Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin to polish hero pewnie , przedstawiciel dumnego narodu . Dzielnie stawał .

Amerykanie też średnio , powinni walić ostrymi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ochłonięcie, temat zamykam na 2 tygodnie. Dla dobra zdrowia psychicznego wszystkich. Idą Święta, szkoda chyba sobie psuć humory prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój. Nie rezygnuj z powodu jakichś głupot wypisywanych przez ..... szkoda nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy wiedzą o moich zainteresowaniach, a jakoś najbliżsi takie numery mi wycinają, zamiast najpierw zapytać o zdanie.

moze sa sceptyczni? taki brak zaufania wsrod bliskich musi bolec

 

Za 'komuny' mozna bylo prowadzić biznes, byle tylko nie pchać twarzy do polityki-ktoś zaprzeczy?

ja, slowo-klucz 'domiar' i nie mialo znaczenia czy ktos sie gdzies pchal, czy mial za duzo, czy byl bezpartyjny


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domiar był dla nieoswojonych jeleni chyba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

 

Temat otwieram, na swoje pożegnanie....

Marcin, dzięki za to, że tyle wytrzymałeś. Mam jednak nadzieję, że na forum pozostaniesz aktywny. No przecież... VC! Wielu forumowiczów czeka na nowy wypust. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupi niedźwiedziu! gdybyś w mateczniku* siedział,

Nigdy by się o tobie Wojski nie dowiedział;

Ale czyli pasieki zwabiła cię wonność,

Czy uczułeś do owsa dojrzałego skłonność,

Wyszedłeś na brzeg puszczy, gdzie się las przerzedził,

I tam zaraz leśniczy bytność twą wyśledził,

I zaraz obsaczniki, chytre nasłał szpiegi,

By poznać, gdzie popasasz i gdzie masz noclegi;

Teraz Wojski z obławą, już od matecznika

Postawiwszy szeregi, odwrót ci zamyka.

 

* w moim przypadku dział Zegary, Marcina - Zegarki i inicjatywy związane z zegarkami ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest ok, bo chce zrobić krok w tył człowiek którego darzę szacunkiem z podkreśleniem jego zasług dla forum i niezliczonych przyjemności jakie sprawił swoimi projektami, a powiem ci QV, że przy tym możemy mieć dość skrajnie różne poglądy polityczne, religijne czy społeczne i chodź się osobiście nie znamy, to chyba możemy sobie powytykać to czy tamto bez narzutu szczerej nienawiści.

 

Rozumiem że chcesz się wycofać, nieco emocjonalnie ostatnio w tych okolicznych tematach latałeś, ale czy nie wystarczy jak odpuścisz sobie jakiś dział, nabierzesz mniej emocjonalnego dystansu pomiędzy hają w którą się wdajesz, a hają, którą z uprawnieniami pacyfikujesz. Bo uważam, że jesteś właściwą osobą do posiadania uprawnień.

 

ps

jakiś mój post też usunąłeś, to że mi się nie podobało, to jedno, ale żeby od razu urazy to raczej za wiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ znam Ciebie osobiście, więc zwrócę się do Ciebie bezpośrednio.

Marcin, zostań na stanowisku moderatora - bardzo Cię proszę.

Wiesz przecież że jest nas tu niewielu. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV  ma wolną wolę, zdrowy rozsadek itp. więc zrobi to co będzie uważał za słuszne.

To możne lepiej podrzućcie jakiś "poważny"  temat z którym mógłbym się nie zgodzić. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę się przeniesć do Polski, przed 89", fajnie było bo.....byłem młody :)

A i ludzie jakoś tak bardziej się wzajemnie szanowali-odnoszę wrażenie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę się przeniesć do Polski, przed 89", fajnie było bo.....byłem młody :)

A i ludzie jakoś tak bardziej się wzajemnie szanowali-odnoszę wrażenie.

Co ty znów chcesz ,żyć na kartki a paszport mieć na komendzie ? a w knajpie do browara brać talerz pomidorowej?

nigdy wiecej.... nie chce powrotu podobnych czasów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia mawiała, że najlepiej było za Wilusia, myślę, że polityka nie ma tu żadnego większego znaczenia, a jedynie to że człowiek był młody.

Prywatki, adapter i płyty na pocztówkach, tanie wina... kto tam myślał o jakiejś komunie. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty znów chcesz ,żyć na kartki a paszport mieć na komendzie ? a w knajpie do browara brać talerz pomidorowej?

nigdy wiecej.... nie chce powrotu podobnych czasów

...chyba Mareczek zdążył już sobie zapomnieć... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie pisalem o komunie, tylko ze miło się wspomina młodosć i chetnie wraca, nawet myslami.

:)

Co ty znów chcesz ,żyć na kartki a paszport mieć na komendzie ? a w knajpie do browara brać talerz pomidorowej?

nigdy wiecej.... nie chce powrotu podobnych czasów


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,  w Poznaniu na Starym była "Miodosytnia u Rajców"... ło matko jak tam było pięknie... Zamawiało się herbatkę i mioda tzw. pitnego i jeszcze jednego i jeszcze... Szczura od herbatki, gdy pani nie wiedziała, wrzucało się centralnie za boazerię, która sięgała tak do dwóch i pół metra i była wykonana z desek wielokrotnie malowanych pokostem... Gdy ten zacny lokal zlikwidowano to podczas demontażu owej boazerii okazało się, że tych herbacianych szczurów była tam warstwa na dwa metry z górą... Komu to przeszkadzało...? :unsure:


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,  w Poznaniu na Starym była "Miodosytnia u Rajców"... ło matko jak tam było pięknie... Zamawiało się herbatkę i mioda tzw. pitnego i jeszcze jednego i jeszcze... Szczura od herbatki, gdy pani nie wiedziała, wrzucało się centralnie za boazerię, która sięgała tak do dwóch i pół metra i była wykonana z desek wielokrotnie malowanych pokostem... Gdy ten zacny lokal zlikwidowano to podczas demontażu owej boazerii okazało się, że tych herbacianych szczurów była tam warstwa na dwa metry z górą... Komu to przeszkadzało...? :unsure:

 

Szczur od herbatki to jakieś hebrajskie określenie ? ;)  czy ja za młody jestem ?

 

Edit: Ok znalazłem w internecie. W sumie domyślałem się, że chodzi o torebkę z ogonkiem ale wolałem się upewnić :D Poza tym myślałem że ten ogonek to raczej całkiem współczesny wynalazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-68111-0-15113300-1483730914_thumb.jpg

"Co mi tam czas! Bywa, że i cały miesiąc odda się chętnie za pół rubla, a innym razem za żadne skarby nie sprzedałoby się nawet pół godzinki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po wskaźniku temperatury widzę, że odpalił więc: CZEGO?! :)

 

Ciesz się, że nie jeździsz klekotem bo tu paliwo lubi zamarznąć i stoisz jak te widły w gnoju.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

temperatura jeszcze nie ruszyła. To paliwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łe, w moich okolicach dzisiaj na drodze było tylko -7. Tylko czemu, gdy droga (nie trasa szybkiego ruchu czy autostrada) jest oblodzona, na tym jest jeszcze warstwa świeżego, bielutkiego śniegu, banda pojebów uważa, że należy wyprzedzać idiotę zawalidrogę jadącego 80-90 kilometrów na godzinę (czyli mnie). Ja się już nie nadaję do prowadzenia samochodu w tym kraju.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.