Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jak byk: "in production" i "coming soon". 

http://www.haveston.com/shop.html

Mnie to wygląda na klasyczny admiralty grey. 

 

O widzisz! Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakieś inspiracji kolorystycznej co do NATO, który będzie pasowało do Seiko PADI (żółwika) - pomożecie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w ten desen ew jednokolorowe np granatowy/niebieski lub czerwony...

 

nan_s.jpg

 

pasek-do-zegarka-nylonowy-parciany-nato-

 

zul_pl_Pasek-nylonowy-do-zegarka-_Nato-_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuludiver

 

post-52348-0-01434700-1498664838_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie! Ten Vintage to jeden z tych zegarków, do których będzie pasował każdy pasek, od nato po krokodyla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny pasek z zestawu od moona, zapięty na nadgarstku ok 19,5cm. Pasek ma ok roku, ale był raczej używany z poszanowaniem

 

8c9e3e6ae0c75b14.jpg

2

593ff6972f9b8a30.jpg

3

328c5deafc8546e8.jpg

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw Speedmastera z tym nato, a do mnie dotarł dzisiaj Blushark i od razu wskoczył na Squale :)

 

0f471e4a65499.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawdopodobna uniwersalność zegarka , FOIS w czerwonym super.

Omega zrobiła dwa wyjątkowe zegarki , speedmastera któremu we wszystkim dobrze i Seamastera 300 pro któremu tylko na bransolecie dobrze  :-)

Edytowane przez mp0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła kolekcja, a do czego używasz?


Dziś robię to czego Ty nie robisz.

Jutro będę w stanie robić to czego Ty nie potrafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie z myślą o Glycine nabyte. DC-4, Base 22 Luminous i Combat Sub GL0077. Do tego ostatniego myślałem jeszcze o niebieskim nato z białymi paskami, ale chyba za dużo niebieskiego by tam było. Może przy kolejnym zamówieniu spróbuję.

Mesh na chwilę wrzuciłem też do srebrnego Orienta Bambino i wcale nie wyglądał źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bond de-luxe od Timefactors, zamówiony we wtorek i dzisiaj dostarczony przez miłą panią listonoszkę :)

ed46f7bada79bffe.jpg

 

072126735ccfe7fc.jpg

 

b09d746d61ca2277.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś te ringi w paskach NATO denerwują. Chyba wypróbuję coś takiego. Ten pierwszy to tzw. RAF, widzę że są w cheapestnatostraps. Zna ktoś źródło, skąd można zamówić ten drugi rodzaj w cenie i jakości zbliżonej do cheapestnatostraps? Tylko z ringami od NATO, a nie od ZULU. A może lepiej po prostu uciąć jedną część zwykłego NATO i wyjdzie na to samo. :)

 

raharley-01.jpgzulu-strap-3-ring.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dwa miesiące codziennego użytkowania nie robią wrażenia na "bondzie" z toxicnatos. Wygodny, solidny, nic się nie strzępi.

bc80f773d305fe9d65eb5146b10c019c.jpg

Edytowane przez barthas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haveston, jak na razie najwygodniejszy pasek jaki miałem

post-66497-0-61112800-1499316879_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł Toxic ShizNit w wersji Bond do mojego DC-4. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, zobaczymy jak się będzie nosił. Korci mnie, żeby go skrócić, bo zaczęło mnie wkurzać zawijanie końcówki, ale trochę się boję, żeby go nie popsuć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny pasek z zestawu od moona, zapięty na nadgarstku ok 19,5cm. Pasek ma ok roku, ale był raczej używany z poszanowaniem

 

 

2

 

3

 

Piękny. Z wyglądu przypomina Toxic ShizNit. 

 

Fajny zestaw Speedmastera z tym nato, a do mnie dotarł dzisiaj Blushark i od razu wskoczył na Squale :)

 

 

Jak wrażenia? Ja mam 22 złoty, jakościowo na poziomie Toxic Herringbone, trochę gruby przez co nie układa się miękko na ręce. Ale generalnie wysoka jakość.

 

A więc dołączyłem do rodziny paskowych szaleńców ;)

Witamy, niezła kolekcja :)

 

Bond de-luxe od Timefactors, zamówiony we wtorek i dzisiaj dostarczony przez miłą panią listonoszkę :)

 

 

 

 

 

Jak patrzę po zdjęciach, to wygląda na najlepszy wybór pod względem jakość/cena. 

 

Haveston, jak na razie najwygodniejszy pasek jaki miałem

Bo Havestony w mojej opinii również są najwygodniejsze.

Tu mój założony do Valkyra:

8804828_IMAG0738.jpg

 

A tu Valkyr na Blue Shark 18$

8804829_IMAG0832.jpg

Generalnie bardzo porządny pasek, jakość nylonu jak w paskach premium C&B, czyli solidny standard. 

Dużą robotę robią porządne klamry:

8804830_IMAG0833.jpg

Ale oprócz klamer to nie jest liga Hava, czy Shiz Nit. Po prostu solidna średnia półka z lepszymi klamrami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duza roznica w jakosci paskow BluShark pomiedzy tymi za 18$ a 32$. Do produkcji użyto całkiem innego materiału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrna uwielbiam tego aevig-a, jak wychodzi jego rozmiar w porównaniu do innych popularnych zegarków? No z jednej strony na papierze ma tylko 39mm, ale kształt klockowaty i na zdjęciach wygląda sowicie. Ostatnio przeżywam okres powrotu do mniejszych i normalniejszych rozmiarów, tylko że przy mojej łapie rozumiem to jako 42-43mm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duza roznica w jakosci paskow BluShark pomiedzy tymi za 18$ a 32$. Do produkcji użyto całkiem innego materiału.

Tak, to prawda. Ten za 18 to zwykły, dość sztywny nylon, porównywalny jakościowo z premium od C&B. Te za 28$ to już miękki, gładki splot, porównywalny do Toxic Shiz Nit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrej pory był brązowy perlon i zegarek tylko do letniego garnituru, teraz zegarek możliwe, że będzie częściej a nadgarstku

 

c23df087e879bf1b7788b13418563a30.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrna uwielbiam tego aevig-a, jak wychodzi jego rozmiar w porównaniu do innych popularnych zegarków? No z jednej strony na papierze ma tylko 39mm, ale kształt klockowaty i na zdjęciach wygląda sowicie. Ostatnio przeżywam okres powrotu do mniejszych i normalniejszych rozmiarów, tylko że przy mojej łapie rozumiem to jako 42-43mm :)

Powiem tak: Sam szukam małych zegarków, bo lubię wygodę i nie lubię "odważników". Ale na tym Aewigu można się przejechać, mimo że ma 39mm średnicy, to jest gruby i ciężki. Bardzo solidny zegarek, kawał fajnej maszyny.

8824325_IMAG0706.jpg

 

Ale my tu nie o Aewigach, tylko o G10, więc proszę Havestona M1936 założonego do jedynej słusznej Glicyne:

8824296_IMAG0873.jpg

8824297_IMAG0874.jpg

8824295_IMAG0876.jpg

Czy lepiej na Invasion? Sam nie wiem...

8824615_IMAG0659.jpg

Edytowane przez P10TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Dobrze, że wróciłeś na właściwy tor! Potwierdzam, No 1 jest No 1. Royal może co najwyżej po niej zamiatać. ;)

 

Do niej najlepszy jest pasek w jednym kolorze. Nie odwraca uwagi od tarczy. Zatem albo M1936 albo czarne, proste NATO. Analogicznie jak do Kinga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.