Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to jest 39 mm

Na Twojej ręce dobrze leży.

A i na mojej zapewne również byłoby super.

Gratuluję.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek robi wrażenie, jest dość ciężki, natomiast po 3 pierwszych dniach mogę stwierdzić,ze bardzo fajnie się go nosi. Nie będzie mi on może służył codziennie, ale bardzo często będę do niego wracał.

To jednak uzależnia, ostatnimi czasy sprzedaliśmy z żoną drugie auto, gdyż w zasadzie stało w garażu i się tylko marnowało, natomiast kilka dni pózniej przytrafiła się okazja aby kupić tego AP.

To jest trochę chore, bo nie zastanawiałem się nawet sekundy, a jednak troszkę gotówki trzeba było za niego wyłożyć.

Natomiast mam mocne postanowienie aby w tym roku, już zadnego nowego zegarka nie kupić, ewentualnie coś sprzedać ze swojej kolekcji , bo troszkę tego się już nazbierało.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek robi wrażenie, jest dość ciężki, natomiast po 3 pierwszych dniach mogę stwierdzić,ze bardzo fajnie się go nosi. Nie będzie mi on może służył codziennie, ale bardzo często będę do niego wracał.

To jednak uzależnia, ostatnimi czasy sprzedaliśmy z żoną drugie auto, gdyż w zasadzie stało w garażu i się tylko marnowało, natomiast kilka dni pózniej przytrafiła się okazja aby kupić tego AP.

To jest trochę chore, bo nie zastanawiałem się nawet sekundy, a jednak troszkę gotówki trzeba było za niego wyłożyć.

Natomiast mam mocne postanowienie aby w tym roku, już zadnego nowego zegarka nie kupić, ewentualnie coś sprzedać ze swojej kolekcji , bo troszkę tego się już nazbierało.

 

Pozdrawiam

Wrzuć jakieś nowe zdjęcia.

Zmotywowałeś mnie żeby odkurzyć mojego RO

0dbaeeaae468729ff4435cde8f25d503.jpgcffe87ab332073fe874fb9244ed260f9.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest, jeśli kiedyś będę miał okazję taki nabyć, nawet chwilę nie będę się zastanawiał.

Zrobię dzisiaj jakieś normalne zdjęcia swojego nowego nabytku jak tylko wrócę z pracy, aktualnie jeśli chodzi o zegarek który w pracy mi służy jest to zwykły prosty klasyczny Rolex.

AP do codziennego użytku, nawet do pracy przy komputerze jest mi szkoda.


mam problem jeśli chodzi o obracanie zdjęcia które wklejam, jest ktoś w stanie pomóc - gdzie jest opcja abym mógł obracać tak zdjęcie aby było idealnie dopasowane?

pozdrawiam

 

 

post-69581-0-24119900-1557907013_thumb.jpg

Edytowane przez Patryk_P
Poprawiłem zdjęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Natomiast mam mocne postanowienie aby w tym roku, już zadnego nowego zegarka nie kupić

...

Kup używany. :D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chciałem się emocjonalnie dopasować do tego klubu :)

Ehh. Zegarek marzenie.

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tu spokój ... :)

świetny!!! - tarcza robi swoje

Edytowane przez Andrzej1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny!!! - tarcza robi swoje

Dzięki , fakt tarcza jest mocną syroną tego zegarka, choć z drugiej strony jest jeszcze lepszy:)))

Piękny , gratuluje i zazdroszczę pozytywnie ;)

Ja myślę, że pozytywnie:)) dzięki !

Sentyment... :rolleyes:

Mariusz pamiętaj, że ten zegar ma wady!

Jak mi go sprzedawałeś to mówiłeś w kółko tylko o nich jak wytrawny sprzedawca :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich wadach mowicie? Toz to AP RO - on nie ma wad ;)

Jakby to ująć... stoper nie działa :)))

Tak na serio dla mnie jedynie mocniejsza luma to coś co można by poprawić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz pamiętaj, że ten zegar ma wady!

Jak mi go sprzedawałeś to mówiłeś w kółko tylko o nich jak wytrawny sprzedawca :)))

 

No i sie tego trzymam - ale tylko dla jednozegarkowca, bo wieksza wodoszczelnosc, mocniejsza luma czy brak mikroregulacji, to nadal nie sa powazne wady jak sie ma kilka zegarkow, jednak jak sie nosi tylko ten, to... sa takie, co maja wszystko :P;)

 

Jednak z perspektywy czasu szkoda wloskowatych rysek na tym szczotkowatym bezelu, ktore sa normalnie niewidoczne, ale pod ostrym swiatlem nagle dziwia, ze tak wychodza (kiedys na spotkaniu chyba nawet Bartek mi zwrocil na to uwage a ja wtedy mowilem eeee.... przesadzasz :) ), bo cala bransoleta zachowuje sie 100 razy lepiej niz np. suba a tylko ten bezel... ciekaw jestem czy w Nautilusie jest podobnie? :rolleyes: Ale zaznaczam - czepiam sie, bo RO, to jedyny zegar wart swoich pieniedzy jako calosc B)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wodoszczelność i mocniejsza luma :)

 

b9cc967a02bfa.jpg

 

1.jpg

Edytowane przez Muzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanie zaglądając tutaj z czystej ciekawości. Czy AP robi tylko modele RO czy może tu taki trochę owczy pęd, że jak na wsi jeden  kupi sobie passata w tdi to zaraz cała wieś jeździ passatami w tdi?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Takie mam pytanie zaglądając tutaj z czystej ciekawości. Czy AP robi tylko modele RO czy może tu taki trochę owczy pęd, że jak na wsi jeden kupi sobie passata w tdi to zaraz cała wieś jeździ passatami w tdi?

AP współcześnie robi Royal Oak (Passat), Code 11.59 (Multipla) i dwie linie w elipsach (milleniary, joules). Ja proszę passata ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP współcześnie robi Royal Oak (Passat), Code 11.59 (Multipla) i dwie linie w elipsach (milleniary, joules). Ja proszę passata ;)

Jeśli to ta multipla, brałbym bez zastanowienia, paski zostawiając miłośnikom.

post-66434-0-33048400-1559940473_thumb.jpg


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość _gosc_

Druga najbrzydsza linia zegarków pokazana na Bazel. Druga tylko dlatego, że Tudor postanowił wówczas zaprezentować również swój model primaaprilisowy, czym zgarnął pierwsze miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny.

 

Myślę, że w swoim targecie zostanie doceniony.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny.

 

Myślę, że w swoim targecie zostanie doceniony.

 

 

Obejrzyj go na żywo a mocno się rozczarujesz, wierz mi. Tu masz model z tej serii.

 

 

post-6729-0-41814500-1559980042_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.