Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, robol1 napisał(-a):

no,niestety mi sie zmieniło i nie będe odbierał

 

Wolnoć Tomku w swoim domku. 🙂 Ja też bym takiego brzydactwa nie odebrał.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz patrzymy jak szybko pojawi się nowa oferta z polski na zielonego OP 41 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, robol1 napisał(-a):

no,niestety mi sie zmieniło i nie będe odbierał

 

Ale „dostrzegłeś bobra” czy „dajesz nauczkę Krukowi” …

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po prawie 2 latach telefon w sprawie niebieskiego DJ-a. Zastanawiam się nad odbiorem bo przez ten czas wiele się zmieniło w kolekcji, finansowo i w innych sprawach 🤦‍♂️ Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam na pw

7C2CFF4A-7D15-4034-9CD3-CE26C5BB4F54.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wkrótce się okaże, że w tym kraju mlekiem i miodem płynącym nie ma wystarczająco dużo „uprzywilejowanych” żeby wchłonąć co  Kruk musi sprzedać.

Jeszcze kilka skarg do Cartier czy Panerai na standard obsługi i miałkość oferty  i karta zacznie się odwracać …

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, memento mori napisał(-a):

Jaki tam kij w mrowisko. To tajemnica poliszynela, o której pisano tu w ostatnich latach z 2-3 razy, ale informacja na końcu dociera do większości najczęściej  inwestorów jak po zabawie w głuchy telefon. Jak w dniu premier to nie Ty do nich idziesz tylko oni do Ciebie dzwonią z listy kontaktów ponieważ znają Cię od lat i właśnie przewaliłeś u nich 1 czy 2 mln PLN to są trochę inne zasady. Każdy przedsiębiorca dla swoich najlepszych klientów potrafi nagiąć swoje zasady i to nie tylko w świecie zegarków. Życie. 🙂 

Czyli mówisz,  że jak z zawyżonych cen energii managerowie spółki skarbu państwa rękami Sasina poza milionowymi przelewami dorzucają jeszcze miecz za ćwierć miliona dla Rydzyka to on im grzechy poza kolejką odpuści? Mechanizm jakby ten sam. Słuszną linię ma nasza władza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Butik napisał(-a):

 

To nie wiedziałem, myślałem że się po prostu poprawiło. Niepotrzebnie wsadziłem kij w mrowisko.

 

 

Tak.

U mnie historia taka sama, zapisywałem się jakoś w okolicach tegorocznych nowości, odebrałem tydzień temu. A zapisujecie się zawsze u tych samych pracowników? Mam wrażenie, że dużo zależy od relacji z butikiem, a jak zaufają komuś, że nie jest flipperem to też łatwiej o zapis. Chyba, że miałem po prostu szczęście. Moja historia zakupowa jest dosyć świeża a Sub jest 3 zegarkiem z Kruka, wszystkie odebrane w tym roku o dziwo. Chociaż czekałem na pierwszego z nich ponad rok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, desmo napisał(-a):

Czyli mówisz,  że jak z zawyżonych cen energii managerowie spółki skarbu państwa rękami Sasina poza milionowymi przelewami dorzucają jeszcze miecz za ćwierć miliona dla Rydzyka to on im grzechy poza kolejką odpuści? Mechanizm jakby ten sam. Słuszną linię ma nasza władza. 

 
Co do amoralnosci wyzej opisanych wydarzen calkwicie sie z Toba zgadzam, to uwazam ze porownywnie ich do dzialanosci prywatnego predsiebiorstwa nie za bardzo jest dobre.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Butik napisał(-a):

 
Co do amoralnosci wyzej opisanych wydarzen calkwicie sie z Toba zgadzam, to uwazam ze porownywnie ich do dzialanosci prywatnego predsiebiorstwa nie za bardzo jest dobre.

Prywatnego powiadasz … ja tam widzę wśród udziałowców państwowe spółki, tych managerów też łatwo wyguglać, „prywatne” też może mieć różną proweniencję, w ostatnich latach  sporo biznesów zmieniło właścicieli…filozofia „nie mamy pańskiego płaszcza …” nie bierze się z powietrza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.07.2023 o 06:54, robol1 napisał(-a):

po 2,5 latach dali znać że moge odebrać swojego op zielonego.Muszę to przemyślec 🤑

 

U mnie 20 miesięcy czarny OP 🥲

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, instabottles napisał(-a):

U mnie 20 miesięcy czarny OP 🥲

 

No to "dla pocieszenia" powiem, że mniej więcej tyle czekam właśnie na czarny OP i GMT Pepsi Oyster, więc prawdę mówiąc - nie nadążam za tą firmą ;)

Dlatego też nie podniecam się, nie naciskam, nie nalegam tylko się bawię.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Butik napisał(-a):

 

No to "dla pocieszenia" powiem, że mniej więcej tyle czekam właśnie na czarny OP i GMT Pepsi Oyster, więc prawdę mówiąc - nie nadążam za tą firmą ;)

Dlatego też nie podniecam się, nie naciskam, nie nalegam tylko się bawię.

Ja się doczekałem. Ale zabawne jest to że OP36mm 20 miesięcy, a miętowy DJ36 dotarł w 6.

Teraz już tylko czekanie na Daytonę i otwarcie list na Pepsi/Batgirl 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Butik napisał(-a):

 

No to "dla pocieszenia" powiem, że mniej więcej tyle czekam właśnie na czarny OP i GMT Pepsi Oyster, więc prawdę mówiąc - nie nadążam za tą firmą ;)

Dlatego też nie podniecam się, nie naciskam, nie nalegam tylko się bawię.

