Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza sztuka złożonego Royal Europe. Paski do niego jeszcze nie dojechały więc pasek jest od Architekta założony. Royal Europe będzie miał krokodyla tej samej grubości, bardzo mięciutkiego od wew strony zamszowego z takim samym przeszyciem. Na żywo zegarek prezentuje się premium jeśli chodzi o tarczę, jakość indeksów i wskazówek, czy wykończenie okna daty. Robotę robi także 20 warstwowa powłoka AR z obu stron szkła ( nie jest jednak ona nachalna, skutecznie działa, sprawia, że praktycznie nigdy na szkle nie ma mleka a jednocześnie nie ma tej niebieskiej poświaty za którą nie wszyscy przepadają) Pasek także to nowa jakość od VC - poczujecie to. Co do koloru tarczy, cóż jest nieco inny niż na renderach ale wcale nie mniej piękny. Tak jak wielokrotnie powtarzałem nienawidzę robić niebieskich zegarków ponieważ dostawcy tarcz z HK pracują na palecie kolorów która kompletnie nie nadaje się do tego typu prac i dobór odcienia szczególnie niebieskiego to czysta loteria, a za wiele prób nie mamy bo każda próba kosztuje aż 3-4 miesiące oczekiwania. Kolor tarczy idealnie pasuje do nazwy zegarka i metalicznego graweru korony piastowskiej pod szkłem. Na uwagę zasługuje także bardzo dobra luminescencja zegarka i ogólna czytelność.

 

z9.jpg

z1.jpg

z2.jpg

z3.jpg

z4.jpg

z5.jpg

z6.jpg

z8.jpg

 

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sztuka złożonego Royal Europe. Paski do niego jeszcze nie dojechały więc pasek jest od Architekta założony. Royal Europe będzie miał krokodyla tej samej grubości, bardzo mięciutkiego od wew strony zamszowego z takim samym przeszyciem. Na żywo zegarek prezentuje się premium jeśli chodzi o tarczę, jakość indeksów i wskazówek, czy wykończenie okna daty. Robotę robi także 20 warstwowa powłoka AR z obu stron szkła ( nie jest jednak ona nachalna, skutecznie działa, sprawia, że praktycznie nigdy na szkle nie ma mleka a jednocześnie nie ma tej niebieskiej poświaty za którą nie wszyscy przepadają) Pasek także to nowa jakość od VC - poczujecie to. Co do koloru tarczy, cóż jest nieco inny niż na renderach ale wcale nie mniej piękny. Tak jak wielokrotnie powtarzałem nienawidzę robić niebieskich zegarków ponieważ dostawcy tarcz z HK pracują na palecie kolorów która kompletnie nie nadaje się do tego typu prac i dobór odcienia szczególnie niebieskiego to czysta loteria, a za wiele prób nie mamy bo każda próba kosztuje aż 3-4 miesiące oczekiwania. Kolor tarczy idealnie pasuje do nazwy zegarka i metalicznego graweru korony piastowskiej pod szkłem. Na uwagę zasługuje także bardzo dobra luminescencja zegarka i ogólna czytelność.

 

 

Świetny! Czekam na jednowskazówkowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV - wyszedł Ci świetny zegarek... znowu ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elegancki typ wyszedł.

Ja też czekam na 1-wskazówkowca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Immortale

QV będziesz na targach w Łodzi w expo z tym zegarkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, już się nie mogę doczekać. Ciekawe jak z tym innym paskiem będzie się prezentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV będziesz na targach w Łodzi w expo z tym zegarkiem?

 

Będę na targach ale nie będę się wystawiał. Mam za dużo prac nad przemodelowaniem firmy i nie zdążyłbym się jakoś sensownie przygotować. Ale spotkać się ze mną będzie można. Wezmę zegarki do walizki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę na targach ale nie będę się wystawiał. Mam za dużo prac nad przemodelowaniem firmy i nie zdążyłbym się jakoś sensownie przygotować. Ale spotkać się ze mną będzie można. Wezmę zegarki do walizki.

