Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mandaryn44 napisał(-a):

Oglądam te dzisiejsze mecze i myślę sobie jak my jesteśmy daleko daleko daleko.....

Boniek by ci wytłumaczył jak bardzo się mylisz 😀.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mandaryn44 napisał(-a):

Oglądam te dzisiejsze mecze i myślę sobie jak my jesteśmy daleko daleko daleko.....

NO tak bym to skomentował:

Obrazek


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mecz! Tu dopiero są emocje.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi piłkarze Europy piszą historię na boisku ... a nasz kapitan z Ann już monetyzują wakacje na insta...https://sport.onet.pl/euro-2020/reprezentacja-polski/robert-lewandowski-z-rodzina-na-wakacjach-klara-w-roli-fotografa-or-euro-2020/3gte22f

trudno im kibicować nie tylko z powodu słabszych  umiejętności czysto piłkarskich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.06.2021 o 20:57, Lincoln Six Echo napisał(-a):

To akurat była uwaga na poziomie Szpakowskiego. Niech już idzie w cholerę z tej telewizji, bo tego amatorskiego bełkotu nie da się spokojnie słuchać. Zwłaszcza, że mamy naprawdę świetnych, znających języki i mających, przede wszystkim, MEGA wiedzę o piłce komentatorów.

Są gorsi, np Strejlau. Szkoda, że Gmocha nie ma, byłaby idealna para.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mbappe nie strzelił karnego. Za 5 minut VAR i powtórka strzału, bo okaże się,  że bramkarz Szwajcarów ruszył uchem i przekroczył linię bramkową ;).  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez mecze dzisiaj. Mbappe troche jak Blaszczykowski w 2016 niby pewniak a nie wyszło. Brawa dla Szwajcarów


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, koorchuck napisał(-a):

Są gorsi, np Strejlau. Szkoda, że Gmocha nie ma, byłaby idealna para.

Żartujesz? Strejlau bije na łeb Szpakowskiego. Owszem jest starszy, ale jego język a bełkot Szpaka to jak wół i kareta... Pan Darek już dawno powinien być na emeryturze komentatorskiej, p. Andrzej też, ale on przynajmniej ma klasę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz? To, że zna się na taktyce i był kiedyś trenerem nie czyni z niego dobrego komentatora. Właśnie jego bełkotu, seplenienia, pochrząkiwania, mlaskania, zupełnie niedzisiejszego wysławiania się nie mogę słuchać.

Szpaku może i nie potrafi wymawiać nazwisk, czasem coś palnie, ale przynajmniej ma czysty, przyjemny głos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, koorchuck napisał(-a):

Żartujesz? To, że zna się na taktyce i był kiedyś trenerem nie czyni z niego dobrego komentatora. Właśnie jego bełkotu, seplenienia, pochrząkiwania, mlaskania, zupełnie niedzisiejszego wysławiania się nie mogę słuchać.

Szpaku może i nie potrafi wymawiać nazwisk, czasem coś palnie, ale przynajmniej ma czysty, przyjemny głos.

Lewandoski, Błaszczykoski... Och, brak mi tego 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, beniowski napisał(-a):

Lewandoski, Błaszczykoski... Och, brak mi tego 🤪

Wybacz, ale Szpakowski niestety nie ma przyjemnego głosu, myli się na potęgę - Puziol i tym podobne, komentarz jego z Juskowiakiem był najgorszym smęceniem i zawodzeniem jakie w historii piłki słyszałem, a trochę żyję na świecie :)  trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... A ten nadęty bufon w swej megalomanii niestety nigdy sam nie odejdzie... Właśnie to dzisiejsze wysławianie jest tragiczne vide poranne radiowe stacje komercyjne i sposób mówienia co ślina na język przyniesie - taki jest Szpak. Tak jak z resztą mówiłem i powtarzam - obaj panowie powinni już dawno odejść od komentowania.

