Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to dziecinada ekscytowanie się takimi autami. Ale, nie sądziłem, że zobaczę jeden z 30 egz za 3,5 mln EU tu na miejscu u nas w RP. A, jednak ! Wczoraj w Konstancinie Jeziornej pod Warszawą. Twarze osób i tablicę rej delikatnie zamazałem.
 
IMG_2077.jpeg.54a9256e61a45bb3a70253ddc2654ab7.jpeg
 
 
1027162481_IMG_20782.jpeg.68e315d938be3094455ad632b7d17112.jpeg
 
 
 
 
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja trochę zmienię temat....jaki rejestrator jazdy polecacie do ok. 350zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G1WH


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70mai jeździ u mnie od roku. Kompaktowy rozmiar, dobra jakość obrazu. Nie ma ekranu, ale paruje się z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniego Basel World 😢 

 

 

IMG_20190324_104649040.jpg

Edytowane przez Krakus1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Jedyną wada tempomatu adaptacyjnego to pojeby które na siłę wciskają się przede mnie skracając mój dystans 3 sek. od auta przede mną. Auto dostaje wtedy impuls obstaje dęba prawie. Jak widzę że mam te 3 sekundy odstępu i ile to jest, to skóra cierpnie jak widzę tych rajderów, którzy siedzą na zderzaku.

To jest niestety zmora... Ja na autostradzie mam ustawiony dystans minimalny i wtedy bardzo rzadko ktoś się wciska, ale czasem jakiemuś dzbanowi się to uda. Co do spalania, faktycznie będzie niższe bez tempomatu, ale w dla mojego stylu jazdy różnica pomijalna :) Z drugiej strony aż tak nie będę dziadował, żeby szukać 0,3 litra oszczędności na 100 km. Może gdybym się wybierał w trasę 15000 km to bym na to patrzył :D

Edyta: od dzisiaj mandaty za jazdę "na zderzaku".

Edytowane przez Matti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak jak z jazdą na suwak. Żadnej różnicy. Szeryfowie, Januszem i inni debile. Ostatnio mi gość z pasa rozbiegowego nagle przed maskę. Na światłach mi mówi że muszę się nauczyć że suwak i żebym uważał jak jeżdżę. I przepisów nie stosuję. On z kolei stosował też tak że zaraz jak mi wjechał i lekko zatrabilem /nie męczę klaksonu/ to mi drogę blokował hamowaniem. No i co z tego że są przepisy ???? Więc nic się nie zmieni. No i kompletny brak wyobraźni ile wynosi droga hamowania i czas reakcji przy 140.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Matti napisał(-a):

To jest niestety zmora... Ja na autostradzie mam ustawiony dystans minimalny i wtedy bardzo rzadko ktoś się wciska, ale czasem jakiemuś dzbanowi się to uda. Co do spalania, faktycznie będzie niższe bez tempomatu, ale w dla mojego stylu jazdy różnica pomijalna :) Z drugiej strony aż tak nie będę dziadował, żeby szukać 0,3 litra oszczędności na 100 km. Może gdybym się wybierał w trasę 15000 km to bym na to patrzył :D

Edyta: od dzisiaj mandaty za jazdę "na zderzaku".

Ale kto tu mówi o dziadowaniu. Może niektórzy po prostu lubią bardziej płynną jazdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Matti napisał(-a):

To jest niestety zmora... Ja na autostradzie mam ustawiony dystans minimalny i wtedy bardzo rzadko ktoś się wciska, ale czasem jakiemuś dzbanowi się to uda. Co do spalania, faktycznie będzie niższe bez tempomatu, ale w dla mojego stylu jazdy różnica pomijalna :) Z drugiej strony aż tak nie będę dziadował, żeby szukać 0,3 litra oszczędności na 100 km. Może gdybym się wybierał w trasę 15000 km to bym na to patrzył :D

Edyta: od dzisiaj mandaty za jazdę "na zderzaku".

