Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Miałeś sprzedałeś i wróciłeś do niego.Fajny jest.Niech się nosi!.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, eye_lip napisał(-a):

U mnie taka niespodzianka, w sumie dzięki @Carrot która wystawiła mojego byłego Chronoswissa i przypomniała mi o tych super zegarkach, dzięki temu zagościł taki piękny regulator na ciekawym kalibrze C122. 

OI001292.jpg

 

Faktycznie urodziwy skubaniec. Gratulacje. Ale akurat u Ciebie nie spodziewałbym się niczego pospolitego 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jeszcze jest kilka w zanadrzu tylko muszą dojechać 😊


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyłka, nie ten dział

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Dzięki, jeszcze jest kilka w zanadrzu tylko muszą dojechać 😊

 

No to dawaj zdjęcia bo pewnie będzie co oglądać 🙂 
I pokaż proszę mechanizm tego regulatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, fanfar19 napisał(-a):

Po paru miesiącach zastanawiania się, przymiarek, prób przekonania siebie, że zegarek mi się nie podoba i nie ma co go kupować...

Cóż, w końcu uznałem, że nie szukam dziur w całym i oto jest :)

 

IMG_4104.JPG

 

Na razie trochę nieoficjalnie, ponieważ okazja na którą został nabyty dopiero przed nami (i nie jest to niestety prezent pod Choinkę) ale już można się pochwalić, ponieważ do sklepu nie wróci.

 

IMG_4105.JPG

IMG_4107.JPG

 

 

Przy okazji, Dominik bardzo Ci dziękuję za wsparcie :)

 

Dobry wybór - będzie Pan zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fanfar19 gratulacje! Chodzil po glowie od dawna, millosc byla i jest - niech sie dobrze nosi! 👍

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, fanfar19 napisał(-a):

Po paru miesiącach zastanawiania się, przymiarek, prób przekonania siebie, że zegarek mi się nie podoba i nie ma co go kupować...

Cóż, w końcu uznałem, że nie szukam dziur w całym i oto jest :)

 

IMG_4104.JPG

 

Na razie trochę nieoficjalnie, ponieważ okazja na którą został nabyty dopiero przed nami (i nie jest to niestety prezent pod Choinkę) ale już można się pochwalić, ponieważ do sklepu nie wróci.

 

IMG_4105.JPG

IMG_4107.JPG

 

 

Przy okazji, Dominik bardzo Ci dziękuję za wsparcie :)

 

 

Gut czojs!


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, fanfar19 napisał(-a):

Po paru miesiącach zastanawiania się, przymiarek, prób przekonania siebie, że zegarek mi się nie podoba i nie ma co go kupować...

Cóż, w końcu uznałem, że nie szukam dziur w całym i oto jest :)

Na razie trochę nieoficjalnie, ponieważ okazja na którą został nabyty dopiero przed nami (i nie jest to niestety prezent pod Choinkę) ale już można się pochwalić, ponieważ do sklepu nie wróci

Przy okazji, Dominik bardzo Ci dziękuję za wsparcie :)

 

Wielkie gratulacje. Zazdraszczam bardzo pozytywnie. Niech się nosi!


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję.

Myślę, że się polubimy z AT 😀


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna Woda-Ziemia, gratulacje. Oby się szybko nie znudziła, jak było w moich dwóch przypadkach ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tommly napisał(-a):

Ładna Woda-Ziemia, gratulacje. Oby się szybko nie znudziła, jak było w moich dwóch przypadkach ;)

 

W twoim przypadku do kazdego zegarka wystarczylaby gwarancja liczona w dniach, max w tygodniach :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, fanfar19 napisał(-a):

Cóż, w końcu uznałem, że nie szukam dziur w całym i oto jest :)

Gratulejszyn :wub:

Niech się nosi :)

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tommly napisał(-a):

Ładna Woda-Ziemia, gratulacje. Oby się szybko nie znudziła, jak było w moich dwóch przypadkach ;)

Liczę, że się nie znudzi. W każdym razie nie szybko.

Jakiś czas temu zrobiłem sobie przegląd swoich zegarków z paru ostatnich lat. I okazało się, że nie ostał się żaden z tzw. spontanicznych zakupów. No, może jeden ale tak nie do końca to był spontaniczny zakup.

Zmieniłem wtedy sposób kupowania zegarków, teraz jak coś mi się podoba to nie kupuję tylko czekam. I oglądam ponownie, przymierzam. Nawet parę razy. Potrafi to trwać nawet kilka miesięcy.

