, że tarcza z modelu "B" jest rozwojowa i w innej kopercie, może nieco większa (a może i nie) mogłaby być częścią ciekawego czasomierza  ;)

Ten pomysł ze szczotkowanie bardzo mnie zaciekawił. Nie widziałem jeszcze takiego rozwiązania na żywo. 

Omega-Railmaster-Master-Chronometer-Coll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nomosowska" tarcza całkiem ładnie się prezentuje tylko nie do tej koperty

 

 

Zgadzam się - ta tarcza byłaby super, tylko nie w takiej kopercie. Mnie się ten projekt bardziej podoba od finalnej wersji tarczy Architekta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Wersja B wg mnie rozwojowa. Tarcza w założeniu miałaby fakturę w stylu Railmastera, czy Silver cut Nomosa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja B wg mnie rozwojowa. Tarcza w założeniu miałaby fakturę w stylu Railmastera, czy Silver cut Nomosa?

 

Railmastera tylko, że srebrna bo w Railmasterze jest szara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zmieniał lume w czarnym VISie

Tarcze da się "rozłożyć"


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa koperta widzę, na projekcie uszy wyszły jakieś takie długie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"12" w indeksie podpatrzona z christopher'a ward'a? Ładna. Dodałbym "6" tak jak w  C1 Grand Malvern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Możesz podać jego parametry, wymiary?

Rozumiem, że w środku Miyota 6S21?

 

Nowa koperta widzę, na projekcie uszy wyszły jakieś takie długie.

 

Bo będą długie...

 

No to może do środka warto dać Seagulla ST21? :)

Wersja B super. Wg mnie jest w stylu Zenith Elite Chrono Classic, ale z indeksami i ringiem stylizowanymi chyba na El Primero Espada.

Gdyby była mechaniczna (np. na  ST21), byłaby forumowym hitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.