 

Sam jesteś dziad ;) 😁

 

30 minut temu, mandaryn44 napisał(-a):

Będzie tak jak z jazdą na suwak. Żadnej różnicy. Szeryfowie, Januszem i inni debile. Ostatnio mi gość z pasa rozbiegowego nagle przed maskę. Na światłach mi mówi że muszę się nauczyć że suwak i żebym uważał jak jeżdżę. I przepisów nie stosuję. On z kolei stosował też tak że zaraz jak mi wjechał i lekko zatrabilem /nie męczę klaksonu/ to mi drogę blokował hamowaniem. No i co z tego że są przepisy ???? Więc nic się nie zmieni. No i kompletny brak wyobraźni ile wynosi droga hamowania i czas reakcji przy 140.

 

Mi wydaje się, że po wprowadzeniu obowiązku "na suwak" poprawiło się znacznie. Pojawiają się szeryfowie ale zdecydowanie rzadziej. Większość kierowców wpuszcza elegancko, przynajmniej w moich okolicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie dodałem jednego uśmiechu, toć żartowałem z tym dziadowaniem 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, darekmp3 napisał(-a):

Czemu ten młody człowiek się tak podnieca jakby dotknął Absolutu? Ja rozumiem radość, ciekawość, nawet lekką ekscytację itp., ale on podchodzi do tego samochodu jakby obcował z niewiadomoczym. Taki filmy to sobie można nakręcić dla rodziny i przyjaciół, a to chyba miał być test Bugatti? To jakby ktoś robił recenzję Patka Grand Complications i zamiast prezentować zegarek cały czas krzyczał: o Jezu, o w d...pę, o ja pierdziu. Ja chyba już za stary jestem na Internet I poziom tzw. twórców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mandaryn44 napisał(-a):

Musi wymrzeć jedno pokolenie. 

Czyje? Cały ten chory naród musiałby zniknąć... Te zachowania są przekazywane w genach od setek pokoleń... 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "twórca" szuka wyłącznie followersów i wyświetleń. W mojej ocenie jeden z najgorszych merytorycznie youtuberów motoryzacyjnych. Skupia się na tym co się klika, czyli piersiach pasażerek w połączeniu z "o w d..pę" z drogimi/mocnymi autami. Jednak nie to jest istotne. Istotne jest to jak jeździ tymi autami. Ja rozumiem, że i na drodze publicznej można przycisnąć, ale trzeba to robić z głową. Niestety, ale on tego tak nie robi. Widziałem kilka filmów na YT a na żywo jego przejazd Ferrari 488 GTB drogą wojewódzką na Mierzei Wiślanej drogą Stegna - Krynica Morska (wyprzedzał mnie). Nie chcę wyjść na starego zgreda i sygnalistę, ale jego popisy, które uważa za "testowanie" skończą się kiedyś tragicznie.

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chłop się tak zachowuje i ma taki content bo to się klika... zobaczcie ile ma wyświetleń pod filmikami i reakcji, a ile mają merytoryczni motoryzacyjni youtuberzy.

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja  bardzo lubię twórczość na YT Łukasza Bąka, który tworzy kanał CaroSeria. W końcu ktoś pokazuje ciekawie auta z jajem, ale odruchowo, naturalnie, a nie będąc setną kalką prowadzących Top Geara.

Jak występował jako trzeci prowadzący w Automaniaku to nie specjalnie go lubiłem, ale widać, że tam miał taką a nie inną rolę i kto inny według TVN Turbo był od brylowania, a dopiero w swoim kanale może rozwinąć skrzydła. I nawet taką wiadomość laurkę, wysłałem mu prywatnie (co uczyniłem ledwie kilka razy w życiu), że pomimo początkowej antypatii bardzo go polubiłem i cenię w jego własnym kanale. Ucieszył się z niej 🙂 

 

Szczerze polecam!

 

https://www.youtube.com/c/CaroSeria/videos

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, memento mori napisał(-a):

Ja ostatnio bardzo sobie chwalę testy Łukasza Bąka, który tworzy kanał CaroSeria. W końcu ktoś pokazuje ciekawie auta z jajem, ale odruchowo, naturalnie, a nie będąc setną kalką prowadzących Top Geara.

