Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
memento mori

4x4 czyli im bardziej terenowe auto tym dalej trzeba iść po traktor

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kiniol napisał(-a):

Tam jest jedyny słuszny, to 4.2 td

No już trochę poczytałem i podglądałem filmików i faktycznie chwalony, choć 4.5 benzyna też nie jest zły nawet na LPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.09.2022 o 07:40, Wacor napisał(-a):

Cooper s/t maxx

Nigdy w życiu :) Przerobiłem BFG AT i MT, a potem zapragnąłem wrócić do AT ale troche agresywniejszych i też padło na st maxxy. Bieżnik ok, ciche, jest trakcja, niby wszystko ok ale... Mają strasznie słabe boki. Załatwiłem już tak 2 opony - jedna przecięta, a druga  po małym kawałku na niskim ciśnieniu starła się od środka :) Do tego okazuje się że jak się o nich poczyta na forach z US i RPA to ludziska to potwierdzają, a raczej są tam opisane podobne jak moje przypadki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z kolegą…długo szukałem opon do mojego Jeepa i padło właśnie na coopery - mam teraz chyba 4 komplet. Nigdy nic się z nimi złego nie stało, a jeżdżę w rożnym terenie (przede wszystkim budowy, lasy i tego typu tereny). Boki wg mnie są Ok, są wzmacniane i wydają się wytrzymałe…ja z czystym sumieniem polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu kupiłem. Powinny jutro być Muszę jeszcze felgi pomalować, bo dziadowskie się zrobiły.

Screenshot_2022-10-10-16-12-19-169_com.android.chrome.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś auto, czy kupiłeś te ATki do miasta do Kii Sorento? 😉 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, albiNOS 01 napisał(-a):

No, w końcu kupiłem. Powinny jutro być Muszę jeszcze felgi pomalować, bo dziadowskie się zrobiły.

Screenshot_2022-10-10-16-12-19-169_com.android.chrome.jpg

Bardzo dobre opony...miałem w Explo... No i do niego też kupię takie...IMG20221010190213.thumb.jpg.771f91915084e34a3857348190c78dbe.jpg


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaczyna przypominać już kawałek auta...

Teraz buda, żmudne składanie , a potem z górki... 👍


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyszły. Ale czeka mnie malowanie felg, bo sobie czarne chce zrobić, no i dekielku muszę dokupić bo ukradli. Zamontuje je teraz tak,że połamią a nie ukradną. Miało nie być białych napisów, no ale dobra tam, już nie będę odsyłał.

IMG_20221011_154959.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwie wersje tych Geolandarów - ta z białymi napisami jest bardziej AT niż ta z czarnymi. Wzmocniona, bardziej agresywny bieżnik, pewnie wyższe spalanie i trochę gorsza praca na asfalcie, a lepsza w błocie.

 

W jakim rozmiarze kupowałeś? Szukam takich R16 do mojego Terracana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nakłamałem. Yokohama ma bardzo dużo oznaczeń opon. OWL mają białe napisy, a LT są wzmocnione i z agresywniejszym bieżnikiem. Twoje nie mają oznaczenia LT, są bardziej cywilne :) 

Jest jeszcze XL o zwiększonej nośności oraz RPB z rantem ochronnym felgi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mikoo napisał(-a):

Dobra, nakłamałem. Yokohama ma bardzo dużo oznaczeń opon. OWL mają białe napisy, a LT są wzmocnione i z agresywniejszym bieżnikiem. Twoje nie mają oznaczenia LT, są bardziej cywilne :) 

Jest jeszcze XL o zwiększonej nośności oraz RPB z rantem ochronnym felgi ;) 

A już myślałem, zew teren będę dawał białe napisy na zewnątrz a w ulicę dawał je do środka. By na paliwie oszczędzać.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, albiNOS 01 napisał(-a):

No i przyszły. Ale czeka mnie malowanie felg, bo sobie czarne chce zrobić, no i dekielku muszę dokupić bo ukradli. Zamontuje je teraz tak,że połamią a nie ukradną. Miało nie być białych napisów, no ale dobra tam, już nie będę odsyłał.

IMG_20221011_154959.jpg

 bardzo dobre opony z tych mniej agresywnych AT, równie dobre opinie mają  Continental Terrain Contact. 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na poważnie, to pierwsze wrażenia są zaskakujące. Auto dostało jakby dodatkową poduszkę, hałasu nie ma większego i nie czuje by jakoś samochód ociężale jechał. Wiem, że to nie zimówka, ale już na wielosezonach testowałem podobne opony, to się śniegu jak zwykle doczekać nie mogę. Stare mnie z deka przeraziły jak spojrzałem na ich stan, a ta na filmie to chyba nie była ta najgorsza. Aż mi lekko głupio, że tyle zwlekałem.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na takich Yokohamach już dwie zimy zaliczyłem, w tym jedną z bardzo obfitymi opadami śniegu i... Prawie polubiłem zimę. :) 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżywają Koledzy temat ogumienia, jak mrówka ciążę, a przecież można inaczej....

opona.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Toyo są fenomenalne w terenie. Szedł z Parchem na 35 calach jak równy z równym :) 

20221023_134734.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy o są Open Country MT? 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.