Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Jan napisał(-a):

i super, chodziło mi tylko o to że akurat w gmt nie musi być 60 kliknięć

A mi się podoba jak jest 60 właśnie. Taka ukryta i praktyczna opcja. Inaczej masz bezel który przez większość czasu do niczego nie służy dla większości ludzi. Jeżeli nie jesteś w ciągłej podróży to tylko na urlopie kilka razy w roku.

——-

zobaczyłem inne filmy i z tymi 60 kliknięciami na bezelu to wprowadzenie w błąd.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zmierzyłem BB54 i powiem tak - faktycznie jest mały, ale u mnie dobrze leży i wciąż się nad nim zastanawiam. Odniosłem tylko wrażenie - i to dotyczy też BB58 - że to taka bardziej zabaweczka niż toolwatch. Też tak odbieracie BB, szczególnie te mniejsze wersje?

Może to przez to złoto? Bo już nowy BB41 ze srebrnym wykończeniem na zdjęciach prezentuje się rasowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mierzyłeś?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii toolwatch - dobrze trafiony "forhend" (z 41 red na ręce) w autobusie, zapewnił nam spokojny powrót do domu po fajnej, rodzinnej "piccy" :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

Gdzie mierzyłeś?


Kruk krakoski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, PKS napisał(-a):

Wreszcie zmierzyłem BB54 i powiem tak - faktycznie jest mały, ale u mnie dobrze leży i wciąż się nad nim zastanawiam. Odniosłem tylko wrażenie - i to dotyczy też BB58 - że to taka bardziej zabaweczka niż toolwatch. Też tak odbieracie BB, szczególnie te mniejsze wersje?

Może to przez to złoto? Bo już nowy BB41 ze srebrnym wykończeniem na zdjęciach prezentuje się rasowo.

Nigdy nie patrzyłem na Bb jako na toolwatch. Bardziej jako elegancki diver, jeśli w jego przypadku można o elegancji mówić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fb właśnie mi mignęło ogłoszenie bb54 za 14.5, jako że jeszcze nie widziałem żeby ktoś sprzedawal to daje znać;)

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na fb właśnie mi mignęło ogłoszenie bb54 za 14.5, jako że jeszcze nie widziałem żeby ktoś sprzedawal to daje znaćdefault_wink.png

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka



W sensie, ze nowy? A gdzie te fejsbuki mozna zobaczyc?


bibbi

Kruk krakoski.

Na bransolecie czy gumie?

Smieszna sprawa w PL z BB54. Znam 2 dilerow w DE, jeden w miescinie ca 20 tys mieszkancow, drugi w miescie 0,5 mln, ktorzy regularnie od wielu mcy maja BB54 na bransoletach dostepne od reki.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzywanany na bransie, grupa czasoholicy gielda


Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bibbi napisał(-a):

Na bransolecie czy gumie?


Bransoleta. Pierwszy egzemplarz od czasu premiery, czyli od ponad roku :)

 

Polska to peryferyjny kraj pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bibbi napisał(-a):

Smieszna sprawa w PL z BB54. Znam 2 dilerow w DE, jeden w miescinie ca 20 tys mieszkancow, drugi w miescie 0,5 mln, ktorzy regularnie od wielu mcy maja BB54 na bransoletach dostepne od reki.

Znajomy się zapisał zaraz po premierze i oczywiście bez żadnych informacji kiedy i czy w ogóle będzie. 2 miesiące po premierach był na wyspach kanaryjskich i kupił od ręki, a były dostępne chyba w 3 różnych sklepach, oczywiście na bransie.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta. Pierwszy egzemplarz od czasu premiery, czyli od ponad roku
 
Polska to peryferyjny kraj pod każdym względem.

Moim zdaniem to jakis brak kompetencji pracownikow Kruka. Brak wypracowanych relacji z przedstawicielem Tudora. Czy cholera wie co. Rozumiem, ze nowe Daytony moga trzy na krzyz wjechac do Kruka, tym bardziej w 1. roku produkcji. Ale taka zwykla blacha jak BB54?


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bibbi napisał(-a):


Moim zdaniem to jakis brak kompetencji pracownikow Kruka. Brak wypracowanych relacji z przedstawicielem Tudora. Czy cholera wie co. Rozumiem, ze nowe Daytony moga trzy na krzyz wjechac do Kruka, tym bardziej w 1. roku produkcji. Ale taka zwykla blacha jak BB54?


bibbi

W listopadzie 23r widziałem w Timetrader w Wawie bb54. Swojego bb58 też brałem. Mieli od ręki. Na fb widziałem ostatnio też bb54 na gumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę niebawem wystawiał swojego FXD na bazarek w full secie. Jeśli ktoś zainteresowany zapraszam na PW :)

IMG_5288.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tudor-chameleon-miami-2024-7.jpg?ixlib=r

 

 

Lubie kolorowe i "funky" zegarki, ale nie jestem pewien czy to dobry pomysl... 🤔 Kojarzy mi sie z szalem na farbowanie koszulek w latach 90-tych

How-to-Create-A-Spiral-Tie-Dye-Shirt-Fin

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory zespołu 🤷‍♂️

 

Rzucili jeszcze cycling edition 

Screenshot_2024-05-03-21-28-35-721-edit_com.facebook.katana.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minutes ago, Jan said:

Kolory zespołu 🤷‍♂️

 

Rzucili jeszcze cycling edition 

Screenshot_2024-05-03-21-28-35-721-edit_com.facebook.katana.jpg


Nosiłbym… tylko żeby jakoś się szerokość ucha komponowała z resztą, a tak to wygląda jak by pasek od spodni był tam założony 👀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Londek To chyba kwestia koperty fxd, może pasek cieniowany w kierunku klamry byłby lepszym rozwiązaniem...

 

Manufacture Calibre MT5813 (COSC)

Titanium bezel black carbon insert

Black fabric strap

 

 

Screenshot_2024-05-04-08-13-41-224-edit_com.android.chrome.jpg


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.