Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Przez pomyłkę psiknąłem na siebie Tom Ford Czarna Orchidea, strasznie mi się spodobały mimo że to damskie perfumy .

 

Miodki poprawione :)

Edytowane przez Maleno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Orchid jest ok, sam używam.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś "OUD TOUCH"? Szukam cholerstwa i nigdzie nie mogę dorwać. :(

 

 

 

 

Pewnego dnia wchodzę na ich stronę i widzę, że mają kilkadziesiąt sztuk. Nazajutrz ani jednej... Nie wiem, ale chyba ktoś to musiał hurtowo wykupić... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia wchodzę na ich stronę i widzę, że mają kilkadziesiąt sztuk. Nazajutrz ani jednej... Nie wiem, ale chyba ktoś to musiał hurtowo wykupić...

 

Na all... Są po 77pln 100ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poznał "bliżej" Trussardi Uomo Black Extreme?

Proszę o jakąś poradę. Szukam czegoś do 180 zł za max dużą pojemność (tzn 50-100ml)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Orchid jest ok, sam używam.

no właśnie, mnie korci żeby poużywać tych perfum,żona ma flakonik,jak dla mnie są naprawdę dobre.

Tak poza tym to szukam opinii na temat chanela egoiste, też niezły zapach,nie wiem jak z trwałością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia wchodzę na ich stronę i widzę, że mają kilkadziesiąt sztuk. Nazajutrz ani jednej... Nie wiem, ale chyba ktoś to musiał hurtowo wykupić...

 

Na all... Są po 77pln 100ml

 

Owszem, ale 1 sztuka i używane :).

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym zawitały takie skarby:

1. Penhaligon’s „Bayolea” Eau de Toilette

Bayolea-Penhaligons-Eau-De-Toilette.jpg

Super zapach, męski, na początku koloński, opis kolegi fqjciora myślę dobrze oddaje kompozycję " Ma w sobie ten pierwiastek męskiej czystości i świeżości, woń zadbanego świeżo ogolonego gentlemana."  :D Polecam

tutaj do poczytania recenzja

http://perfumowyblog.com/2014/11/15/penhaligons-bayolea-eau-de-toilette/

2. Przybył z przeznaczeniem dla szanownej małżonki, Penhaligon’s Vaara

Penhaligon__039_s_Vaara_Eau_de_Parfum_10

Również b.ładny zapach, myślę że w tym wypadku bardziej unisex, jest to zapach opisywany jako lekki, kwiatowy, jednak w mojej opinii zarówno dla kobiet jak i dla męskiej części populacji. Osobiście z przyjemnością użyję go w cieplejszych porach roku, będzie miłą odmianą dla tak lubianych przeze mnie cięższych kompozycji. W zapachu dobrze odnajdą się osoby lubiące kompozycje kwiatowe, owocowe, ale też szukający zapachu nietuzinkowego, zapach ładnie "usadawia" się na nosicielu.

recenzja: http://perfumowyblog.com/2013/12/30/trzy-razy-penhaligons-czyli-peoneve-iris-prima-i-vaara/

Mając pewne doświadczenia ze "stajnią"   Penhaligon’s, twierdzę że zapachy w swoich klasach są dobrymi nietuzinkowymi propozycjami które odbiegają od propozycji mainstreamowych, a jednocześnie spełniając oczekiwania pod względem parametrów użytkowych, stosunek cena/jakość -b.dobry.

A skoro jest dobrze to postanowiłem domówić również Penhaligon's Opus 1870 i Iris Prima, o wrażeniach napiszę jak zawitają  :D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie niedawno dotarł Ted Lapidus Black Extreme. Zapach ciekawy, dosyć ciężki i mroczny. Zachowuje wysoki poziom, ale i tak wolę pierwszą wersję z 1987 roku. Prawdziwego killera.

post-35535-0-73815800-1446729673.jpg

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku takich zapachów tj. Bayolea zawsze mam pytanie- czy nie śmierdzi dziadkiem a może siwieje?