Sam proces daje mi dużo frajdy, ponieważ można powiedzieć, że ciągle gonię króliczka.  Tak kupione zegarki pozostają ze mną zdecydowanie na dłużej.

 

W przypadku AT pierwsze przymiarki miały miejsce w czerwcu 2020 roku. Dość niezobowiązujące ale ślad pozostał. Potem była jeszcze nieudana próba skrętu w kierunku Railmastera.

Więc mam nadzieję, że jednak na dłużej AT pozostanie w kolekcji.

 

 

 

 

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

 

W twoim przypadku do kazdego zegarka wystarczylaby gwarancja liczona w dniach, max w tygodniach :)

 

Nie no nie przesadzajmy, aż tak niestały w uczuciach nie jestem 😜

3 minuty temu, fanfar19 napisał(-a):

Liczę, że się nie znudzi. W każdym razie nie szybko.

Jakiś czas temu zrobiłem sobie przegląd swoich zegarków z paru ostatnich lat. I okazało się, że nie ostał się żaden z tzw. spontanicznych zakupów. No, może jeden ale tak nie do końca to był spontaniczny zakup.

Zmieniłem wtedy sposób kupowania zegarków, teraz jak coś mi się podoba to nie kupuję tylko czekam. I oglądam ponownie, przymierzam. Nawet parę razy. Potrafi to trwać nawet kilka miesięcy.

Sam proces daje mi dużo frajdy, ponieważ można powiedzieć, że ciągle gonię króliczka.  Tak kupione zegarki pozostają ze mną zdecydowanie na dłużej.

 

W przypadku AT pierwsze przymiarki miały miejsce w czerwcu 2020 roku. Dość niezobowiązujące ale ślad pozostał. Potem była jeszcze nieudana próba skrętu w kierunku Railmastera.

Więc mam nadzieję, że jednak na dłużej AT pozostanie w kolekcji.

 

 

 

 

Oby tak było. Miałem szarą z ramką daty i Gaussa. Obie mi się bardzo podobały, ale te paski na tarczy były mocno męczące, przy czym w Gaussie mniej, bo rzadziej je było widać. Może gdyby budżet był nieograniczony, to by się uchowały, bo to naprawdę wygodny i efektowny model. Nadal od czasu do czasu zerkam w stronę AT, najchętniej widziałbym teraz u siebie z jasną tarczą.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tommly napisał(-a):

Oby tak było. Miałem szarą z ramką daty i Gaussa. Obie mi się bardzo podobały, ale te paski na tarczy były mocno męczące, przy czym w Gaussie mniej, bo rzadziej je było widać. Może gdyby budżet był nieograniczony, to by się uchowały, bo to naprawdę wygodny i efektowny model. Nadal od czasu do czasu zerkam w stronę AT, najchętniej widziałbym teraz u siebie z jasną tarczą.

Męczące paski? To zobaczymy z czasem jak będzie u mnie.

Mi te paski bardzo się podobają. Lubię niebieskie zegarki. Tyle, że większość cierpi na brak czytelności. Szczególnie te z wąskimi, polerowanymi wskazówkami oraz tarczą ze szlifem słonecznym, promienistym.

Dla zobrazowania, w wątku Omegi był pokazywany ostatnio taki właśnie, skądinąd świetny Tresor, właściwie BEZ wskazówek.

A w AT te poziome deseczki zdecydowanie poprawiają czytelność zegarka.

Ale ja jestem trochę nietypowy. Nawet dziura daty bez ramki podoba mi się bardziej niż ta z ramką (w wersji ciemnej tarczy). Co chyba stawia mnie w mniejszości na tym forum.

 

 


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Dziś taka nowinka

Gratuluję! Świetny jest. Perełka, jak zwykle u Ciebie. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fanfar19 napisał(-a):

Ale ja jestem trochę nietypowy. Nawet dziura daty bez ramki podoba mi się bardziej niż ta z ramką (w wersji ciemnej tarczy). Co chyba stawia mnie w mniejszości na tym forum.

 

No jestes :P Dla mnie data na 6 jak w nowej AT ale z ramka jak w starej AT bylaby idealna :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, cordi7 napisał(-a):

 

No jestes :P Dla mnie data na 6 jak w nowej AT ale z ramka jak w starej AT bylaby idealna :)

 

Widzisz ja miałbym nawet większe wymagania.

Data na 6, tak. Okienko daty bez ramki w wersjach z ciemną tarczą, ale z ramką w wersjach z jasną tarczą. To byłby mój ideał 😀

 

Edytowane przez fanfar19

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.