Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozmawiać o polityce ??? A konstytucyjne prawa kolegi z Wrocławia to betka ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu "gadu,gadu" ,a u Tomka choinka już ubrana

post-67292-0-77721700-1481560488.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No boki zrywać. Żarcik kolegi naprawdę przedni - taki na poziomie i wiele mówiący o jego autorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się obruszać ;) przecież wiadomo, że oprócz takiej choinki, mam ołtarzyk Jaroczeta Kaczafiego, przed którym codziennie palę kadzidełka i śpiewam "Jarosław polskęzbaw" :D

 

Fajnopolacy to określenie oznaczające ludzi, którzy uważają, że nie jest potrzebna wspólnota, że sami sobie poradzą, wystarczy tylko, żeby państwo dało im spokój, że patriotyzm, obrona interesów narodowych to anachronizm, że każdy ma jednakowe szanse i tylko nieudacznikom się nie powiodło. Ale PO, ideolodzy z Czerskiej i postkomuniści to nie są fajnopolacy - to cynicy, którzy świadomie kształtują taki stosunek, aby ich machlojki zostały ukryte.

 

Nie można porównać tego, co działo się z PO i SLD z tym, co zarzuca się PiS. Skala i gatunek działań na tonie pozwalają, niezależnie od tego, ile wiader pomyj zostanie na PiS wylane, często fałszywie. Tylko PiS odważył się ograniczyć przywileje katów z UB i SB, dąży do wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej, rozlicza aferę Amber Gold. 

 

Szczyt hipokryzji - PO zarzuca PiS, że w swoich szeregach ma b. członka PZPR Piotrowicza. Na nic dowody - jeśli dowody świadczą przeciw nim, tym gorzej z dowodami. Nic to, że p. Pikul, związany z PO politycznie przeczy własnym słowom sprzed lat i twardym dokumentom (akt oskarżenia sporządził wojskowy prokurator). Nic to, że w PO siedzi masa aparatczyków PZPR. Nic to, że będą maszerować spod byłej siedziby PZPR pod siedzibę PiS,  plugawie porównują to, co dzieje się dzisiaj do stanu wojennego, bronią przywilejów katów, gdy ich ofiary żyją w biedzie (jak mogli zapracować na emerytury, skoro cięgle byli zwalniani z pracy, zatrzymywani). Nie poprę tego systemu, który pod pozorem zgody narodowej (puste hasło), nazywa zdrajców ludźmi honoru, elementarną sprawiedliwość nazywa zemstą. Na tym nic dobrego nie powstanie.

 

Tu nie chodzi o niechęć czy polityczną debatę. To jest walka z podłością, kłamstwem,bo głupotą tego nazwać nie można - PO i związane z nią koterie dążą do obalenia legalnie wybranej władzy. Nie po to by bronić demokracji, lecz aby dalej kraść i oszukiwać.

 

Dlatego nie zgadzam się na wrzucanie do jednego worka PO, SLD, UW, UD i PC czy PiS). Choć niestety przyznam, że TKM niestety też trochę jest - może to słabośćkadr.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]Ku..a, ile jeszcze do cholery?

Tomek, przestań się juz babrac tym gównem!

Panowie, czy zaprzestaniecie już się nuzać w tym gównie?-mam na mysli politykę, ile mozna te androny opowiadać?

Każdy polityk mowi jedno, robi drugie, co chcecie udowodnić oceniajac to szambo?

Koń,jaki jest, kazdy widzi.

Wszyscy sie robią uczciwi po....przegranych wyborach, pozniej abarot-kasa, kolesie rodzina do koryta-ktos jeszcze tego nie rozgryzł?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podzielam Twojego podejścia do polityki. Polityka to służba, a kto tego nie pojmuje, nigdy nie powinien być politykiem. Nie będę więcej pisał, ale nie zgadzam się na takie relatywistyczne moralnie wrzucanie wszystkich do jednego worka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuzbe to pełni policjant za 'dwa pięcset' miesiecznie a nie te warcholy za dziesiatki tysiecy .

