Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Do plastikowych tarcz nie trzeba nic lutować. Wystarczy, że z formy wyjdą już z nóżkami :D

A jak już będą miały nóżki, to mogą w ogóle z tej formy wyjść same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak już będą miały nóżki, to mogą w ogóle z tej formy wyjść same

 

pierwsze uderzenie zegarkiem i tarcza dostanie kartę inwalidzką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo podobają mi się zegarki z brązu, jednak taki VIS byłby hitem. I dać kilka kolorów tarczy do wyboru.

Tylko tak jak piszą Inni zrobiłbym bez limitki, aby był w ciągłej sprzedaży.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba i tego na wolność chociaż na chwilę wypuścić bo już się kurzem pokrył :)

e3f98798ce415a6d98070639872158be.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zaopiekuje jak nie masz czasu dla niego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Trzeba i tego na wolność chociaż na chwilę wypuścić bo już się kurzem pokrył  :)"

 Mój nie wyjdzie na wolność ,żeby się nie nudził dołączy do niego "jednowskazówkowiec". Jak go w końcu zrobi QuadrifoglioVerde :D

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Trzeba i tego na wolność chociaż na chwilę wypuścić bo już się kurzem pokrył  :)"

 Mój nie wyjdzie na wolność ,żeby się nie nudził dołączy do niego "jednowskazówkowiec". Jak go w końcu zrobi QuadrifoglioVerde :D

 

Mój się nudził właśnie obok jednowskazówkowca :) Wiec jutro odkurzanie tego drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He, czyli jednak. I co, nie lepiej było kupić wcześniej? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się namyślałem, walczyłem ze sobą, ale "chcieć-mieć" wygrał ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że szczęścia chodzą parami, czy jakoś tak ;) okazało się, że na szczęście nikt nie pokusił się na:

 

W dniu 15.04.2020 o 10:31, clusca napisał:

Jeśli ktoś szuka Pro-Militari i ma kogoś znajomego w Pradze, to tutaj info do aukcji: https://aukro.cz/mechanicke-hodinky-vratislavia-conceptum-pro-militari-6965655850. Niestety sprzedawca nie ma możliwości wysyłki, w grę wchodzi jedynie odbiór osobisty.

 

Dzięki temu stałem się szczęśliwym posiadaczem takiej oto Vratki :) Muszę powiedzieć, że jest zaje... fajna.

 

49834010521_b0359d0c26_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zorganizowales odbior? ?

 

Chyba, ze sila perswazji i wysylka byla.

 

Gratuluje, to swietny field watch - niech sie nosi!

 

Jakos sporo tych Vratek ostatnio kolego @clusca :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, cordi7 napisał:

Jak zorganizowales odbior? ?

Chyba, ze sila perswazji i wysylka byla.

Gratuluje, to swietny field watch - niech sie nosi!

Jakos sporo tych Vratek ostatnio kolego @clusca :P

 

 

Dziękuję :)

Nie sprzedał się na Aukro, napisałem grzecznie do sprzedawcy, że szanuję jego decyzję, co do sposobu odbioru zegarka; poprosiłem jednak, aby pamiętał, że jestem nadal zainteresowany i jeśli zmieni zdanie, to od razu robię przelew.

Pavel znalazł firmę współpracującą z DPD i voila.

 

Powinienem dostać jakąś dotację na ochronę dziedzictwa narodowego. To już druga Vratka, którą ściągnąłem z zagranicy do Ojczyzny ;)

 

49 minut temu, Balansujący Na Osi napisał:

Militarny klasa..

Od dawna kuszą mnie te VC, nawet kwarcowe.. Przestanę tu chyba zaglądać ;)

 

Zegarek robi naprawdę bardzo pozytywne wrażenie. Nawet nie wiedziałem, że cyfry są również zaopatrzone w lumę i świecą. To był trochę taki zakup kota w worku, który okazał się małym tygrysiątkiem ;)

Jeśli chcesz się przekonać do Vratki, wydając na początek nieco mniej niż na automat, to polecam Form&Function. Kwarc, ale wygląda bajecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdro... ja się zastanawiałem czy nie napisać. A to wychodzi ze nie trzeba było się zastanawiać tylko pisać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, clusca napisał:

 

Jeśli chcesz się przekonać do Vratki, wydając na początek nieco mniej niż na automat, to polecam Form&Function. Kwarc, ale wygląda bajecznie.

 

Podpisuje sie pod tym wszystkim czym tylko sie da. Projekt koperty fantastyczny a jakosci wykonania nie powstydzilyby sie duzo drozsze marki.

 

Przez to wszystko niestety zona marudzi bo by chciala VC a nie ma nic na damska raczke ... i ja biedny musze sluchac tego narzekania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, clusca napisał:

Zegarek robi naprawdę bardzo pozytywne wrażenie. Nawet nie wiedziałem, że cyfry są również zaopatrzone w lumę i świecą. To był trochę taki zakup kota w worku, który okazał się małym tygrysiątkiem ;)

Jeśli chcesz się przekonać do Vratki, wydając na początek nieco mniej niż na automat, to polecam Form&Function. Kwarc, ale wygląda bajecznie.

