Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
irekm

Teorie spiskowe

Recommended Posts

Ja sobie nawet testu robić nie muszę. Bez testu wiem że nie jest dobrze ze mną. I w ogóle co to może być za spisek, że nic mi się nie chce ?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ja sobie nawet testu robić nie muszę. Bez testu wiem że nie jest dobrze ze mną. I w ogóle co to może być za spisek, że nic mi się nie chce ?

To nie jest spisek, to może być stagnacja. Tylko temu zaradzić może nowa i młodsza dupeczka na boku.  :P  :D

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Czyli jesteś po tej niewłaściwej stronie procentowej.  :P  :D

Prawdopodobnie przez to że piję dużo bimbru. To rozpuszcza wszystko, także opryski od zydokomunomadonerii.

A co do testu, to jest o kant d... y rozbić. Kiedy byłem piękny i młody i się zakochałem, to zachowywałem się inaczej niż wtedy kiedy dostałem dziesiątą pałę z dyktanda. Kiedy odebrałem dowód osobisty po ukończeniu 18 lat, wydawało mi się że jestem bardzo dorosły i moja pewność siebie była jak Mount Everest ; kiedy 20 lat temu obroniłem pracę inżynierską na 5 to wydawało mi się że jestem cholernie bystrym gościem, i dodatkowo bardzo pewnym siebie. Teraz gdy patrzę na swoje dzieci, wydaje mi się że nie ma osoby, która ma więcej szczęścia niż ja. Sumując to wszystko w tym teście, wychodzi że normalny człowiek jest larwą, bez porywów serca, melanholii i pełen marazmu.

Ja na szczęście mam swój bimber :)

Prawdopodobnie przez to że piję dużo bimbru. To rozpuszcza wszystko, także opryski od zydokomunomadonerii.

A co do testu, to jest o kant d... y rozbić. Kiedy byłem piękny i młody i się zakochałem, to zachowywałem się inaczej niż wtedy kiedy dostałem dziesiątą pałę z dyktanda. Kiedy odebrałem dowód osobisty po ukończeniu 18 lat, wydawało mi się że jestem bardzo dorosły i moja pewność siebie była jak Mount Everest ; kiedy 20 lat temu obroniłem pracę inżynierską na 5 to wydawało mi się że jestem cholernie bystrym gościem, i dodatkowo bardzo pewnym siebie. Teraz gdy patrzę na swoje dzieci, wydaje mi się że nie ma osoby, która ma więcej szczęścia niż ja. Sumując to wszystko w tym teście, wychodzi że normalny człowiek jest larwą, bez porywów serca, melanholii i pełen marazmu.

Ja na szczęście mam swój bimber :)

Najważniejsza rzecz, to pochodzenie wody do jego produkcji.

Bez "czystej" wody, nie machniesz dobrego bimbru i nie oczyścisz organizmu. Ba, przy użyciu wody z wszelakich stacji uzdatniania wody, w których używa się do filtrowania złóż antracytowo-piaskowych a w skrajnych przypadkach węgla pylistego, nie wyprodukujesz zdrowego bimbru. A wszystko przez "gwiezdny pył" wyrzucany przez samoloty odrzutowe, który trafia później do zbiorników retencyjnych wraz z wodą opadową.

Edited by mario1971

Taki przyjaciel to prawdziwy skarb  :)

Mam nadzieję, że leśnik przeszedł wcześniej weryfikację.

To nie jest spisek, to może być stagnacja. Tylko temu zaradzić może nowa i młodsza dupeczka na boku. :D

A skąd to wiesz dziadek ????

A skąd to wiesz dziadek ????

Co tu dużo pisać. Mam już swoje lata i sporo ciekawych sytuacji widziałem i obserwowałem. :)  

Edited by dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Ja sie z wami zgadzam, oczywiscie , ze jest to ukartowana robota określonych kòł, ja juz dawno ostrzegalem przed tym dysydentem ;)

To forum na trzezwo jest nie do przyjecia...