 

Polityka to bagno, dla nierobow i krzykaczy-od czasu do czasu trafi się mąz stanu wsród tego tałatajstwa co się nauczy kilku słówek z poradnika dla akwizytora i tumani prostych ludzi.

 

 

P.S

'Służba' ....widzialem jakąś kobiete o gminnej powierzchowności co podczas obrad sejmu żarła z lunchboxa aż na boki tryskalo jak z koryta....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, to postkomunie wiele rzeczy udało się Polakom wmówić, ale przekonanie o tym, że polityka to gówno i parają się nią tylko k**wy i złodzieje, to jeden z największych majstersztyków - na wiele lat zniechęcili tym do polityki wielu porządnych ludzi i dzięki temu mogli robić to, co robili.

"Do triumfu zła wystarczy, aby dobrzy ludzie nic nie robili".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A demokracja wmowila innym ze oni pelnią słuzbę...

To jest majstersztyk!


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia mówiła ze jeżeli człowiek nic nie potrafi w życiu to zostaje złodziejem lub politykiem- i miała rację.

 

p.s wiem bo mam tego drugiego w rodzinie.darmozjad pełną gębą a z opowiadań wiem ze koledzy nie lepsi- nie tylko z jego opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demokracja wmówiła? Marek, sorry, nie na wszystkim się znasz i wypowiadanie się w danym temacie w pryncypialnym tonie tego nie zmieni. Lepiej w tym czasie trochę poczytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowię ze się znam, pisze, podobnie jak inni co widzę, a widzialem troche, znam kilku ludzi co sie zajmują polityka na roznym szczeblu, przykro mi ale w wiekszosci to kombinatorzy nadużywajacy zaufania danego przez spoleczenstwo..

Stad moja opinia.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Najważniejszą cechą demokracji jest możliwość odmiecenia elit na kupę parującego kompostu.

To się stało w ostatnich latach w kilku krajach, staje się i może jeszcze przybrać na sile. Jak ktoś z polityków naprawdę uważa, że to służba to tym lepiej. Szybciej pogodzi się z pójściem w kąt! Nie ma co płakać. Dzień wyborów to dzień selekcji naturalnej. Jak się pewnej grupie nazbiera to nie będzie przebacz. Wyborcy mają wpływ, z czym jak widać elity pogodzić się nie mogą. A nie mogą bo odwykły. Nie zostały odmiecione przez dwie dekady bo niby takie zasłużone. Nie bardzo wiem w czym?

Bardzo dobrze się stało, że PiS ma parlamentarną większość. Gdyby był cyrk koalicyjny to dopiero byłby bajzel. A tak poszedł prosty przekaz, PO źle się prowadziliście - precz, PiS źle się będziecie prowadzić - precz. To właśnie jest interes własny wyborców, tak działa, tak działa demokracja.

W demokracji przychodzi nowa epoka, przychodzi nowe pokolenie, znacznie szybciej jak w sposób naturalny. 10 lat w Sejmie to powinien być max. i nie ma znaczenia czy ktoś spał na styropianie czy pisał poematy dla UB.

Idzie na śmietnik historii całe pokolenie luminarzy: polityków, artystów, dziennikarzy,... , bez wyjątku, wielkie mi halo. Niczym się nie wyróżniło i niczego nie uczyniło poza swoim samozachwytem i dobrym samopoczuciem. I tak to cud, że się tyle uchowali.

Czas na nowych polityków, którzy spali we własnych łóżkach i nowe pomysły wynikające z dobrego przygotowania wykształceniem połączone z odpowiedzialnością za to co się robi. Świat nie bedzie czekał... . 

 

Czytając wątek jedno jest pewne wyborcy są mocno rozdrażnieni, by nie napisać mocniej, dlatego lepiej mieć pokrycie w obiecankach wyborczych. Polacy po całości zaczynają mądrzeć.