Edytowane przez Matti
edycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Matti napisał(-a):

Wybacz, ale Szpakowski niestety nie ma przyjemnego głosu, myli się na potęgę - Puziol i tym podobne, komentarz jego z Juskowiakiem był najgorszym smęceniem i zawodzeniem jakie w historii piłki słyszałem, a trochę żyję na świecie :)  trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... A ten nadęty bufon w swej megalomanii niestety nigdy sam nie odejdzie... Właśnie to dzisiejsze wysławianie jest tragiczne vide poranne radiowe stacje komercyjne i sposób mówienia co ślina na język przyniesie - taki jest Szpak. Tak jak z resztą mówiłem i powtarzam - obaj panowie powinni już dawno odejść od komentowania.

Piszemy o tym samym😃. Kiedyś w radio czy tv nie wpuszczono by na antenę ludzi sepleniących, nie umiejących się wypowiadać lub po prostu nie mających nic do powiedzenia (Szpakowski jest jednym z wyjątków który się jakoś uchował). Teraz każdy może być youtuberem czy dziennikarzem i mamy efekty.

Szaranowicz wycofał się kilka lat temu i dobrze zrobił, choć w jego przypadku wchodziły w grę chyba początki demencji.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ideałem komentatora piłkarskiego jest Tomasz Lipiński: wiedza, doskonała umiejętność przekazania jej w profesjonalny, a jednocześnie przystępny sposób, poczucie humoru, znajomość języków, głos - wszystko. Lubię też Matiego z jego nieco "chuligańskim sznytem".  ;)

 

Natomiast gdybym już KONIECZNIE :D musiał wybierać z pary "Szpakowski vs. Strejlau", to ZDECYDOWANIE Strejlau. Szpakowski to piłkarski idiota. Niczego niemal się nie nauczył przez dziesiątki lat wojażowania po meczach i turniejach. Kaleczy nazwiska, nazwy, etc. w sposób porażający. Kiedy na ekranie telewizora widać już decyzję sędziego, że np. był spalony, ten dalej gratuluje zdobycia bramki i się "entuzjazmuje". Opowiada jakieś bajki drewnianego karła Wasyla o swoich emocjach i impresjach na temat "wuj wie czego" w chwilach, kiedy na murawie toczy się decydująca akcja. Powtarza w kółko do wyrzygu najbardziej absurdalne klisze w stylu Paulo Coelho. Za samo nawiązywanie do "pana Kazimierza Górskiego" powinien dostać 5 lat ciężkich robót. Szanuję PANA KAZIMIERZA GÓRSKIEGO i Jego dorobek, ale co on, kurła, ma do rzeczy w 2021 roku, kiedy gramy na Euro 2021? ;) Strejlau może i sepleni, ale widzi z reguły, co się dzieje na boisku i bije wiedzą fachową Szpaka na skalę galaktyki.  :)

 

Memy po meczu Urugwaj - Polska. Teksty Dariusza Szpakowskiego zauważone  przez internatuów [MEMY] MŚ - Mundial

 

Dariusz Szpakowski dalej "wymiata" - Sport

 

Szpakowski - Najlepsze memy, zdjęcia, gify i obrazki - KWEJK.pl

 

Dariusz Szpakowski wrócił do kadry! [najlepsze memy] - gol24.pl

 

Dariusz Szpakowski dalej "wymiata" - Sport

Kibice śmieją się z piłkarzy i... Szpakowskiego. Zobaczcie MEMY po Islandii  - Polskatimes.pl

 

 

 

 

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź oczywiście miała być do kurczaka.

48 minut temu, beniowski napisał(-a):

Piszemy o tym samym😃. Kiedyś w radio czy tv nie wpuszczono by na antenę ludzi sepleniących, nie umiejących się wypowiadać lub po prostu nie mających nic do powiedzenia (Szpakowski jest jednym z wyjątków który się jakoś uchował). Teraz każdy może być youtuberem czy dziennikarzem i mamy efekty.

Szaranowicz wycofał się kilka lat temu i dobrze zrobił, choć w jego przypadku wchodziły w grę chyba początki demencji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anglicy są tak mocni, że w meczu z Niemcami zagrają rezerwowym składem... Strasznie słabi trenerzy dostali najlepsze reprezentacje do prowadzenia. Southgate stara się jak może, żeby zmarnować takie pokolenie piłkarskie i wygrać tytuł najgorszego trenera.

 

206211958_4277412078971945_1068515004038

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.