Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Samochód od nowości u mnie w cenie ponad 1 mln. Edycja IWC, obecna moc 571 KM.

 

Nie muszę się znać dobrze na motoryzacji, wystarczy, iż znam się bdb. na tym co robię. Owocem tego jest fakt, iż kupuję auto jakie chcę i nie muszę zastanwaić się nad bzdurami, częściami, zamiennikami etc.

 

Pracownik oddaje auto do serwisu, a moja rola zakańcza się na jeździe i tankowaniu :). Nie wspomne jak 99% facetów na światłach stojac obok mnie usilnie "reguluje radio" a ich kobiety zaczepnie się przygladają.

 

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

Pzdr !

post-37811-0-17730500-1394744818_thumb.jpg

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód fajny ale po co ta cena tak za akcentowana ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł - cena de facto zbędna, jednakże przemawiam językiem adekwatnym do poziomu poprzedników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAaa KUMAM - jakieś spięcie było na poprzedniej stronie - dobra nie wcinam się w temat nie doczytałem - ale autko fajne co by tam kto nie mówił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kolor ma ten misiek? Bo z fotki trudno zgadnąć.

 

Wysłane z Lumia 920


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam jeżdżę sobie taką skromną staruszką (2000r) "Adelą" pepikową zieloną kurą,  ;)  czyli "lekko" stuningowaną przez ABT co zresztą delikatnie zaznaczone jest na jej tyłku, :) Oktawianką 1.8T :(

 

Jak na tego paździerza z bądź co bądź paździerzem w środku daje radę sobie nie źle.

I już nie jeden "zawodnik" zdziwion był okrutnie :blink:

zostawszy wyportkowany w jakiejś sytuacji drogowej czy też ulicznej. B)

Co najważniejsze, to to, że ma szacowna nie jest jak puszka po sardynkach,

bowiem żeloza trochę posiada i na razie pozostaje nie złomna jak "żelazna dama". ;)

Tak więc jak mi już wszystko doje, to pizdnę gdzieś tak, że tylko tylna klapa zostanie oraz mięsno kostna konserwa co by na ostatnią drzewnianą jesionę, rodzinka nie musiała wydawać. :D    

Edytowane przez lec

<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie 1mln zł nie lepiej coś ciekawszego jak 458 Italia, nowy Vanquish czy SLS AMG? Ponadto te modele tracą mniej na wartości z biegiem lat.

Auto fajne, lecz prócz silnika wrażenia na mnie nie robi żadnego, mimo że jestem fanem Mercedesa.

W mojej małej mieścinie rodzinnej(kilkanaście tysięcy mieszkańców) jest Ferrari 458 Italia i facet, mimo że hetero, nie może znaleść żony, gdyż jest idiotą, także nie przesadzałbym z tym, że kobiety tych 99% innych kierowców są zainteresowane kierowcą nietuzinkowego Mercedesa ;)

Sam jeżdżę w weekendy ML-em W163 po lifcie w czarnej perle(samochód mamy) i z podobnymi reakcjami, jak te opisane przez Ciebie, spotykam się w 90% w przypadku dresów, gimnazjalistek, blachar bez gustu i paru licealistek. Polska to nie jest już taki zacofany kraj, że ludziom imponują super samochody...

Sam wiem z autopsji, że jeżeli nie mierzysz się z kierowcami tańszych samochodów wzrokiem, to co drugi zwróci uwagę na to, że jesteś lepiej sytuowany mimo podobnego lub niższego wieku. Generalnie 50% ludzi to zwisa czym jeździ on lub inny kierowca, gdyż samochód jest dla niego po prostu narzędziem. Mierząc się z innymi wzrokiem na światłach dopiero zaczynasz wzbudzać zazdrość i na to nie ma mocnych.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakub - te 99 % to celowa "przesada" przerysowująca nasze przywry narodowe.

