Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

TF edp ze mnie schodzi szybciej niż się pojawia ;) miałem jedna flaszkę i już się nie skuszę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Jakie perfumy polecacie w niewygórowanej cenie? Tak do 100 zł powiedzmy. Zainspirowany forum kupiłem Aspen, Ochnik w promocji - oba bardzo mi się podobają. Po cichu liczę na więcej.

Ten Heritage ze zdjęć, to ledwie popłuczyny przy przedreformulacyjnym Heritage, szczególnie w wersji EDP. Wg mnie to jeden z najbardziej dotkniętych reformą zapachów.

Jakie perfumy polecacie w niewygórowanej cenie? Tak do 100 zł powiedzmy. Zainspirowany forum kupiłem Aspen, Ochnik w promocji - oba bardzo mi się podobają. Po cichu liczę na więcej.

Bytom jak trafisz w promocję, różne Bentleye są w promocji na eg za +- 100. Ale może na początek jakiego zapachu szukasz?

No właśnie, czego konkretnie szukasz i do 100 PLN za ile ml? ;)

loco50, ten Swiss Arabian to klon Amouage Interlude (oryginału nie znam, więc ciężko mi się do tego ustosunkować). Tak samo jak Bytom. Ale między jednym i drugim są spore różnice.

Edited by brz

Bytom jak trafisz w promocję, różne Bentleye są w promocji na eg za +- 100. Ale może na początek jakiego zapachu szukasz?

Nie szukam żadnego konkretnego, chcę skorzystać z waszego doświadczenia i za niewielkie pieniądze stworzyć sobie zestaw na różne okazje. Zależy mi na waszych subiektywnych odczuciach - wiem że na każdym inaczej to leży ale chcę spróbować. Tak minimum 50 ml za 100 zł byłoby miło.

No ale dlaczego chcesz kupić najtańsze perfumy, skoro w normalnej cenie typu 300zl za 50ml masz już spory wybór dobrych zapachów.

Druga sprawa perfumy to nie zegarek, przejdź się do sephory czy douglasa i zobacz jakie zapachy Ci się podobają.

No ale dlaczego chcesz kupić najtańsze perfumy, skoro w normalnej cenie typu 300zl za 50ml masz już spory wybór dobrych zapachów.

Druga sprawa perfumy to nie zegarek, przejdź się do sephory czy douglasa i zobacz jakie zapachy Ci się podobają.

Bo 300 zł to trzy razy więcej ;) tak jak napisałem wcześniej, kupiłem Aspen i Ochnik i sobie chwalę. Sam nie mam nosa do zapachów, mieszają mi się wszystkie w perfumeriach. Bezpieczniej się zdać na gust innych którzy zęby na tym zjedli i wtedy zobaczyć czy mi się spodoba. A jak się nie spodoba to 100 zł przeżyje.

Dziękuję kolegom za dotychczasowe propozycje - na pewno sprawdzę zapachy

Jeśli jesteś w stanie przeznaczyć 100zł za 50 ml to myślę, że 200zł za 100 ml również, a tu mamy o wiele większe pole do popisu. Oto kilka propozycji ode mnie, które sam używam naprzemiennie:

1) BYTOM (raczej na okres jesienno-zimowy)
b7d832f0efc8.jpg

2) Guerlain L'Homme Idéal - EDT
179219ead686.jpg

3) Lalique Encre Noire for Men
25d9f7f72894.jpg

4) Montblanc Legend Spirit
4d6c9c935d59.jpg

5) BENTLEY ABSOLUTE

606b0ad67d46.jpg

6) ... a teraz przymierzam się do tego Mercedesa (słyszałem pochlebne opinie):

943f0043a859.jpg

RG

Marrone, w R. właśnie jest promka na Lanvin Oxygene, 56,99 zł/100ml. Sam wziąłem sztukę w ciemno, bo zwykły L. kiedyś mi się podobał.

A swoją drogą, to nareszcie, po trzech sezonach kończę właśnie Lacoste Essential. Pomimo "oklepania" tego zapachu, lubiłem czasem się psiknąć, ale nie mogłem się już doczekać końca flakonu i wolnego miejsca na półce :)

Tapatalk@OnePlus A6000

z tanich zapachów

- tiffi T4

- adidas active bodies

- CK shock

- Rasasi tasmeem

- azzaro chrome

ostatnio Próchnik miał promocję

OMEGA SEAMASTER 300M

Próchnik nie poraża, ale za 25 pln można.

A dziś takie zawitały

e10a4fbc924d.jpg

1b27184308e7.jpg

Dziś tak. A im rzadziej po niego sięgam, tym ...bardziej mi się podoba ;-)

post-34987-0-95446000-1567241645_thumb.jpg

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Pięknie to ująłeś, "odorek" ;-) IMO w tym zapachu jest coś ...niepokojącego i może dlatego (przynajmniej z mojej perspektywy), jest to zapach bardzo ciekawy. Może nie na takie warunki pogodowe jak dziś, ale od czasu do czasu, jak mawiali Starożytni Rosjanie, "why not" :-)

Edited by fidelio

Też posiadam, też lubieje :-) bo kojarzy mi się z moją młodością durną i chmurną.

Moja też tak stara :-)

Bo 300 zł to trzy razy więcej ;) tak jak napisałem wcześniej, kupiłem Aspen i Ochnik i sobie chwalę. Sam nie mam nosa do zapachów, mieszają mi się wszystkie w perfumeriach. Bezpieczniej się zdać na gust innych którzy zęby na tym zjedli i wtedy zobaczyć czy mi się spodoba. A jak się nie spodoba to 100 zł przeżyje.

Dziękuję kolegom za dotychczasowe propozycje - na pewno sprawdzę zapachy

Montblanc starwalker- mi strasznie siadly, a kupiłem je tylko dlatego żeby dobić do kwoty na darmową wysyłkę: p

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

INSTAGRAM 

Dziś zrobiłem kwerendę w szafach IPN( Instytut Perfum Niepamiętanych :D) i znalazłem parę dość fajnych zapachów,o których zupełnie zapomniałem - Azzaro Chrome i Decibel, Klein Encounter a nawet jakiś Allure chyba Sport. No i odkryłem też coś takiego:

59b4f23153b7.jpg

2ffeef19aa07.jpg

Coś dla fanów Gucci Guilty Absolute. Oczywiście skórzany król jest jeden, ale to jest też ciekawe. Na początku skóra pomieszana z kiszonym ogórem :blink: , ale po chwili ogór znika i zostaje taki stary skórzany pas oficerski lub skórzana ładownica. Po jakimś czasie praktycznie GGA tylko łagodniejsze.

Edited by loco50

Kolekcjoner... ;)

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Hahaha, klasyka KMZiZ. Chcesz wydać 100 PLN na dany produkt? Sprawdź te propozycje po 200 PLN. :D

Nic nowego, tylko że bardzo mi to akurat odpowiada :)

Dziękuję za wszystkie 12 propozycji. Poczytałem, poszukałem, porównałem - i jeśli mogę o coś jeszcze prosić to o krótkie scharakteryzowanie kilku zapachów - lekkie, cięższe, sportowo - dynamiczne, wieczorowe - jakoś tak, w paru słowach dosłownie

Montblanc Starwalker

Rasasi Tasmeem

Montblanc Legend Spirit

Lalique Encre Noire

Dzięki

Które pachnidło będzie najbardziej zbliżone do amouage interlude? Nie mam możliwości sprawdzenia,a w ciemno raczej nie zaryzykuję. Trwałość rzeczywiście tak duża?