Pewnie szkolony w Moskwie, jeszcze za dobrych czasów. ;)

Edited by mario1971

Ja myślę że dziadek to żaden dziadek. Tylko napakowany zielony ludzik jakiego można kupić w każdym sklepie z zielonymi ludzikami. I bierze pieniądze od wiadomych kół.

Popatrzmy, każdy na nasze własne "nieba" Ile dziennie jest tych chemitejlsów. To tysiące, może dziesiątki tysięcy na całym świecie. Jak to możliwe, że to robią a my o tym nie wiemy? A te smugi, jakie wielkie, jakie długie. To tysiące, miliony ton jakiejś substancji. Dziennie. Kto i gdzie to produkuje? W tajemnicy. Potem kto i gdzie pakuje w te tysiące samolotów, że nikt nie wie? A na koniec kto ma tyle kasy i za to płaci. Biliony. no stop, wiele lat.......

Się mnie zdaje że tyle to NIKT. Ale nie wiem kto to.

Guest aki

Witam wszystkich w dniu następnym. Widzę, że paru odważnych wykonało test otrzymując wyniki którymi się podzielili. I o to chodziło żeby dotknąć czegoś nowego czegoś więcej się dowiedzieć i w przypadku wystąpienia anomalii będzie to impulsem do poradzenia sobie w trudnej sytuacji. W dalszej części walki z głupota przesądami,  ładnie nazwanymi teoriami spiskowymi przedstawiam link do materiałów naukowca  dietetyka doktora Damiana Parola. Naukowiec w prosty zrozumiały sposób rozprawia się z tworami debilizmu przy pomocy naukowych metod badawczych. Pierwszy materiał o lewoskrętnej witaminie C. Zapraszam do lektury i komentowania po przeczytaniu. Link https://www.damianparol.com/lewoskretna-witamina-c/

Tu link CV naukowca https://www.damianparol.com/o-mnie/

Lewoskretna witamina C? :D :D

To jest jeden z najpiękniejszych przykładów korzystania z przeinaczenia informacji i wykorzystania w okolicznościach gdy odbiorcy nie mają wiedzy z danego zakresu ale też nie chcą jej zweryfikować.

Chodzi o konfigurację izomerów związków optycznych (jak na przykład kwas askorbinowy). I jest konfiguracja która potocznie nazywa się lewoskrętna (konfiguracja L) i prawoskrętna (konfiguracja D). Myk polega na tym że tylko Izomer L jest witamina bo tylko on pasuje do receptorów w organizmie. Izomer D jest przeciwutleniaczem i chyba można go w żywności jako środka konserwującego używać, ale nie jest witaminą bo organizm go po prostu w taki sposób nie widzi.

EDIT: Więc nie ma czegoś takiego jak lewoskrętna, lepsza witamina C... po prostu nie ma innej witaminy C niż kwas askorbinowy w konfiguracji L. Jak jest witaminą, to jest to kwas L-askorbinowy i koniec. 

Jeśli gdzieś pomyliłem coś to proszę o poprawkę.

Edited by Szymon.

Tak, lewoskrętna dużo lepsiejsza. No i sokoterapia na nowotwory. Eksterminacja za pomocą szczepionek, wszelkie diety "Cud". Jest tego tak wiele, że aż trudno uwierzyć. Teoria spiskowa ;)

Edited by Adi

Dziwne, że nas obsypują proszkami z samolotów, trują prawoskrętnymi witaminami, wyniszczają szczepionkami i tak dalej, a ludzie bezczelnie żyją coraz dłużej  :rolleyes:

Guest aki

No nie, akurat Polacy idą w innym kierunku długość życia w Polsce uległa skróceniu o 6 miesięcy do średniej europejskiej. Nie wszyscy zdają sobie sprawę ile ludzi w Polsce rocznie umiera, wg. danych GUS za 2018 r. zmarło w Polsce ponad 470 tys osób.