Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Szwed potestuj najpierw tego benka.Mam go i szczerze mówiąc mam dylemat- elegancki, ale też słodki.Jakoś tak do końca nie przemawia do mnie.Nie wiem jak ten gutek pachniał, ale jeśli są podobne i gucci Ci pasował to brać.Na i...y jest w rozsądnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam opisy i się jaram :D jeszcze bardziej :P

Myśle, ze to będzie to!

Tylko pytanie bo widzę, ze koszty małe ale w sklepie D... kosztuje 399zl a w necie jest po 134zl duża różnica i boje się o to by nie kupić podrób.

Macie jakieś rady?! Gdzie najlepiej nabyć?!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na i...y.Bez wtopy.Ceny w D... są z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłem na i...y.Bez wtopy.Ceny w D... są z kosmosu.

A jak inaczej utrzymasz lokal o wysokim czynszu + liczną obsługę? Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Panowie mam pytanko jak widzę większość z was i ja tez lubię perfumy :P

Mam pare faworytów ale jeden z nich już mi się kończy i już go nie produkują niestety :( jest to Gucci Pour Home I

Czy możecie coś polecić co pachnie podobnie lub tak samo?!

Jedna z najlepszych alternatyw dla Gucia PH 1 jest wspomniany Bentley.

Jest nieco suchszy ( bardziej plisy ) niż Gustaw, ale - przynajmniej - dla mnie to zaleta.

Kupuj w ciemno. Nie zawiedziesz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam opisy i się jaram :D jeszcze bardziej :P

Myśle, ze to będzie to!

Tylko pytanie bo widzę, ze koszty małe ale w sklepie D... kosztuje 399zl a w necie jest po 134zl duża różnica i boje się o to by nie kupić podrób.

Macie jakieś rady?! Gdzie najlepiej nabyć?!

Możesz spróbować jeszcze :

post-410-0-64914100-1525341303_thumb.jpg


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zamówione :)

Dzięki wszystkim za pomoc!

Uwielbiam Guccia ale mam już flakonik prawie pusty i stary jak świat :D 4/5lat bo go tak oszczędzałem :)

Dużo szukałem podobnego zapachu a nie pomyślałem żeby spytać tu :) a jak wiadomo forumowicze jak lekarze Google ;)

Dzięki jeszcze raz! :)

Możesz spróbować jeszcze :

Nie omieszkam spróbować jak będę miał możliwość!

Ale już się cieszę na myśl o Bentleju ;)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytam opisy i się jaram :D jeszcze bardziej :P

Myśle, ze to będzie to!

Tylko pytanie bo widzę, ze koszty małe ale w sklepie D... kosztuje 399zl a w necie jest po 134zl duża różnica i boje się o to by nie kupić podrób.

Macie jakieś rady?! Gdzie najlepiej nabyć?!

Też się nad tym zastanawiam, bo te różnice w cenach między perfumeria internetowymi, a stacjonarnymi są różne dla różnych producentów.

Czy to polityka cenowa producentów? Jak np. zegarki Maurice Lacroix, ceny katalogowe kosmos (sztuczne podbicie prestiżu), a w sieci często - 70-50% taniej (uczciwa / dobra cena do jakości).

 

I tak patrzę polecany tu Lalique czy Bentley w Douglasie za ponad 400 zł za 100 ml, czyli tyle ile wręcz mniej polecany Chanel czy Dior, w sieci do kupienia za ok 100 zł za 100 ml, te drugie już ponad 250 zł za 100 ml i ludzie to szarpią. Rynek tego nie weryfikuje?

 

https://www.douglas.pl/Dla-m%25C4%2599%25C5%25BCczyzny-Zapachy-Wody-perfumowane-i-toaletowe-Dior-Sauvage-Eau-de-Toilette_productbrand_3000076378.html

https://www.douglas.pl/Perfumy-Perfumy-m%25C4%2599skie-Perfumy-CHANEL-BLEU-DE-CHANEL_productbrand_3000037970.html

https://www.douglas.pl/Dla%20mężczyzny-Zapachy-Wody%20perfumowane%20i%20toaletowe-Lalique-Encre-Noire_product_290755.html?sourceRef=INVALID&productEntryPoint=

https://www.douglas.pl/Dla%20mężczyzny-Zapachy-Wody%20perfumowane%20i%20toaletowe-Lalique-Encre-Noire-à-l’Extrême-Noire-à-l’Extrême-Noire-à-l’Extrême_product_903960.html?sourceRef=INVALID&productEntryPoint=

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Możesz spróbować jeszcze :

Grom, jak dla mnie, jest nad wyraz syntetyczny.

