Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam bossy 6 bottled unlimited, raczej nie utrzymują się tak długo jak Lalique i też mam wrażenie, że są bardziej przyskórne. Dawno lalique nie używałem, chciałem zrobić test jak długo utrzymują się na mojej skórze ale po chorych zatokach mam jeszcze mocno przytępiony węch. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę Quasara i trochę się nim zawiodłem. Jakiś taki nijaki, poprawny i raczej słaba trwałość.

 

Zobaczymy - Hellowen od Del Pozo czuje od wczoraj - 2 kąpiele mu nie zaszkodziły. Pamiętam go sprzed 20 lat. Zobaczymy. W razie czego - 55 zł to nie strata. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :)

aktualnie mam około 40 zapachów (wiem, walnięty jestem) ostanie nabytki to Leather Blend Davidoff  i budżetowy Oud Touch Franck Olivier, wielkie, pozytywne zaskoczenie za 63 złote, coś jak połączenie Tuscan Leather Toma Forda z Leather Oud  Diora, tak jak pisze https://www.facebook.com/Perfumowy-Blog-172796596105689/i pod wpływem tej recenzji nabyłem i nie żałuję :)

Jesli lubicie oud to polecam również Faqat lil Rijal Rasasi z Dubaju :)

Edytowane przez cafedelmar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) budżetowy Oud Touch Franck Olivier, wielkie, pozytywne zaskoczenie za 63 złote, coś jak połączenie Tuscan Leather Toma Forda z Leather Oud  Diora, tak jak pisze https://www.facebook.com/Perfumowy-Blog-172796596105689/i pod wpływem tej recenzji nabyłem i nie żałuję :)

 

 

Witam,

no faktycznie, po takiej recenzji trudno nie kupić :) - zamawiam w poniedziałek.

Zobaczymy, czy za 63zł. perfumy mogą być aż tak trwałe.

Pozdrawiam.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeśli chodzi o Touch od F. Oliviera to ciuchy pachną nawet po praniu. Zapach jest killer :D Mnie to jednak z czasem zaczęło przeszkadzać trochę, ale jak ktoś używa na okrągło 1 zapachu to świetna propozycja na tę porę roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem Chanel allure home ( brązowy kartonik ) i jak zwykle nie mogę powiedzieć nic złego o tej marce. Genialny zapach , dla mnie na ten moment nr. 1 w ofercie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co  sądzicie o zakupach w odlewkiperfum.pl/

kupiłem u nich Tuscan Leather Toma Forda i parę innych próbek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co  sądzicie o zakupach w odlewkiperfum.pl/

kupiłem u nich Tuscan Leather Toma Forda i parę innych próbek....

 

Sprawdzony sklep, perfumy (odlewki) oryginalne. Sprawdziłem kilkukrotnie.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wzmocnienie perfum jest jeden składnik ISO E Super, stosowany jako dodatek.

Są perfumy Molecules 01 które to zawierają tylko ten składnik i różnie się zachowują.

ISO można kupić.

Nie stosowałem ale w necie można się poczytać.

Gdybym miał to kupić najpierw poczytałbyn co to jest. Choć np. W Hermes Terre zastosowano go dość dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym zapachem Jest Hugo Boss Pure :) bardzo świeże perfumy, z nutą wody, cytrusów. Według mnie nadają się na każdą okazję i porę roku. Na mojej skórze długo się utrzymują, nie jest pospolita,  a do tego jest to jedna z najbardziej chwalonych moich perfum ;) Ze względu na to iż preferuję głownie świeżaki do wyboru dołączam także perfumę Roberto Verino Pure, która jest bardzo podobna do wyżej wymienionego Hugo Bossa jednak ma w sobie troszkę więcej ogórka i słodyczy :) A najbardziej, z mojego doświadczenia ,uwielbianymi zapachami jest Azzaro Chrome oraz Chanel Allure Homme Sport :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie używam perfum Davida Beckhama. Jak na średnią półkę to całkiem nieźle się trzymają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym zapachem Jest Hugo Boss Pure :) bardzo świeże perfumy, z nutą wody, cytrusów. Według mnie nadają się na każdą okazję i porę roku. Na mojej skórze długo się utrzymują, nie jest pospolita,  a do tego jest to jedna z najbardziej chwalonych moich perfum ;) Ze względu na to iż preferuję głownie świeżaki do wyboru dołączam także perfumę Roberto Verino Pure, która jest bardzo podobna do wyżej wymienionego Hugo Bossa jednak ma w sobie troszkę więcej ogórka i słodyczy :) A najbardziej, z mojego doświadczenia ,uwielbianymi zapachami jest Azzaro Chrome oraz Chanel Allure Homme Sport :)