Zdradzisz w skrócie na czym te zmiany będą polegać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny dla oka zegarek, dobrze wyszło, zreszta kolejny raz :)

Jak dla mnie trochę nie pasuje tylko przeżycie paska, no ale ten nie jest docelowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to kolejny bardzo ciekawy projekt. ... i też bardzo czekam na jednowskazówkowca (okazuje się, że to jeden z najbardziej oczekiwanych projektów w dziejach VC) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolejnego projektu.

 

Dołączę do Kolegów w oczekiwaniu na jednowskazówkowca ):-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o jednowskazówkowca, to myślę, że wiele osób kibicuje temu projektowi ale nie wszyscy kibice będą chcieli nabyć ten dość specyficzny zegarek. Do tego grona na pewno zaliczam się ja. Trzymam kciuki za ten ciekawy projekt. Po cichu liczę, że kiedyś doczeka się on swojej dwu-trzy wskazówkowej odmiany  ;)

A co do samego Royale Europe - gratuluję widać postęp jaki idzie z tym modelem  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę pisząc, chciałbym aby raz na jakiś czas pojawiał się w VC model z trochę wyższej półki.

Nie twierdzę, że obecnie jest źle. Za kwotę którą płacimy - jest bardzo dobrze. Tylko te kilkaset złotych zapewne mocno zatrzymuje zapędy projektowe. 

Ale powiedzmy raz na rok. Tak z 50-100 sztuk jakieś wyższej serii mogłoby się pojawić.

Koperty, tarcze są już naprawdę ok. Dobra, droższa luma. Pasek premium. Może jakaś ETA ELABORE i cena tak powiedzmy poniżej 3000. Wydaje mi się, że jest to próg do przełknięcia. Nie wiem jaka jest siła nabywcza społeczeństwa ale who knows.

Edytowane przez opolczyk

 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy uchylisz rąbka tajemnicy odnośnie tego Worldtimera? Jakieś szkice/rendery/szacunkowa cena/szacunkowy termin premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy planowane są reedycje lub tzw. duchowi spadkobiercy modeli które zostały wyprzedane?

Np. na combo Royal (datownik, przeszklony dekiel) plus Pan America (niesamowity kolor tarczy, aż żal że wyszło tego tak mało!) jestem w stanie wpłacić rezerwacyjne choćby dziś - byłoby to piękne pierwsze spotkanie z VC :)

 

A poważniej, czy w założeniu reedycje, wariacje są realne / planowane / rozważane czy nie ma co czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Africa chyba miałeś na myśli ?  ;)

Oczywiście...to już ta godzina w corpo gdy lepiej pisać po pijaku, mniejsza szansa na gafę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zobaczył taki projekt Vratislavia Conceptum - bez skojarzeń heh ;)

50 wr

Szafir z AR

koperta 10 mm grubości 34-35 szerokości  40-42 wysokości, stalowa, bez powłok.

mechanizm automatyczny ( pewnie ST18) ewentualnie jakiś ze wskaźnikiem naciągu o ile da zachować cienkość ( st17?)

Tarcza Arctic White, indexy , arabskie art deco lub lub takie jak w VC

Wskazówki i indexy złocone/niebieskie

Bransoleta typu mesh

 

Feat-tonneau-watches-vacheron.jpg

Edytowane przez apodyktyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaka bransoleta pasuje  barwą i szczotkowaniem do Chrono Rapide S.13?  Na monitorze co druga oglądana mi pasuje a jak  w rzeczywistości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest rewelacyjny. Rozmiar jest idalnie dobrany na potrzeby rynku. Wspołczesny i uniwersalny jednocześnie. Wciąż, gdyby była wersja 38-39 mm, nie zastanawiałbym się a może właśnie bardzo bym się zastanawiał. W każdym razie gratuluję realizacji i smaku. 

Czy dekiel ze zdjęcia to ostateczna, produkcyjna wersja? Czy Rotor będzie zdobiony? Jeżeli tak, moim zdaniem, nadruk na szkle wprowadza lekki chaos. Może lepiej zamknąć zegarek pełnym deklem jak w PA. Albo przenieść koronę na wahnik. Nie zmienia to faktu, że dla mnie zrobiliście zegarek równie piękny ale bardziej wszechstronny od pana z Afryki.

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.