Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tornan
Widziałem już dużo różnych rzeczy i uważam, że wiem co mówię, szczególnie, że za każdym razem podkreślam, że tak jest według mnie.

 

Ale wedlug Ciebie - eksperta, czy wedlug Ciebie laika? Bo ze zdanie ekspertow jest godne uwagi, a zdanie laikow - no coz :lol:

 

Człowieku... zastanów się co piszesz bo to już zaczyna być wręcz śmieszne i męczące zarazem. Ja tu piszę o moich odczuciach wizualnych a do tego nie trzeba być ekspertem. Po prostu ten nowy merc mnie się podoba najbardziej. Nie możesz tego zrozumieć? Czy to takie trudne? Ehhhh.

 

Pozdrawiam.

 

PS. Nie trzeba być ekspertem, żeby powiedzieć, że dany samochód podoba się nam najbardziej lub też bardziej niż inne konkretne. To jest nasz wybór i mam to gdzieś czy ktoś jest ekspertem czy największym laikiem na świecie ale jeżeli on powie mi, że dany samochód podoba mu się najbardziej ze wszystkich to znaczy, że tak jest i już. I w takim momencie bardzo niestosownie jest kogokolwiek poprawiać. Można tylko zaproponować a nie za przeproszeniem wciskać na siłę, że jednak inny model jest ładniejszy (bo jest np. oldchool'owy). De Gustibus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

No właśnie... robienie z igły widły :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

A tutaj klasyka w pełnym i świetnym wydaniu:

 

 

Shelby Cobra

 

post-0-0-14797400-1330523551.jpg

shelbycobra427bluefalr1280x960dw7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jak caly ze szpachli :lol:

 

Mam pytanie, ktos tu ma/mial Jeepa Grand Cherokee?? Tego od 2001 wzwyż.

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ray, w temacie jeepa polecam: www.rajdy4x4.pl/forum/ - i tam jest forum Jeepa między innymi. Aby poznać alternatywne opinie o Jeepie warto również zajrzeć na forum Land Rovera :lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Land Rover akurat mi sie w ogole nie podoba wiec nie biore takiej opcji pod uwage nawet. :lol:

 

Dzieki za link, przejrze forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chłopaki na forum LR nader chętnie wypowiadają się na temat Jeepów :twisted: Często je nawet polecają :lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

Komentarz do Cerbery Speed 12: mnie natomiast wbrew wszelkim negatywnym opiniom, których jest z koleii w brut, bardzo się podoba. Nie trawię tandety, ale nie uważam też, że ten samochód jest tandetny... No i te osiągi 8) :twisted: mmmm mniam.

 

Ale z TVR'ów ogólnie najbardziej podoba mnie się ten:

 

TVR Cerbera

post-0-0-52865500-1330523567.png

post-0-0-12525900-1330523570.jpg

 

Opisik do tych zdjęć:

Czolowym modelem firmy TVR jest pokazane w 1993 r i produkowane od 1994r. zamkniete 4-miejscowe coupe o nazwie Cerbera. W stosunku do innych modeli pojazd ten ma wyraznie wieksze nadwozie i jest bardziej luksusowo wyposazony. Jak wszystkie pojazdy TVR jest wykonywany metodami recznymi z uzyciem najlepszych materialow. Wszystkie silniki stosowane w modelu cerbera sa wlasna konstrukcja firmy TVR. Od 1997r. w modelu tym montowany jest silnik 6-cylindrowy 4,0 l/355 KM. Ponadto tradycyjnie ofrowane sa wersje z jednostkami V8: 4,2 l/365 KM lub 4,5 l/426KM Predkosc maksymalna: 273, 290 lub 306 km/h od 0-100km/h w 4,4 , 4,2 lub 3,9s.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

A to one są takie wadliwe te TVR'y? :shock: Nawet nie wiedziałem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

A jednak nie pogardził bym tą ostatnią Cerberą :twisted: Buahahahaha :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak z innej beczki z prosba, czy zna ktos stronke z WIARYGODNYMI osiagami Mini Coopera S ?? Dzis mialem okazje sie tym przejechac. Niesamowicie stylowe i bardzooo szybkie autko. Wciska w fotel na kazdym biegu normalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej bajki:

 

Zabezpiecznie samochodu, jak stoi na czerwonym świetle:

http://www.smog.pl/wideo/3656/jak_ochronic_swoj_dobytek/

 

Na rynek RPA widziałem miotacz płomieni spod bocznych drzwi, którego można użyć w razie ataku stojąc na czerwonym świetle.

 

Top Łada:

http://www.smog.pl/wideo/3624/co_potrafi_lada/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łada :shock: też taką chcę :!:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

A to moj byly saab 9000 pod domem bankiera Moro.

 

pict1294uu0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość padre_cornelone

Powiedz mi proszę jak wygląda exploatacja tej słynnej listwy DI, i z jakim kosztem należy się liczyć przy jej wymianie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rend

Ja nie mialem zadnych problemow z ta listwa. Chociaz raz juz byla wymieniana bo mam na nia fakture. ;)

Przebieg auta teraz 170k

 

Jakies 1000pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o samochody i wogole o motoryzacje to mam na tym punkcie bzika chyba od 2 roku zycia zawsze bylo mnie pelno przy samochodach co potwierdzaja zdjecia ;) uwazam ze kazdy samochod ma w sobie cos ciekawego jezeli chodzi o konkrety jestem wielkim fanem marki BMW szczegolnie seria 700 ale nie tylko poza tym bardzo podobaja mi sie auta amerykanskie limuzyny i sportowe ostatnio zaczely mnie fascynowac auta terenowe ale w najblizszym czasie kupie chyba jakies auto dostawcze bo chce rozkrecic jakis biznesik pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

easyrider chodzilo Ci pewnie o serie 7 :wink:

 

 

"AUDI A8 in SILVER made for a sheikh of Dubai"

 

post-1501-0-05837200-1330525048.jpg

 

post-1501-0-46178200-1330525050.jpg

 

post-1501-0-16678300-1330525052.jpg

 

:shock: :shock: :shock:


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.