Dlatego nie płaczcie nad losem polityków, są siebie warci, bez względu na barwy. Branie w obronę polityków to objaw słabości, "miętkości".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już nie moja wina, że w takim towarzystwie się obracasz ;)

A na poważnie, przeczytaj jeszcze raz uważnie to, co napisałem w poprzednim poście - powinno to przynajmniej w pewnej mierze wyjaśnić Twoje doświadczenia.

 

Paweł, a babcia nie uczyła, żeby nie obrażać ludzi?

Posługując się Twoją"żelazną logiką": znam jednego inżyniera budowlańca*. Chla i bije żonę. Znaczy wszyscy inżynierowie budowlańcy* piją i biją żony.

 

*wpisać dowolną profesję.

 

Edit: Pierwszy akapit oczywiście do Ciebie, Marku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafi- babcia byla mądra kobietą. A jestem przekonany ze to nie obraża ani jednej grupy ani drugiej- jezeli nic nie potrafią to takimi profesjami sie zajmują bo....nic innego nie potrafią.

Budowlańcy nic do tego nie mają.

Babcia mówiła tylko o tych dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś bylem w "Time Trend" poogladać zegarki, wewnatrz punkt usługowy, ma pan teleskopy pytam?, tak, poprosze cztery 20mm, a ten 20 zł..ile? 20, ja liczę z uslugą, nawet jak pan sam w domu sobie wymieni...

Podziękowałem.

W hurtowni są po 20 groszy :), u mojego zegarmistrza po 1 pln.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie koledzy mam taką sprawę do Was... sprawcie, żeby było jutro i pojutrze ciepło, tak z 10 stopni, montujemy bardzo duży zegar wieżowy i strasznie jest nam zimno... i to nie jest OK... :(

O tutaj...

http://wzipoznan.wp.mil.pl/pl/60_2134.html


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieplo się Krzysztof odziej :) :)

Pokaż pózniej koniecznie co zrobiłeś.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci w dół że hej. Za oknem mam już 0, na lotnisku -6 :wacko:


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby grudzień, a tu zimno się jakoś dziwnie robi....

Anomalie pogodowe przez te dziury ozonowe, czy co?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziwnie, bo w niedzielę było +12.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wypowiedziach księdza z Bydgoszczy powyżej, to widzę, że raczej ksiądz by kariery w normalnej pracy zarobkowej nie zrobił :)

 

Ból d*py o WOŚP wynika z żalu, że tej kasy nie mogą przepuścić przez Caritas ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można porównać tego, co działo się z PO i SLD z tym, co zarzuca się PiS.  ...

 

Szczyt hipokryzji - PO zarzuca PiS, że w swoich szeregach ma b. członka PZPR Piotrowicza. Na nic dowody - jeśli dowody świadczą przeciw nim, tym gorzej z dowodami. Nic to, że p. Pikul, związany z PO politycznie przeczy własnym słowom sprzed lat i twardym dokumentom (akt oskarżenia sporządził wojskowy prokurator). Nic to, że w PO siedzi masa aparatczyków PZPR. ....

 

Tu nie chodzi o niechęć czy polityczną debatę. To jest walka z podłością, kłamstwem...

.. 

 

Kolejne w przypadku kolegi  zwycięstwo egzaltacji , naiwności i okrągłych zdań ze zdrowym rozsądkiem .

Można by się oczywiście zastanawiać , dlaczego młody prawnik wstąpił do PZPR  ? ( można chyba odrzucić wersję zawierzenia idei walki klas ) .

Można by się również zastanawiać , czy aktywna działalność w tej partii ( członek egzekutywy ) w stanie wojennym , to jawna kolaboracja z  "władzą ludową " ?

Można by się zastanawiać , czy taki ktoś ma mandat na wykrzykiwanie z trybuny sejmowej " Precz z komuną" ?

Można by w końcu pomyśleć , czy ta gęba to dobra twarz dobrej zmiany i "przywracanego porządku konstytucyjnego" ?

Można by , ale po co ? To tylko zmąciłoby jasny obraz .

 

A wystarczy przyjąć , że polityka bez hipokryzji to utopia niestety i nie zachłystywać się nią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.