 

Italia jest tak niska i niewygodna, iż na codzień się nie nadaje ( to auto praktycznie wyścigowe). ASTON nie posiada serwisu w Polsce, więc ze wszystkim do Berlina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty mieszkasz, że kobiety tak idiotycznie reagują? Bo w Krakowie takich nie widziałem. Jednak przy disco w remizie byłbyś oblegany. Dla wielkiej grupy kobiet, inteligentnych, Twoje auto jest po prostu białe. I chyba sportowe. No wiele z nich pozna, że to mercedes. Faceci (nie wiem czy inteligentni) zdecydowanie przeceniają rolę "fury" we wzbudzaniu zainteresowania kobiet. No chyba, że remiza, lub fanka motoryzacji. Ale to na światłach w Krakowie prawdopodobne jak wygrana reprezentacji w piłkę kopaną z Anglią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Italia jest tak niska i niewygodna, iż na codzień się nie nadaje ( to auto praktycznie wyścigowe).

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Poruszając się po miastach i w trasie to całkiem wygodne autko. Nie twierdzę, że praktyczne, ale o tym chyba tu nie rozmawiamy.

Dziwi mnie też regulowanie radia przez innych kierowców przy Twoim białym mercedesie - może masz uszkodzoną elektrykę i sieje zakłóceniamii? Inny powód nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozna wiedziec, czym charakteryzuje sie ta werska SL-a skoro cena dobija do swietnie wyposarzonego SLS-a (lacznie z ceramika i audio Bang & Olufsen) ?

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 egzemplarzy na świat, kabriolet, AMG, edycja IWC - poczytaj w internecie.

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inżynierka zostawiłeś sobie czy sprzedałeś? Rozglądając się za używanymi CLS-ami z poprzedniej generacji, zauważyłem, że łatwiej jest znaleźć sam zegarek(IWC Inge) od kompletu niż sam samochód ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 egzemplarzy na świat, kabriolet, AMG, edycja IWC - poczytaj w internecie.

dzieki za odpowiedz, rozumiem ze cene robi tutaj limitacja, bo przeciez nie da sie kupic SL-a nie kabrio, no i jest jeszcze wersja 65 AMG

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

 

 

Nie rozumiem w tym przypadku wchodzenia w polemikę z kimś kto ma do wydania na auto 30 tysięcy złotych i kategorycznego szufladkowania kogoś kto nie ma do wydania 1mln złotych jako buraka chcącego szpanować samochodem. Dodatkowo biorąc pod uwagę Twój post z zaakcentowaniem ceny i wątpliwych przyjemności jakie daje Ci posiadanie ww. pojazdu sam wystawiłeś sobie świadectwo...

Edytowane przez domurst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Drogi Matt2405

 

Dla mnie lekki niesmak budzi takie obnoszenie się z pieniędzmi - jest mnóstwo ludzi potrzebujacych choćby na tym forum jest kilka licytacji i jeśli chcesz zrobić na kimś wrazenie to wpłać tam troche, zalicytuj pomożesz komuś zrobi to na nas o wiele większe wrażenie niż ten samochód - sam samochód oczywiście mi sie podoba ale to twoje pisanie o tych pieniądzach wielkich milionach wydanych to jakieś takie nie tego :wacko: 

Jeśli faktycznie samemu doszedłeś do sporych pieniędzy to musisz być łebski facet - szkoda tylko że po wpisach na forum na to nie wygląda - mam wrażenie że jednak  korzystasz z majątku tatusia a tutaj po prostu chcesz sie pokazać

 

Zaraz dokleje dwa linki tam na ciebie liczymy

 

Tu masz jeden -  http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/

A tu drugi  -   http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102374-cook-z-nadzieją-na-pomoc/

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cls-y (1 edycji) cieszą się dużym powodzeniem. Ceny trzymają nadzwyczaj dobrze.

Bardzo urodziwe auto.

Ten model zasługuje już na miano klasyka.

 

Miałem znajomego, który ekscytował się jakie to jego samochód wzbudza zainteresowanie. Chłop był niedowartościowany i trochę żal go było, szczególnie w towarzystwie.

