Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

I prosze bardzo jak troche podwawelskiej na zdjeciach ładnie ozywilo nam watek w niedzielny wieczor.


bibbi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oby tak było. Pani w Kruku ostatnio mówiła że Pepsi z zamówień z 2018 jeszcze nie zrealizowali. Dziwne to wszystko.
No jakoś w to nie wierzę. Pojawiają się zegarki 2,5 roku po zapisie. Sympatia sprzedawcy jest chyba najlepszym katalizatorem.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jan napisał(-a):

Chodzą słuchy ze na W&W problem kolejek na pepsi moze się rozwiązać 😕


To sobie Coke kupisz 😉


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mroova napisał(-a):

 

Czy z TU coś więcej wiadomo ?

Tak, potwierdzone przez reumatologa. Mam to gówno. Niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi przykro, nie wiem co powiedzieć ...

Osobiście nie znoszę banalnych pierdół pocieszających typu "będzie dobrze" ...

Ale wierzę, że u Ciebie że tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, zbyniu70 napisał(-a):

To znaczy ?

Tak jak napisał @facecik

3 godziny temu, facecik napisał(-a):

Chyba chcą zakończyć produkcję z uwagi na problemy z kolorami bezela? Tak?

O tym myślałem, tak spekulują w anglojęzycznym internecie 

3 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

To znaczy, że ktoś naczytał się internetowych spekulacji. 😃

I uwierzył...

Mario za długo siedzisz w temacie żeby takie rzeczy pisać. Wiadomo że nikt nie wie co Rolex zrobi dopóki tego nie ogłoszą ale czasem spekulacje zahaczają o prawdę. Z różnych miejsc dochodzą głosy ze nagle ilość dostaw gmt spadła. Cos w tym może być, raz już pepsi wycofali na kilka lat. Zobaczmy co będzie.

3 godziny temu, Bugs napisał(-a):

Ale jakiej komunikacji - każdy salon jest sobie i robi co chce, z każdego możesz dostać inne informacje na ten sam temat, "budowanie relacji" z jednym kierownikiem/kierowniczką nie buduje z innym itd.

Podwawelską zawsze warto mieć 😉

Oczywiście, każdy salon sobie, sprzedawcy sobie itp nie mniej w sprawie innych marek w dystrybucji Kruka są w stanie sprawdzić co i gdzie jest po czym ściągnąć do siebie. Z Rolexem nie słyszałem o tym jeszcze

1 godzinę temu, SzefSzefow napisał(-a):


To sobie Coke kupisz 😉

Mnie to by i tak wywalili z listy (gdyby sie plotki o coke sprawdziły) 😉 A nawet jeżeli nie, to zapisywanie sie dla sportu żeby czekać i się nie doczekać chyba mnie nie kręci.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, facecik napisał(-a):

To samo. Tylko u mnie już trochę się w życiu zmieniło i przeszła mi nieco faza na zegarki, a zwłaszcza na rolexy. Jakbym odebrał, to bym sprzedał. Odkochałem się.

 

Identycznie mam. Zapisałem się bo miałem jakieś zaćmienie, że mógłbym nosić coś kolorowego. ;) Obecnie chyba tylko 114270 rozważam z Rolka, ale nie wiem czy mi się jeszcze chce. Za to zapisałem się na 36 bąbla dla żony, tutaj akurat chciałbym dostać. Szanse pewnie małe.

Edytowane przez tbn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 godzin temu, Jan napisał(-a):

Mnie to by i tak wywalili z listy (gdyby sie plotki o coke sprawdziły) 😉 A nawet jeżeli nie, to zapisywanie sie dla sportu żeby czekać i się nie doczekać chyba mnie nie kręci.


Jeszcze troche i beda po klientach dzwonic i pytac czy moze chce kupic nowy model z rabatem 😉

Edytowane przez SzefSzefow

Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

zy moze chce kupic nowy model z rabatem

😉


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche i beda po klientach dzwonic i pytac czy moze chce kupic nowy model z rabatem

Może i tak być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cóż to za blokowanie kolejki? 

W Galerii Mokotów od półtora miesiąca leżą te same 3 Explorery w rezerwacji. :P W tym jeden Polar, na który czekam i ja. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tbn napisał(-a):

 

Identycznie mam. Zapisałem się bo miałem jakieś zaćmienie, że mógłbym nosić coś kolorowego. ;) Obecnie chyba tylko 114270 rozważam z Rolka, ale nie wiem czy mi się jeszcze chce. Za to zapisałem się na 36 bąbla dla żony, tutaj akurat chciałbym dostać. Szanse pewnie małe.

Dziś okazało się, że być może zgarnę jakieś GMT za retail dzięki znajomemu, ale nie Pupci na szczęście😉 To pewnie będzie mój ostatni zegarek, którego brakuje mi do wypełnienia pudła. Potem będę wyprzedawał w miarę potrzeb.

Bąbel jest OK jako ciekawostka i żart zegarkowy. Sam bym wziął dla żony, bo to po prostu ewenement w świecie tradycyjnych czasomierzy👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam o tym bajzlu w Kruku i taka myśl mnie naszła. Czy można się zapisać na ten sam model w dwóch różnych salonach? Czy nie sprawi to, że się wyleci z kolejki w obu punktach? Ktoś testował ten system?


