Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki masz % podany na opakowaniu? Encre Noir alc.79% miały to do siebie, ze niektóre partie były jakby "gorsze" natomiast każda 79% jest słabsza od 78% i nie pytajcie z czego to wynika ale na 4 flakonach testowane i tak poprostu jest:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz % podany na opakowaniu? Encre Noir alc.79% miały to do siebie, ze niektóre partie były jakby "gorsze" natomiast każda 79% jest słabsza od 78% i nie pytajcie z czego to wynika ale na 4 flakonach testowane i tak poprostu jest:)

 

Oczywiście 79% :). Pewnie te "lepsze" partie były sprzedawane w Douglas'ach i Sephora'ch :)

Seria 14F3023 = data produkcji 06.2014

Pozdrawiam.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie to, nowsze wersje juz maja 79%, te 78% można trafić w necie ale ceny są wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zachęcony dobrymi opiniami kupiłem w ciemno w iPerfumy.pl - niestety stwierdzam krótką trwałość i słabo go czuć :(.

Pozdrawiam.

Ponoć posmarowanie miejsc gdzie aplikujesz perfum bezbarwną i bezzapachową wazelina wspomaga działanie - może warto wypróbować


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ponoć posmarowanie miejsc gdzie aplikujesz perfum bezbarwną i bezzapachową wazelina wspomaga działanie - może warto wypróbować

 

Nie musi być wazelina, po prostu chodzi o natłuszczenie tego miejsca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia projekcji zapachowej i trwałości zapachu na danym człowieku to b.mocno indywidualna kwestia.

Ja osobiście mam b.suchą skórę, a przez to zapachy na mnie projektują b.słabo i mają małą żywotność, zapachy tzw. killery jakoś dają radę ale reszta to niestety słabizna. Niestety to wyklucza z mojego "menu zapachowego" b.wiele dobrych zapachów.

Dodam że wszelkie praktyki, typu wazelina, kremy itp. są mało skuteczne-niestety, ot taka natura  :D

Edytowane przez roberp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć posmarowanie miejsc gdzie aplikujesz perfum bezbarwną i bezzapachową wazelina wspomaga działanie - może warto wypróbować

 

Z innymi perfumami np. YSL - Kouros, R. Piguet - Oud czy R.Lauren - Polo Green, nie mam problemów, są wyczuwalne przez cały dzień. 

Ten Lalique jest po prostu słaby. Test na papierku również to potwierdza. BTW, używałem kiedyś Lalique Lion EDP i też nie porażał trwałością.

Pozdrawiam.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

edycja: post był odpowiedzią na post Adi'ego. Ponieważ skasował On swój post > uczyniłem to samo :).

Pozdrawiam.

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O - to żeby nie było, że cos obraźliwego - pisałem o tym, że nadal niektórzy koledzy piszą "perfum" zamiast perfumy - a zrezygnowałem bo - uznałem, że to syzyfowa praca i nie moje zadanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tu perfumy kupuje ?? Nie sądze

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innymi perfumami np. YSL - Kouros, R. Piguet - Oud czy R.Lauren - Polo Green, nie mam problemów, są wyczuwalne przez cały dzień. 

Ten Lalique jest po prostu słaby. Test na papierku również to potwierdza. BTW, używałem kiedyś Lalique Lion EDP i też nie porażał trwałością.

Pozdrawiam.

Jacku:

1. YSL-Kouros, posiadam wypust z lat 90-tych, moc i projekcja na b.dobrym poziomie 

2. Polo Green j/w

3. Lalique encre noire, również posiadam i tutaj również złego słowa nie powiem o parametrach użytkowych, tym bardziej o wersji 78%

 

Ale tak jak pisałem parametry użytkowe to bardzo indywidualna kwestia. każdy jest inny.

 

Z innej beczki  :P

 

Doszedł Guerlain – L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme EDP, i powiem jedno mimo że to wersja z 2015 to nadal jest to dobry zapach który mogę śmiało polecić.  

Edytowane przez roberp1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innymi perfumami np. YSL - Kouros, R. Piguet - Oud czy R.Lauren - Polo Green, nie mam problemów, są wyczuwalne przez cały dzień. 

Ten Lalique jest po prostu słaby. Test na papierku również to potwierdza. BTW, używałem kiedyś Lalique Lion EDP i też nie porażał trwałością.

Pozdrawiam.

 

Ja własnie mając próbkę na papierku spokojnie czułem pełny zapach nawet po 48h.

W domu są też damskie Lalique i one uważam mają spora intensywność i dobrą projekcję więc chyba muszę kupić EN i wypróbować na sobie bo słyszę skrajnie różne opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem 212 Carolina Herrera wersje klasyczną. Zapachu uzywalem juz chyba z rok temu ale teraz mam wrażenie że coś mi troche inaczej pachnie. Albo moja skóra zmieniła ph albo coś zmienili z perfumami.