 

 

 

 

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zbytnio uogólniłem.Oczywiście jest sporo innych konstrukcji radzących sobie znacznie lepiej.Skupiłem się na autach którymi codziennie się poruszam:

Wolnossąca benzyna,to samo+lpg i dwulitrowy diesel konstrukcyjnie z przełomu wieków z dużą,całkowicie sprawną turbiną (na szczęście bez vtg).

Warunki miejskie to konkretnie sytuacja gdy na skrzyżowaniu z wylotówką włączam się do ruchu praktycznie od zera i muszę naprawdę mocno przydepnąć by szybko uzyskać prędkość przelotową (biegi 1,2,3). Diesel zebrał się dopieo po przekroczeniu magicznych 1700 obr.Odniosłem to do aut którymi codziennie się poruszałem w identycznych warunkach w tych samych sytuacjach. Wiadomo że to inaczej wyglądało np.w lagunce dci, omedze v6 czy imprezie turbo ale to nie były moje rodzinne auta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Drogi Matt2405

 

Dla mnie lekki niesmak budzi takie obnoszenie się z pieniędzmi - jest mnóstwo ludzi potrzebujacych choćby na tym forum jest kilka licytacji i jeśli chcesz zrobić na kimś wrazenie to wpłać tam troche, zalicytuj pomożesz komuś zrobi to na nas o wiele większe wrażenie niż ten samochód - sam samochód oczywiście mi sie podoba ale to twoje pisanie o tych pieniądzach wielkich milionach wydanych to jakieś takie nie tego :wacko: 

Jeśli faktycznie samemu doszedłeś do sporych pieniędzy to musisz być łebski facet - szkoda tylko że po wpisach na forum na to nie wygląda - mam wrażenie że jednak  korzystasz z majątku tatusia a tutaj po prostu chcesz sie pokazać

 

Zaraz dokleje dwa linki tam na ciebie liczymy

 

Tu masz jeden -  http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102593-licytacja-dla-filipka/

A tu drugi  -   http://zegarkiclub.pl/forum/topic/102374-cook-z-nadzieją-na-pomoc/

 

Ja nie widzę tu obnoszenia się z pieniędzmi, tylko wyłącznie odpowiedź na durne docinki zakompleksonych forumowiczów i niedowierzania jak "ktoś" mógł ścigać się z M5 etc.... - poczytaj wcześniejsze posty zanim dodasz parę groszy.

 

Wątek jest o autach, więc miejsce poprawne na jego zdjęcie.....

 

Większość z Was by wszystko oddała by wejść w moje buty, a rzeczywistość jest inna, stąd te proste małe złośliwości i szczeniackie docinki.

 

To typowo polskie zachowanie, wyrównać do krawężnika.

 

Za linki dziękuję, sprzedaj swoje zegarki i oddaj kasę. Będziesz miał tzw. plus u kolegów z forum.

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inżynierka zostawiłeś sobie czy sprzedałeś? Rozglądając się za używanymi CLS-ami z poprzedniej generacji, zauważyłem, że łatwiej jest znaleźć sam zegarek(IWC Inge) od kompletu niż sam samochód ;)

 

Jakub - ma zbyt drobny nadgarstek na ten zegar, sprzedałem go by mieć za co jeździć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość z Was by wszystko oddała by wejść w moje buty

Za linki dziękuję, sprzedaj swoje zegarki i oddaj kasę. Będziesz miał tzw. plus u kolegów z forum.

 

 

Nie będę tego komentował - cienki bolek jesteś i tyle

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieńki, oj bardzo :)

 

Dobrymi radami  takimi jak Twoje, to jest piekło wybrukowane, także zacznij od siebie szczerze zachecam. Sztuką nie jest wklejanie linków, tylko dawanie jak nikt nie widzi i nie wie, że to Ty jesteś darczyńcą !

Edytowane przez Matt2405

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrukowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dżentelmeni,ochłońcie trochę.

 

ps. A ja dziś "skopałem tyłek" Porsche Boxsterowi swoim starym Audi kombi :D --tak zupełnie niechcący to wyszło


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy gosc z porshe wiedzial ze sie sciga?;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.