IWC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyś wyleciał to najpierw musieliby się dowiedzieć że jesteś zapisany w obydwu. Dzisiejsza technologia nie pozwala na tak łatwą wymianę informacji. Gdy kruk był bankiem a nie tylko kantorem to nadal byłby możliwy oscylator ekonomiczny.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo technologii, to oddawałem ostatnio z synem buty do reklamacji w decathlonie. Nie mieliśmy paragonu, płatność była gotówką, w innym oddziale sklepu. Koleś z obsługi bez problemu po dacie, czasie (mniej więcej) zakupu i kwocie znalazł odpowiedni paragon w systemie i przyjął reklamację. W kruku może za 200 lat do tego dojdą. Jeśli bedą chcieli oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, nicon napisał(-a):

Żebyś wyleciał to najpierw musieliby się dowiedzieć że jesteś zapisany w obydwu. Dzisiejsza technologia nie pozwala na tak łatwą wymianę informacji. Gdy kruk był bankiem a nie tylko kantorem to nadal byłby możliwy oscylator ekonomiczny.

Jak znajoma kupowała w Kruku Rolka w weekend i powiedziała mi cenę, to też właśnie o oscylatorze pomyślałem. Może trzeba sprawdzić czy Bagsik lub Gąsiorowski nie są udziałowcami Kruka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piteks napisał(-a):

Tak czytam o tym bajzlu w Kruku i taka myśl mnie naszła. Czy można się zapisać na ten sam model w dwóch różnych salonach? Czy nie sprawi to, że się wyleci z kolejki w obu punktach? Ktoś testował ten system?

W warunkach realizacji zamówienia pkt7 mówi, że można zapisać się na listę oczekujących na 1 sztukę danego modelu. Jak to działa w praktyce musiałbyś przetestować 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam o tym bajzlu w Kruku i taka myśl mnie naszła. Czy można się zapisać na ten sam model w dwóch różnych salonach? Czy nie sprawi to, że się wyleci z kolejki w obu punktach? Ktoś testował ten system?

Jak Ci zależy, żeby się zapisać, to nie ryzykuj. W najgorszym wypadku wywalą Cię z obu i nie przyjmą później zapisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 3.03.2024 o 15:54, beniowski napisał(-a):

Internetu nie masz?

 

image.thumb.png.becc3104d6742941f6325461531b0adc.png

 

Wszyscy się z podwawelskiej śmieją, ale tak sobie właśnie pomyślałem, że jakby ten wątek cofnąć do lat 70-tych i zamiast zegarków podstawić podwawelską to by wszystko pasowało :) I zapisy i listy kolejkowe i tak dalej ;)

Edytowane przez uhck997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się bez problemu na EX 1, czekam na telefon i wyprzedaję kilka Seiko aby zebrać na Rolexa w którym mnie włożą do trumny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas narzekania i chwyty rodem z podwawelskiej i pizzy, a w USA takie zdarzenia miały miejsce. Co prawda sprawa ta dotyczy AD AP, można jednak znaleźć pewne analogie vs nasz pierzasty AD.  My AP Las Vegas “Journey” - A Cautionary Tale - Rolex Forums - Rolex Watch Forum

 

Historia jest smutna i zarazem mocno pouczająca. :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mario1971 napisał(-a):

U nas narzekania i chwyty rodem z podwawelskiej i pizzy, a w USA takie zdarzenia miały miejsce. Co prawda sprawa ta dotyczy AD AP, można jednak znaleźć pewne analogie vs nasz pierzasty AD.  My AP Las Vegas “Journey” - A Cautionary Tale - Rolex Forums - Rolex Watch Forum

 

Historia jest smutna i zarazem mocno pouczająca. :)

Stary numer, pochylisz się do przodu i patrząc do tyłu widzisz cztery jaja. Zastanawiające jest to że ktoś kto dysponuje takimi pieniędzmi daje nabierać się na takie numery (zakładając że sam je zarobił a nie odziedziczył).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, mario1971 napisał(-a):

U nas narzekania i chwyty rodem z podwawelskiej i pizzy, a w USA takie zdarzenia miały miejsce. Co prawda sprawa ta dotyczy AD AP, można jednak znaleźć pewne analogie vs nasz pierzasty AD.  My AP Las Vegas “Journey” - A Cautionary Tale - Rolex Forums - Rolex Watch Forum

 

Historia jest smutna i zarazem mocno pouczająca. :)

Sam nie wiem co o tym myśleć, ale gość chyba sam się idealnie opisał: idiota. Latami kupował coś czego nie chciał żeby dostać to co chciał, a przecież za wydaną kasę na rzeczy (których w sumie nie chciał) mógł kupić nawet kilka  sztuk wymarzonego modelu który chciał. No chyba że to zmyślona historia, bo aż ciężko uwierzyć że można być tak naiwnym (i tak łatwo szafować dużymi pieniędzmi). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.