 

 

Wąchałem dziś te Azzaro Chrome, faktycznie bardzo fajny świeży zapach.

 

Ze świeżych zapachów polecam Clinique Happy - zapach przecudowny, szczególnie jeśli lubi się cytrusowe akcenty. Jednakże raczej nietrwały bo to woda kolońska. Niemniej ja zawsze mam na półce :)


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

no faktycznie, po takiej recenzji trudno nie kupić :) - zamawiam w poniedziałek.

Zobaczymy, czy za 63zł. perfumy mogą być aż tak trwałe.

Pozdrawiam.

 

Chyba też sobie kupię, bo Gucci PH i jego wycofanie z oferty to był istny skandal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba też sobie kupię, bo Gucci PH i jego wycofanie z oferty to był istny skandal.

 

Witam,

przesyłka dotarła, faktycznie moc ogromna, wręcz dusi :). Po godzinie na papierku z Lalique Encre Noire - słaby ślad zapachu, po Franck Olivier Oud Touch - tak jakbym przed chwilą psiknął :).

Pozdrawiam.

 

edycja: minęła noc, a perfumy dalej pachną :). Nie spotkałem jeszcze tak trwałego zapachu, zwłaszcza w takiej cenie. Co do samego zapachu, to jest trochę duszący, przy większej aplikacji dość męczący.

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba też sobie kupię, bo Gucci PH i jego wycofanie z oferty to był istny skandal.

Nowościom ciężko było dorównać do niego...

Ja mam jeszcze flakon Gucci Envy- działa jak nazwa...

Teraz to nie to co kiedyś ale mam sentyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyszły w końcu Geoffrey Beene Grey Flannel i oceniam je zdecydowanie na plus, chociaż mogłyby być ciut trwalsze  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przechodząc obok S, wstapiłem i Pani zaproponowała niby świeżaka Jimmy Choo Man, dość ciekawy zapach, początkowo świeży ale też nadający się do wieczornego szalika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o perfumach z feromonami? W sensie słyszałem, że piżmo ma takie właściwości? Stosował ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowałem w tamtym tygodniu Fahrenheit w wersji EDP, chciałem porównać je do klasycznego EDT

Jestem zachwycony,rewelacyjny zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowałem w tamtym tygodniu Fahrenheit w wersji EDP, chciałem porównać je do klasycznego EDT

Jestem zachwycony,rewelacyjny zapach.

Używam od czasu do czasu - polecam. W sumie ma niewiele wspólnego z klasycznym Fahrenheitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :)

aktualnie mam około 40 zapachów (wiem, walnięty jestem) ostanie nabytki to Leather Blend Davidoff  i budżetowy Oud Touch Franck Olivier, wielkie, pozytywne zaskoczenie za 63 złote, coś jak połączenie Tuscan Leather Toma Forda z Leather Oud  Diora, tak jak pisze https://www.facebook.com/Perfumowy-Blog-172796596105689/i pod wpływem tej recenzji nabyłem i nie żałuję :)

Jesli lubicie oud to polecam również Faqat lil Rijal Rasasi z Dubaju :)

Gdzie kupiłeś "OUD TOUCH"? Szukam cholerstwa i nigdzie nie mogę dorwać. :(


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.