 

Tapnięte z fona.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

212 dopadła reformulacja i podobno mocno pogorszyła ten zapach. Miałem flakon sprzed reformy i po jakimś roku przerwy po reformie i rzeczywiście jakąś subtelną różnicę może czuć, ale mój noc tragedii nie wyczuwa. Stare wersje miały z tego co pamiętam kartoniki bez napisu NYC (dla 100 ml, dla innych nie wiem).

 

 

Zmieniając temat - przyszedł Dreamer. Nie oddam go, jest świetny  :( Z parametrami na pewno gorzej niż w przypadku Bentleya, ale sam zapach bardzo mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie mając próbkę na papierku spokojnie czułem pełny zapach nawet po 48h.

W domu są też damskie Lalique i one uważam mają spora intensywność i dobrą projekcję więc chyba muszę kupić EN i wypróbować na sobie bo słyszę skrajnie różne opinie :)

Jeśli mogę coś polecić z własnego doświadczenia to proponuję:

1. Lalique, Hommage à l'Homme EDT - piękna śliwka (teraz jest idealna pora na niego)

2. Lalique Encre Noire  78%, lub 79% - w mojej opini warto go mieć 

3. Lalique Equus Pour Homme - jeszcze nie testowałem ale bee kupował, podobno bardzo dobry 

4. Lalique Encre Noire Sport - testowałem jest to dobry wyraźny zapach, inny zapach od protoplasty, to nie wersja "rozwodniona" jak w wielu wypadkach sport, Lalique stanęło na wysokości zadania, jestem na etapie zakupu 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skromnie dodam, ze mialem wszystkie wymienione przez Ciebie Lalique, White również i z czystym sumieniem mogę polecić każde. Ewidentnie jest to marka trzymajaca fason, do tego jakość, oryginalność w stosunku do ceny (Internet) naprawdę trudna do pobicia.

Edytowane przez MHAEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Lalique EN to ja dołączam się do głosów o zadowalającej trwałości, wg mnie zapach dobrze się trzyma.

Będę chciał też sprawdzić EN Sport a ostatnio spodobały mi się Hugo Bossy Red, tylko właśnie - jak z trwałością, używał ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę Quasara i trochę się nim zawiodłem. Jakiś taki nijaki, poprawny i raczej słaba trwałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli mogę coś polecić z własnego doświadczenia to proponuję:

1. Lalique, Hommage à l'Homme EDT - piękna śliwka (teraz jest idealna pora na niego)

2. Lalique Encre Noire  78%, lub 79% - w mojej opini warto go mieć 

3. Lalique Equus Pour Homme - jeszcze nie testowałem ale bee kupował, podobno bardzo dobry 

4. Lalique Encre Noire Sport - testowałem jest to dobry wyraźny zapach, inny zapach od protoplasty, to nie wersja "rozwodniona" jak w wielu wypadkach sport, Lalique stanęło na wysokości zadania, jestem na etapie zakupu 

 

 

 

Ja jestem zdecydowany na EN - bardzo mi się ten zapach podoba i zdecydowanie chcę taki mieć i podejrzewam, że na nim przygoda z Lalique się nie skończy - ostatnio kupiłem na prezent damski Amethyst i jest fantastyczny z genialną projekcją - mocna ale nie nachalna. 

 

Napisz koniecznie wrażenia z nowych zakupów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę chciał też sprawdzić EN Sport a ostatnio spodobały mi się Hugo Bossy Red, tylko właśnie - jak z trwałością, używał ktoś?

 

Z Boss'a mam Selection i o ile zapach mi się podoba to na mnie jest dosyć słaby a i projekcja jedynie przy skórze - gdyby był mocniejszy i trwalszy byłbym z niego bardzo zadowolony. 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz koniecznie wrażenia z nowych zakupów :)

Jak najbardziej podzielę się wnioskami, choć szybko to może nie nastąpić lista zakupów długa oj długa  :D

 

Odnośnie Boss-a, wg mnie jest jeden wybijający się zapach tej marki Hugo Boss No.6 Bottled, który mam ogromną przyjemność posiadać i raczyć się nim już 4-5 butlę, taka żelazna pozycja u mnie, zapach świetny, piękna kompozycja. i dobre parametry użytkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Odnośnie trwałości i ostatniego zakupu, jestem w lekkim szoku. Wczoraj użyłem UOMO po raz pierwszy - godzina 7 rano. Zapach utrzymywał się aż do powrotu do domu - 22:00. Z tego co miałem do tej pory - rekordzista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.