Do tego drogi.

Ale kompozycyjnie podobny do Gucia PH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena to 109 pln w promocjach .

Syntetyczny to jest bardziej  Avon :)

post-410-0-62358800-1525373020_thumb.jpg


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Cena to 109 pln w promocjach .

Syntetyczny to jest bardziej  Avon :)

109 złociszy to znośnie :) Normalnie to chyba ponad 300.

Tego Avona nie znam.

 

Z naszych odziezówek Bytom jest bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zakupy w ciemno. Paczka właśnie dotarła.

post-29996-0-45271700-1525421696_thumb.jpg


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj znać jak to Rasasi się sprawuje a najlepiej do czego można je porównać. W ciemno kupiłem Egra- są świetne, całoroczny, trwały zapach. Nigdy nie byłem fanem cytrusowych świeżaków ale ostatnio jakoś mi się zmienił nos i teraz cytrusy coraz bardziej mnie przekonują: Hermes Concentre d'Orange Verte- opinie są różnie, zastrzeżenia co do trwałości teź, nie mniej na mnie kilka godzin dają radę, świetne pomarańczowo-cytrynowe otwarcie, później jak już to ktoś powiedział "Nimm2". Polecam, naprawdę ekstra. Jak ktoś lubi cytryny i np Dior Cologne to fajną alternatywą jest nowy Mercedes Cologne- można kupić za 100pln 120 ml i ma się prawie identyczny jak ww. Dior z 1/3 ceny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem że rasasi będzie bardziej świeży- jest słodszy i kadzidlany

na pierwszą myśl przyszedł mi turecki targ a później perfum cuba (ten dawny w tubie)

po 30min troche idzie w kierunku lalique encre noire


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhm...czyli jednak nie podejmę ryzyka zamawiając go w ciemno;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ludzie piszą o jego świeżości

dla mnie jest podobny do mont blanc indywiduale, którego mam w domu

myślałem aby je porównać ze sobą i zostawić sobie jeden ale chyba jeden zostanie w pracy a drugi w domu


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo do arabów trzeba mieć wybitne zamiłowanie :D .Większość dla europejskiego nosa jest nie do wchłonięcia.Łeb urywa i komary padają w promieniu 15 metrów.Testowałem Rasaasi Al Yuqawam, Egra, Rumz al Rassasi Leo Pour Lui, Abyan.Ponadto Ajmal Carbon( nawet miałem, ale oddałem bo się nie dało tego mieć na sobie) i Al Haramain aim Mystique Homme. Dyplomatycznie przemilczę. Jedynie Al Haramaine l'Aventure z czystym sumieniem na lato polecę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te, które wymieniłeś są jednymi z bardziej cywilizowanych Arabów. Istnieją o wiele bardziej hardkorowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet już nie chodzi o hardkorowosc.One są po brzydkie,a niektóre odpychajace wręcz jak ten Ajmal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

La Yuqawam brzydki? Ja go uwielbiam. Rozumiem, że Tom Ford Tuscan Leather to też według ciebie obrzydlistwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że ten rassasi to jakiś tam klon Tuscana, ale to nie znaczy ,że oba mają mi się podobać.I to nie jest tylko moje zdanie- żona powiedziała, że niekoniecznie a matka gdy ją odwiedziłem kazała mi wyjść z domu :D.Są różne gusta i tyle.O nich się nie dyskutuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

La Yuqawam brzydki? Ja go uwielbiam. Rozumiem, że Tom Ford Tuscan Leather to też według ciebie obrzydlistwo?

Zayebisty zapach!! Dla mnie najlepszy Fordow ale wolę La Yuqawam. Poza tym jest sporo tańszy za 1ml niż Tuscan. Piękne maliny na skórze!!!

 

Tapatok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Każdemu co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to co piszesz. Ja malin nie czuję. Czuję na mojej skórze śliwkę, której teoretycznie nie powinienem czuć.

W ogóle perfumy mnie wciągnęły również dlatego, że różne osoby tak różnie odbierają te same zapachy. I te same perfumy na różnych skórach mogą odzywać się zupełnie inaczej.

Moja żona też nie lubi Yuqawama i TL. Woli takie "ładne" i bezpieczne zapachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O to,to.Każdy odczuwa inaczej.Natomiast po którejś próbie przekonałem się do Versace Pour Homme Oud Noir  i Tom Ford Grey Vetiver mimo,że nie jestem ortodoksyjnym fanem agaru i wetiwerii.Ciekawy jest też Bulgari Men in Black, ale krótki i Dolce&Gabbana The One for Men.

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.