 

Kolega omijał Rolka, a tu w kilku kolejkach teraz. ;) Oczywiście dobrze, warto spróbować tej marki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tbn napisał(-a):

 

Kolega omijał Rolka, a tu w kilku kolejkach teraz. ;) Oczywiście dobrze, warto spróbować tej marki. 

A co z Omegami? Tak je wychwalał, a na koniec wszystkie sprzedał. Czyżby wejście na wyższy level? 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, mroova napisał(-a):

Marketingowo fajny ruch dla chrono24. Korekta na wtórnym dotyczyła bańki napędzanej przez producentów i inwestorów.  Zegarki są na razie wśród dóbr luksusowych jednymi z najlepiej znoszących zawirowania rynkowe produktów. Wobec bieżącego szaleństwa cenowego u AD i fochów dotyczàcych niektórych marek , skorygowany wtórny rynek to dobry pomysł na dywersyfikowanie lokowania nadmiaru gotówki ( dla posiadających nadmiar) . A Świadomość, że zakupami z wtórnego nie pompuję kasy do kieszeni złodziei z Nowogrodzkiej jest miłym bonusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, mroova napisał(-a):

 

Czemu nie w temacie. Piłkarz ten posiada w kolekcji między innymi Rolexy.

Myślę że teraz dział marketingu chrono24 powinien opracować wywiad z nim, w którym Ronaldo opisałby swoje ulubione modele zegarków.

Dodatkowo mogliby wykorzystać wybrane modele w takim artykule, gdzie opowiedziałby o swoich wpisach na listę kolejkową na niektóre modele Rolexa czy Patek Philippe i jak długo na nie czekał u ulubionego Dealera. Ostatecznie kolekcja piłkarza szacowana jest na około 10 mln $ - byłoby o czym opowiadać. 

To byłoby by ożywcze,  Ludzie z tłumu poczuliby się wyróżnieni - ah też czekam na ten model. A i dla Chrono24 to byłaby świetna reklama. 

Chętnie bym przeczytał taki artykuł do kawy

:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, tbn napisał(-a):

Kolega omijał Rolka, a tu w kilku kolejkach teraz. ;) Oczywiście dobrze, warto spróbować tej marki. 

 

31 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A co z Omegami? Tak je wychwalał, a na koniec wszystkie sprzedał. Czyżby wejście na wyższy level? 😉

 

Ale jedną znowu kupił ;)

Jak napisał @tbn - warto spróbować.

Gdzieś indziej już pisałem, że bawię się zegarkami, mam to szczęście, że mogę sobie na taką zabawę póki co w miarę pozwolić, a w końcowym rozrachunku wychodzę na tym na zero.

Przy czym zegarki noszę na swoim nadgarstku czas jakiś, uczę się, kształtuję sobie upodobania (które w międzyczasie się zmieniają) i mam możliwość posmakowania różności.

 

Myślę, że wiele osób na tym forum, a już szczególnie w podforum marki z koroną zbyt poważnie, czasem ze przeogromną spiną podchodzi do tematu. Albo może ja podchodzę na zbyt dużym luzie. Albo wszyscy jesteśmy gdzieś po środku :)

 

Tak czy siak osobiście uważam, że pogląd na jakiś temat można mieć po choćby lekkim osobistym zaznajomieniu z nim. Spróbować zawsze warto, co będzie - życie i czas jak zwykle pokażą.


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co tu elaborować? Nie zagłębiam się w wątki roleksowe, bo widzę panującą tutaj atmosferę, zaczynam zastanawiać się, czy zrobiłem dobrze odzywając się. Wszystko tutaj musi być najwyraźniej wyelaborowane, udowodnione itd
Wpadłem tu na chwilę podzielić się zdziwieniem co do (z tego co rozumiem) krótkiego czasu oczekiwania, wygląda na to, że muszę tutaj wrócić z adwokatem
Widać różnie bywa, jak to ze Snoopym np - niby miały być tylko butikowe i dla "zasłużonych", tymczasem z Kruka ten zegarek odbierały osoby dokonujące zakupów po raz pierwszy.
Niezbadane są widać wyroki.

To nie chodzi o to, żeby udowadniać nam, że mogłeś. To raczej jest udowodnienie, że Kruk wali w ch*ja z nami, skoro nie zapisują na zegarek a Ty mogłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, mroova napisał(-a):

 

Coś mi się zdaje, że będzie chciał zmienić regulamin Chrono24 dla prywatnych sprzedawców. "Cieszę się, że jako wieloletni kolekcjoner zegarków i stały użytkownik Chrono24...". No właśnie kupiłem od niego kiedyś Ingenieura, który miał być "like new, full set", a tu rysy na szkle, brak ogniwa, bez pudełka zewnętrznego tylko w jakąś starą koszulkę zawinięte, zwrotu nie chciał przyjąć, tłumaczył się, że chyba Georginia pierścionkiem zarysowała jak pakowała, ogniwo to nie pamięta, w którym domu zostawił. Nie polecam jako sprzedającego. 😉 

 

 

45 minut temu, mario1971 napisał(-a):

A co z Omegami? Tak je wychwalał, a na koniec wszystkie sprzedał. Czyżby wejście na wyższy level? 😉

 

To po prostu kolejny forumowicz, który przerobił worek Omeg, żeby dojść do wniosku, że w kolekcji można mieć dużo lepsze "grubasy" ale jako EDC to najlepiej się nosi Rolka. 😜

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, a_team napisał(-a):


To nie chodzi o to, żeby udowadniać nam, że mogłeś. To raczej jest udowodnienie, że Kruk wali w ch*ja z nami, skoro nie zapisują na zegarek a Ty mogłeś emoji16.png

Tak już ten świat jest skonstruowany. Gdyby wszyscy byli równi sobie, wiałoby nudą. 

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.