Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakuber. Pewny w 100% sklep. Jak i inne sieciowe. A ceny są normalne. Chore są w syforach itp. Tam patrzę i oczom nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)  A ceny są normalne. Chore są w syforach itp. Tam patrzę i oczom nie wierzę.

 

Witam,

ceny są wysokie bo te duże sieci mają salony i zatrudniają wiele osób ... i dobrze, że są, bo perfumy kupowałoby się w ciemno :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 razy kupowałem na iperfumy i gdy przyjdzie mi kupować kolejny raz to też tam będę zamawiał. Jeżeli kupisz tester to może być bez ładnego pudła czy zatyczki ale informują o tym na www, kupując zwykłe perfumy przychodzą zapakowane tak jak byś je kupił w sephorze czy douglasie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ceny są wysokie bo te duże sieci mają salony i zatrudniają wiele osób ... i dobrze, że są, bo perfumy kupowałoby się w ciemno :).

Pzdr.

W rossmanie, superpharmie, hebe i wielu innych też są pracownicy, salony etc. A cenynzdecydownaie niższe.

Za granicami naszego pięknego kraju także. Nie widzę uzasadnia dla ceny np. Lalique encre noire za 388 w douglasie, i za 100 zł w perfumerii sieciowej. Zrozumiałbym 180 zł na przykład w salonie. Niemal 400 to szaleństwo.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakuber. Pewny w 100% sklep. Jak i inne sieciowe. A ceny są normalne. Chore są w syforach itp. Tam patrzę i oczom nie wierzę.

Trafiłeś w sedno.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jest mnóstwo ludzi (głównie "radosnych pań" - sam znam parę takich), którzy uważają, że zakup w Douglasie lub Sephorze to niemal wydarzenie towarzyskie. ;)

 

No, ale, jak wskazują poważne badania, ok. 85% każdej populacji to... ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnego źródła wiem, że Sephora na niektórych produktach ma 90% "przebitki". No cóż...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno krótkie pytanko - robił ktoś z Was kiedyś zakupy na iperfumy.pl ?

 

Z ciekawości wszedłem na stronkę i byłem w szoku widząc ceny po jakich sprzedają zapachy. Podróbki? Niekompletne, czy co?

Kupowałem żonie tester ( bez pudełka),moim zdaniem ( i nie tylko moim) ok. Teraz poluję tam na swoje perfumy


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie doszedł z jednej z internetowych perfumeri tom Ford vetiver- cena duuuuzo niższa niż w stacjonarnych. Zapach bardzo fajny choć ciut za słodki w porównaniu z innymi "vetiverami".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno krótkie pytanko - robił ktoś z Was kiedyś zakupy na iperfumy.pl ?

 

Z ciekawości wszedłem na stronkę i byłem w szoku widząc ceny po jakich sprzedają zapachy. Podróbki? Niekompletne, czy co?

 

Kupowałem 2 razy i wszystko jak należy, żadnych wybrakowanych pudełek, zgubionych nakrętek itp. dokładnie to samo co w Sephorze czy Douglasie tylko w rozsądnej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem wiele razy na iperfumy i zawsze wszystko było w porządku. Szybko dostarczają zamówione towary. Z innych mogę polecić jeszcze perfumeria.pl, dolce.pl i parfems.pl. Wszystkie wypróbowane i sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o zgubionych nakrętkach/zatyczkach itd nie ma nawet co mówić, w przypadku perfum (nie testerów - z nimi nie wiem jak jest) przychodzą zafoliowane przez producenta, nie ma mowy o niekompletnym towarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie Panowie. Zakup dokonany, czekam na przesyłkę. Jak na razie obsługa bez zarzutu.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sprezentowałem żonie perfumy o których wcześniej nie słyszałem (co nie oznacza że to nowość ) mianowicie Jimmy Choo. Piękny zapach, dokładnie to co lubię w damskich - świeży kwiatowo-owocowy.

 

Tapnięte z fona.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaL
b6c7477d27be41703acfd7c1bfedcc14.jpg sprzedam, bądź wymienię sie na jakiegos ruska zapach nie przypadł mi do gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b6c7477d27be41703acfd7c1bfedcc14.jpg sprzedam, bądź wymienię sie na jakiegos ruska zapach nie przypadł mi do gustu

Wygląda jak soczek dla dzieci

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guerlain L'Homme Ideal.

 

 

I jak wrażenia? Kiedyś wąchałem, ale nie zapadł mi w pamięci.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie ostatnio wpadła odlewka Bentley for men Intense-bardzo przyjemny słodki, koniakowy, zapach, bardzo apetyczny.

A że tak rozsmakowałem się w nim postanowiłem dokupić "czekoladowego czarodzieja", Guerlain-L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme, oj będzie słodko tej jesieni-tak jak lubie  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia? Kiedyś wąchałem, ale nie zapadł mi w pamięci.

Też przyłączam się do pytania, jak odbiór tego pachnidła ?

 

Ze swojej strony mogę polecić ostatnio odkryte przeze mnie:

Bayolea- moim zdaniem z linie Christian Dior Eau Sauvage Extreme, choć chyba ma lepsze składniki (tak mówią, piszą znawcy  :P)

English Fern-nic podobnego nie wąchałem wcześniej, bardzo kontrowersyjny, mocno tradycyjny-niepowtarzalny, super, zwłaszcza po "wystudzeniu" na skórze, "zapach nie dla małych dziewczynek" jak większość dzisiaj icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif 

Vaara - pigwa mnie użekła, może być damski jak i męski, nieco wakacyjny, ale i na obecną porę super 

Iris Prima - również fajny z pieprzem który bardzo lubię, taki niby słodziak, niby spokojny ale ma pazur który uwielbiam w zapachach

Ogólnie wszystkie wymienione Penhale uważam że zapachy super, i każdy ma w sobie to "coś" czego ja osobiście szukam w zapachach, czyli charakter, słabszy czy mocniejszy, ale ma mieć swój charakter

Nie testowałem jeszcze Sartorial ale też pozycja godna uwagi

 

To tyle przemyśleń w tej kwestii  :D , może ktoś miał do czynienia z tymi Penthalami, ciekawy jestem zdania kolegów w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną "chodzi" parę zapachów - tych mocniejszych i starszych: Aramis, Azzaro pour homme (kupiłem miniaturkę i oczejuję na listonosza), Givenchy - Monsieur i Gentleman.

Czytałem, że Azzaro zostało "trochę" zepsute przez reformulację...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azzaro pour homme - to były pierwsze drogie jakie kupiłem. W 1994 roku. Do dziś mam sentyment i wracam czasami - ale rzeczywiście pewnie była reformulacja i są jakby mniej wyraziste, pewnie bardziej akceptowalne dla szerszego grona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.