Dla mnie zapachy które siwieją to np. Creed Bois du Portugal albo Davidoff Zino.

Te dziadkowe to wiadomo.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos penhaligon's to można gdzies PL dostac próbki? Na stronie jest 10x1,5ml ale nie ma tych l, które akurat mnie interesują, chyba ze można dowolnie konfugurowac te zestawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walter-gratulacje Tadka, to dobry zapach.

Remy-czy to dziadkowe zapachy, chyba każdy musi wg siebie ocenić, ja osobiście dziadka tu nie widzę :), a poza tym na każdym z nas kompozycja inaczej się układa-mi osobiście jak pisałem Penh. Bayo. bardzo odpowiada, np. Wspomniany zino to również dobry zapach, uniwersalny i ponadczasowy.

Cafedelmar- polo green mam strszą wersję i bardzo sobię chwalę,zapach "pieniędzy" :)

A próbki Penhaligonsa są dostępne w e-glamour.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Polo?

 

ralph-lauren-polo-green-edt-59ml-600x600

 

Dziś właśnie sprawdzałem,nie moja bajka, zbyt "intensywno-ciężki

 

Niestety obawiam się,że nie znajdę swojego "zapachu" :(

są albo zbyt mocne/intensywne,albo słabe, albo mają nutę,której nie lubię...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem (pierwszy raz w życiu), z czystej ciekawości i kierując się pozytywnymi opiniami, dwa  zapachy Franck'a Oliviera. "Oud Touch" się wyprzedał ;), więc pyknąłem "Black Touch" i "Passion". Na razie psiknąłem na nadgarstki. Sam nie wiem - kasa śmieszna, ale zapachy też d...y nie urywają, że się tak romantycznie wyrażę. ;) Spróbuję znowu pod wieczór. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki roberp1! Zainteresowałeś mnie tym Penhaligon'em. Bardzo lubię (poza zapachami w stylu Kouros'a i Ted'a Lapidus'a) starodawne, kolońskie zapachy w stylu Aqua di Parma, Moustache - Rochas, Pino Silvestre Classico, Monsieur de Givenchy, czy naszej rodzimej Przemysławki.

 

P.S. Muszę przyznać, że od pewnego czasu czaję się na Calvin'a Klein'a Obsession, ale nie mam nigdzie możliwości go przetestować. Bardzo podoba mi się cynamon w składzie i świąteczne skojarzenia i chyba skuszę się na zakup w ciemno (cena do tego zachęca).

Edytowane przez Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie niedawno dotarł Ted Lapidus Black Extreme. Zapach ciekawy, dosyć ciężki i mroczny. Zachowuje wysoki poziom, ale i tak wolę pierwszą wersję z 1987 roku. Prawdziwego killera.

a coś więcej o tym pachnidle?do czego można go porównać? ze stajni lapidusa mam black soul imperial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś więcej o tym pachnidle?do czego można go porównać? ze stajni lapidusa mam black soul imperial

 

Czytałem, że niektórzy wyczuwają w nim pierwszego Lapidus'a zmieszanego z Black Imperial i odrobiną 1 milion od paco r. Niestety nie znam Black Soul Imp. i nie jestem w stanie stwierdzić, czy to prawda. Czuję odrobinę klasycznej wersji z '87, ale ten jest cięższy, dużo słodszy (ale bez przesady), mocno kadzidlany ze sporą domieszką fiołka i drewna. Trochę pieprzny. Jest nowoczesny. Tradycyjnie, jak na Ted'a Lapidus'a przyszło, nie jest to zapach dla każdego, ale jest o niebo przystępniejszy od protoplasty, który nawiasem mówiąc jest genialny, choć bardzo trudny (ale ja mam chyba trochę dziwny gust  ;) ). Według mnie jest idealny na jesień-zimę.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.