Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Recommended Posts

Czy caly czas w tych chrono nie siedzi "pelnowartosciowy" mechanizm AP czy cos przeoczylem i maja pelnego inhausa?

Czy to pasek czy guma wg Was?

Mają dołożony moduł Dubois-Depraz. Jednak wolę taka opcję niż kupno Code z nowym mechanizmem :)

Pasel wyglada na jakiś Canvas, ciekawe jaka będzie cena bo chętnie bym sobie taki czarny dokupił.

The blue and green versions will be priced at USD 34,900 and the black ceramic and pink gold model at USD 42,900.

A Koledze nie chodzilo przypadkiem o dokupienie tylko paska? 🤔

1 godzinę temu, Muzzy napisał:

Mają dołożony moduł Dubois-Depraz. Jednak wolę taka opcję niż kupno Code z nowym mechanizmem :)

Pasel wyglada na jakiś Canvas, ciekawe jaka będzie cena bo chętnie bym sobie taki czarny dokupił.

Pasek jest gumowy. 35 tyś dolarów za moduł DD...hmm. 

13 minut temu, desmo napisał:

Pasek jest gumowy. 35 tyś dolarów za moduł DD...hmm. 

Że za tanio? ;)

Są to zegarki, które mocno rzucają się w oczy, czym z pewnością spełnią podstawowy cel założony przez producenta. Po pierwsze - ze względu na kolorystykę i sam desing, po drugie - zajmą całą powierzchnię przeciętnego nadgarstka, przez co będzie go widać z daleka.   

Na tym filmie prezentuje się obłędnie!

https://www.audemarspiguet.com/en/watch-collection/royal-oak-offshore/26405CE.OO.A056CA.01/

Edited by mario1971

Witam serdecznie wszystkich. To mój pierwszy post ale forum z różnymi przerwami przeglądam od kilku lat 🙂

Pozwolę sobie zadać tutaj pytanie gdyż z moich obserwacji jest to miejsce które skupia największą ilość miłośników AP. 

Interesuje mnie model AP RO Chrono 41mm. Mechanizm, rezerwa chodu, zabudowany tył koperty oraz każda ciekawostka techniczna. Proszę napiszcie co o tym sądzicie.

Dziękuję

Edited by Collection

AP RO chrono, to bardzo ladny i poprawny sportowy model od AP. Tutaj mozesz sobie poczytac wiecej:

https://www.audemarspiguet.com/en/watch-collection/royal-oak/26331ST.OO.1220ST.03/

40h rezerwy, to niezbyt duzo niestety tak samo, jak 50m wodoszczelnosci - niby serwis zezwala na plywnie w basenie, ale zaznacza, ze co roku nalezy robic test wodoszczelnosci. Co do samego mechanizmu, to oczywiscie mechanizm jest od AP, ale nie jest on jednak w pelni inhousem a poza tym pelny dekiel nie pozwoli cieszyc sie nim na codzien (a szkoda). Podsumowujac - bardzo fajny zegar sportowy, ale wg mnie jak na taka cene ma za duzo minusow 😔.

Edited by artme

O ile uwiebiam linie Royal Oak to Offshore do mnie "nie gada". Jednakze ten zegarek wygląda swietnie. Jako trzeci, czwarty w kolekcji rewelacja.

Przyjemny test, milo ogladalo sie.

W dniu 31.07.2020 o 18:33, artme napisał:

AP RO chrono, to bardzo ladny i poprawny sportowy model od AP. Tutaj mozesz sobie poczytac wiecej:

https://www.audemarspiguet.com/en/watch-collection/royal-oak/26331ST.OO.1220ST.03/

40h rezerwy, to niezbyt duzo niestety tak samo, jak 50m wodoszczelnosci - niby serwis zezwala na plywnie w basenie, ale zaznacza, ze co roku nalezy robic test wodoszczelnosci. Co do samego mechanizmu, to oczywiscie mechanizm jest od AP, ale nie jest on jednak w pelni inhousem a poza tym pelny dekiel nie pozwoli cieszyc sie nim na codzien (a szkoda). Podsumowujac - bardzo fajny zegar sportowy, ale wg mnie jak na taka cene ma za duzo minusow 😔.

Super, dziękuję za opinię 🙂

Brakuje tej nogi w klapku z poprzedniego zdjęcia.

Edited by mroova
Literówka

No jak dla mnie, to te dwa zegarki w Twojej kolekcji sie zbyt dubluja i zostawilbym tylko chrono, ale oczywiscie i jeden i drugi zacne sztuki 😊

Ps

zostaw chrono i do plywania Fiddy 😁

Guest hubex
26 minut temu, artme napisał:

No jak dla mnie, to te dwa zegarki w Twojej kolekcji sie zbyt dubluja i zostawilbym tylko chrono, ale oczywiscie i jeden i drugi zacne sztuki 😊

Ps

zostaw chrono i do plywania Fiddy 😁

Dżizas, to chrono jest okropne. Zostaw divera do pływania, a jak potrzebujesz chrono, to jest przecież zacny Zenith w złocie🙂

No i jak widac... ile ludzi, tyle zdan 😉

Ja to bym RO do noszenia, Fiddiego do lansu 🤪😉 a Rolka SD do katowania 😂😉

Edited by artme

Do tyrania najczesciej sprawdza sie 305 lub 372. A z chrono Navitimer fajnie sie uzupełnia.

Panda na gumie  z diverem na bransie sie dubluje ? Całkiem inne zegarki.