Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Architekt

Recommended Posts

Tryt to substancja radioaktywna i podlega restrykcyjnym procedurom obrotu ( papierkologia papierkologia i papierkologia ). Temat kompletnie nieopłacalny do dźwigania przez małe firmy szczególnie jak produkują 150szt zegarków. Tylko parę marek go wykorzystuje na świecie.

Marcin Pawlak - ta choroba się nazywa Luminofobia :D o jakim zegarku by nie debatowano gdziekolwiek to zawsze parę osób owładniętych tym wirusem pyta o moc świecenia. Nie ważne diver czy nie diver...każdy ma swiecić jak Monster. Co z tego, że Patek Calatrava w ogóle nie świeci i że miliony obrzydliwie drogich zegarków na świecie w ogóle nie świecą, ale zegarek od microbrandu każdy musi nawalać lumą jak Monster. Fenomen tej chorby już dostrzeżono na forach i zaczynają się podśmiechujki.

Co do trytu, zaraz będzie, że w Polsce powstała nowa grupa terrorystyczna z Wrocławia, która zajmuje się przemytem substancji radioaktywnych w celach bliżej nieokreślonych  :D

A co do luminofobii/luminofilii - też jestem zdania, że niektórzy mają jakiś dziwny fetysz na tym punkcie  ;)

Tryt to substancja radioaktywna i podlega restrykcyjnym procedurom obrotu ( papierkologia papierkologia i papierkologia ).

Aliexpress, hyyyy... :-)

Luminofilia/luminofobia, czyli ogólnie luminomania.

Pełny  :)

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

A ktoś wspomniał, że ma być inny? A może oba? diabelek.gif

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

:lol: Tylko niech będzie odwrócony o 90 stopni w prawo!

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Poza tym, w tym mechanizmie pierścień daty wygląda tak:

6ewc4ptigodv_t.jpg

Jak okno daty powędruje na 6, to cyfry będą w poziomie.

Edited by jaszczur11

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Moim zdaniem, w tym akurat przypadku data na 3ciej jest ok.

Nie twierdzę, że data na 3-ciej w tym wypadku jest złą opcją. Uważam jednak, że datownik na godzinie 6 może wyglądać lepiej. Może nadać  tarczy tego zegarka takiej - czystej - symetrii.

Myślę, że warto przygotować taką wizualizację. Choć myślę, że została ona już przygotowana. W końcu gdzieś było wspomniane, że kolega subarist przygotował wiele wersji tarczy do tego zegarka. 

Są inne dyski daty, pasujące dna 6.

Poza tym, w tym mechanizmie pierścień daty wygląda tak:

6ewc4ptigodv_t.jpg

Tu nie mogę się z Tobą zgodzić. 

Istnieją zegarki wyposarzone w Miyotę 9015 posiadające datownik na godzinie 6. Nie ma ich za dużo. Ja na szybko wyszukałem w sieci dwa. Myślę, że jakby się bardziej do tematu przyłożyć, to znalazłoby się i zdjęcie mechanizmy z ringiem datownika dedykowanym do wskazań na godzinie 6. 

Poniżej zdjęcia wspomnianych wcześniej zegarków znalezione w sieci.

post-104806-0-69762000-1546982914_thumb.jpg

post-104806-0-57583300-1546982922_thumb.jpg

Nie twierdzę, że data na 3-ciej w tym wypadku jest złą opcją. Uważam jednak, że datownik na godzinie 6 może wyglądać lepiej. Może nadać  tarczy tego zegarka takiej - czystej - symetrii.

Myślę, że warto przygotować taką wizualizację. Choć myślę, że została ona już przygotowana. W końcu gdzieś było wspomniane, że kolega subarist przygotował wiele wersji tarczy do tego zegarka. 

Raczej chaosu, symetrie zaburza już przecież koronka. A tak to mamy przynajmniej i koronkę i date po tej samej stronie, to jest jakiś porządek.