Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Edmund Exley

Euro 2020

Recommended Posts

Posted (edited)

obraz.thumb.png.3a1b4dde23656d5020b75dab788d9583.png

10 minut temu, Jan napisał(-a):

Dobrze Szpakowski powiedział na koniec: sklonować lewego x 10 to może coś z tego będzie...

To akurat była uwaga na poziomie Szpakowskiego. Niech już idzie w cholerę z tej telewizji, bo tego amatorskiego bełkotu nie da się spokojnie słuchać. Zwłaszcza, że mamy naprawdę świetnych, znających języki i mających, przede wszystkim, MEGA wiedzę o piłce komentatorów.

BONIEK: "Nie wykonaliśmy planu minimum, ale nie mam żadnych zastrzeżeń do piłkarzy". :D

Edited by Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

To fakt, dla mnie najlepszy duet na te mistrzostwa to Węgrzyn i Borek

Nie wyszło ale mając 2:2 i wiedząc że tylko wygrana nas ratuje, w 90+ minucie tracić dwa razy piłkę pod własną bramka to tylko nasza Reprezentacja. 

Szkoda mi tylko Lewego, widać że chłop chce, dwo i troi, strzela bramki z tylnej części ciała ale reszta chyba nie dorosła.

Najwieksza beka byla po meczu z Hiszpania i te opinie jak to pilkarze 'gryzli trawe' i heroicznie walczyli. Sorry, ale oni zadnej łaski nie robia i powinni grac kazde spotkanie na turnieju z takim zaangazowaniem. Terminarz idealnie nam sie ulozyl, bo moglismy zaczac turniej 'z gorki', wygrywajac z najslabsza druzyna i praktycznie awans bylby w kieszeni. W meczu ze Slowacja odnioslem wrazenie, ze oni wyszli na murawe z nastawieniem, ze samo sie wygra, niewielkim nakladem sil, bo to tylko Slowacja. Podsumowanie jest brutalne, skonczylismy turniej z 1 punktem 🙄

Ja najbardziej „lubię” komentarze Szpakowskiego że nasi „opadli z sił” i że „dużo sił ich ten mecz kosztował” gdy zasuwający przeciwnicy wcale na takich zmęczonych nie wyglądają. Mówimy o zawodowcach, którzy powinni dawać radę cały czas, wszak gra w piłkę to ich profesja.

Był jeden punkt po dwóch meczach i tak zostało po trzecim. Piłkarze plan zrealizowali, 3 mecze i do domu.  Mamy kilku niezłych piłkarzy, ale drużyny nie mamy!

nadzieja.jpg

Godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

obraz.thumb.png.3a1b4dde23656d5020b75dab788d9583.png

To akurat była uwaga na poziomie Szpakowskiego. Niech już idzie w cholerę z tej telewizji, bo tego amatorskiego bełkotu nie da się spokojnie słuchać. Zwłaszcza, że mamy naprawdę świetnych, znających języki i mających, przede wszystkim, MEGA wiedzę o piłce komentatorów.

Ktoś kto oglądał / ogląda Premier League na C+ może coś o tym powiedzieć :)

Tag Heuer Carrera Heuer 01 | Oris Aquis 41,5mm | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

1 minutę temu, evilym napisał(-a):

Ktoś kto oglądał / ogląda Premier League na C+ może coś o tym powiedzieć :)

Rozumiem, że mówisz o komentatorach..? Tak, słuchając komentatorów C+ i Eleven Sports, zastanawiam się, jak temu Szpakowskiemu nie wstyd tak się publicznie kompromitować.

Ale meczyki fajne: Niemcy - Węgry, bramkarz naszych bratanków też się nie popisał i zaraz brameczka na 1-2 :) Portugalia - Francja też się dzieje.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

W dniu 20.06.2021 o 11:04, plszcto napisał(-a):

krótko - faul w obrębie pola karnego = rzut karny i nie ma co tu debatować

Minutę temu bardzo podobny faul miał miejsce w meczu Francja-Portugalia na Francuzie w polu karnym. VAR, sprawdzanie i co? I nic. I bądź tu mądry.

Niemcom się udało. Pomimo tego, że nie zagrali dobrego meczu. Zadziwiała mnie indolencja Sane, który psuł, co tylko mógł...

Marcin

Posted (edited)

No i Ukraina w drugiej fazie... 

Kilka par kolejnej rundy całkiem fajne, Anglia-Niemcy, Belgia-Portugalia, Chorwacja-Hiszpania.

Edited by mw75

Marcin

I Tuska😁

Mnie najbardziej irytowało to ciągłe gadanie o 30 godzinach odpoczynku które mieli Szwedzi

Pozdrawiam,

Janek

Teraz, vvv napisał(-a):

Mnie najbardziej irytowało to ciągłe gadanie o 30 godzinach odpoczynku które mieli Szwedzi

.................... bo zapomniał czy już to mówił, czy nie..

Pozdrawiam Mirek

Dzisiejsza konferencja prasowa Zbigniewa Bońka potwierdziła, niestety, kolejny raz, smutną prawdę - nie wystarczy mieszkać we Włoszech, nosić fajny zegarek i mieć kasę, żeby pozbyć się tej specyficznej "mentalności" stanowiącej dosyć odpychający miks peerelowskiego betonu i skorumpowanego skostnienia w sznycie Platini-Blatter. Facet po prostu nieomylny. "Ja rozumie, ale ja nie rozumie, o co się panu rozchodzi, panie redaktorze". Dramat. Zresztą, widać na każdym kroku, że ten WYBITNY piłkarz i MAŁY człowiek nie dopuszcza ŻADNEJ dyskusji (mimo, iż "na powierzchni" maskuje się jako tako i stara się stwarzać pozory, że jest "otwarty i nowoczesny"), kieruje się wyłącznie własnym EGO (wielkości galaktyki) i uznaje jedynie potakiwaczy.

Wiem, że wątek o Euro, ale... oglądacie Copa America? Niektóre mecze oglądam na żywo, bo wypadają zaraz po transmisjach/programach o Euro (chociaż pora - wiadomo, jaka), część z odtworzenia. Brazylia strzeliła zwycięską bramkę Kolumbii w... setnej minucie meczu. :D @Edmund Exley oglądasz?

A może jakieś komentarze dot. 1/8 finału?  ;)