 

Waham się właśnie nad F&F i nad Royal Europe.

Ten drugi dawno bym miał gdyby nie dekielek, niby nic ale mi trochę nie gra grawer na nim ale kto wie czy mimo to nie będzie mój. A tu jeszcze jednowskazówkowiec niedługo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Waham się właśnie nad F&F i nad Royal Europe.
Ten drugi dawno bym miał gdyby nie dekielek, niby nic ale mi trochę nie gra grawer na nim ale kto wie czy mimo to nie będzie mój. A tu jeszcze jednowskazówkowiec niedługo..
Nie zastanawiaj się tylko bierz bo później będziesz żałował ;)

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ostrze zeby na Architekta V2. Najpierw podobal mi sie czarny, pozniej bialy teraz sam juz nie wiem :D

 

F&F polecam z czystym sumieniem, Royal Europe jest fajny, na reku dekla nie widzisz (tez wolalbym pelny) - ja mam za duzo niebieskich i to bylby tez taki substytut Pan Africa, na ktory sie spoznilem.

 

A takie substytuty rzadko kiedy daja pelna satysfakcje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór pomiędzy Form&Function i Royal Europe jest w mojej opinii niełatwy, pomimo, że to wybór między kwarcem a automatem. Pierwszy był dla mnie miłym zaskoczeniem pod każdym względem. Podoba mi się w nim praktycznie wszytko, pomimo że nie jestem zwolennikiem chrono. RE jest z kolei zegarkiem, który wzbudził we mnie sprzeczne emocje. Z jednej strony to świetnie wyglądający zegarek, z drugiej spowodował niewielki zawód. Chodzi mi o kopertę. Według renderów jest nieziemski, w rzeczywistości powierzchnie na łączeniu uszu z resztą "obudowy" wydają się wklęsłe. Nie jest to jednolita krzywizna, lecz pomiędzy uszami a kopertą pojawia się taka jakby dolina, powstała najprawdopodobniej przez zebranie zbyt dużej ilości materiału podczas polerowania. Ciężko mi to opisać, na zdjęciach w ogóle tego nie widać. Trzeba zobaczyć zegarek w ruchu, jak światło na nim balansuje. Być może to tylko mój egzemplarz, wiem natomiast, że nie jest to efekt zamierzony. W Pan Africa jest ten mankament mniej widoczny, a w Pro Militari nie ma go praktycznie w ogóle.

 

Za to RE wygrywa u mnie przede wszystkim szkłem i tarczą. To jak się ona prezentuje pod wypukłym szkłem z podwójnym AR robi naprawdę wrażenie. Pasek również jest w moim odczuciu bardzo ciekawy. Tak jak sądziłem, że wymienię go od razu na coś innego, tak w tej chwili odpowiada mi całkowicie i z chęcią zakupiłbym jeszcze jeden "na zapas". Dlatego przymykam oko na ww. wpadkę kopertową i cieszę się "Royalem Europem" w pełni :)

 

Mam nadzieję, że nie oberwę zaraz od Marcina (przepraszam, że tak po imieniu, ale to nie z braku szacunku, tylko z sympatii do marki i osoby, która za nią stoi). Napisałem wprost, jakie są moje odczucia, ale z pewnością nie poprzestanę na tych modelach zegarków, które posiadam i więcej czasomierzy w Wrocławia zasili moją skromna Vratkowa kolekcję, a i innych będę do tego zachęcał :)

 

EDYTA:

Właśnie mi moja lepsza, piękniejsza i mądrzejsza połowa powiedziała patrząc na Pro Militari, że ten to by mogła ode mnie pożyczać. Niech więc nikt nie mówi, że VC nie oferuje nic atrakcyjnego dla kobiet ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



(...) Napisałem wprost, jakie są moje odczucia, ale z pewnością nie poprzestanę na tych modelach zegarków, które posiadam i więcej czasomierzy w Wrocławia zasili moją skromna Vratkowa kolekcję, a i innych będę do tego zachęcał
 


Wrzucisz jakieś zbiorcze zdjęcie całej rodzinki VC która posiadasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ale wieczorem, bo nie mam teraz dostępu do całej gromadki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajęło mi to nieco więcej czasu, ale pstryknąłem kilka zdjęć :)

20200503_114020-1000px.jpg.fa48f4d4e502ea031e07314530022512.jpg

20200503_114004-1000px.jpg.651e0e9acd8c1a3b9c128100137ced7f.jpg

20200503_114356-1600px.thumb.jpg.9c7780835766fa86b95fa0195c252c5b.jpg

20200503_114423-1600px.thumb.jpg.1b66bf80721ab2f60fa7f5558c7f83e6.jpg

20200503_114416-1000px.jpg.8ed540366c4e858b7623de586a339997.jpg

20200503_114526-1000px.jpg.cc628a62f45743153decfadf8593a04f.jpg

20200503_114350-800px.thumb.jpg.64a7a575acf416695250ed4fe8486fbb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, clusca napisał:

Zajęło mi to nieco więcej czasu, ale pstryknąłem kilka zdjęć :)

Ładna kolekcja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.