Jak występował jako trzeci prowadzący w Automaniaku to nie specjalnie go lubiłem, ale widać, że tam miał taką a nie inną rolę, a w swoim kanale może rozwinąć skrzydła. I nawet taką wiadomość laurkę, wysłałem mu prywatnie, że pomimo początkowej antypatii bardzo go polubiłem w jego własnym kanale.

 

https://www.youtube.com/c/CaroSeria/videos

To chyba jest facet który miał cotygodniową kolumnę o samochodach w piątkowym wydaniu Dziennika Gazety Prawnej: pisał z takim jajem i miał takie lekkie pióro, że często od jego felietonów zaczynałęm lekturę DGP w piątki. Dzięki za sugestię kanału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, vvv napisał(-a):

 

Chłop się tak zachowuje i ma taki content bo to się klika... zobaczcie ile ma wyświetleń pod filmikami i reakcji, a ile mają merytoryczni motoryzacyjni youtuberzy.

 

Dzieciak po prostu ot co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Wiem, że to dziecinada ekscytowanie się takimi autami. Ale, nie sądziłem, że zobaczę jeden z 30 egz za 3,5 mln EU tu na miejscu u nas w RP. A, jednak ! Wczoraj w Konstancinie Jeziornej pod Warszawą. Twarze osób i tablicę rej delikatnie zamazałem.

 

IMG_2077.jpeg.54a9256e61a45bb3a70253ddc2654ab7.jpeg

 

 

1027162481_IMG_20782.jpeg.68e315d938be3094455ad632b7d17112.jpeg

 

 

 

 

 

 

Na podwórku przed tą knajpą prawie zawsze stoją najdroższe samochody świata, a latem często stoją najrzadsze zabytki świata. :)

Latem często chodzimy z żoną do tężni i zawsze samochód zostawiam na ul Sienkiewicza po drugiej stronie Piłsudzkiego, więc idąc obok tej knajpy jest na co popatrzeć, a i kawa w ich plenerze też jest wyborna, szkoda tylko że ich plenerowe bistro jest od strony parku. :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kiniol napisał(-a):

Czyje? Cały ten chory naród musiałby zniknąć... Te zachowania są przekazywane w genach od setek pokoleń... 

:)

 

11214202_945807142108101_505974264740088047_n.jpg


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, memento mori napisał(-a):

Ja  bardzo lubię twórczość na YT Łukasza Bąka, który tworzy kanał CaroSeria. W końcu ktoś pokazuje ciekawie auta z jajem, ale odruchowo, naturalnie, a nie będąc setną kalką prowadzących Top Geara.

Jak występował jako trzeci prowadzący w Automaniaku to nie specjalnie go lubiłem, ale widać, że tam miał taką a nie inną rolę i kto inny według TVN Turbo był od brylowania, a dopiero w swoim kanale może rozwinąć skrzydła. I nawet taką wiadomość laurkę, wysłałem mu prywatnie (co uczyniłem ledwie kilka razy w życiu), że pomimo początkowej antypatii bardzo go polubiłem i cenię w jego własnym kanale. Ucieszył się z niej 🙂 

 

Szczerze polecam!

 

https://www.youtube.com/c/CaroSeria/videos

 

Przez nazwę i logo bardzo przypomina mi carwow, ale też oglądam

 

Oglądam też: Grzegorza Ciźlę, Marek drives, Pertyna (ale z prędkością x2), zachar off i złomnika ;) a i jeszcze STRADALE Classics


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu ten młody człowiek się tak podnieca jakby dotknął Absolutu? Ja rozumiem radość, ciekawość, nawet lekką ekscytację itp., ale on podchodzi do tego samochodu jakby obcował z niewiadomoczym. Taki filmy to sobie można nakręcić dla rodziny i przyjaciół, a to chyba miał być test Bugatti? To jakby ktoś robił recenzję Patka Grand Complications i zamiast prezentować zegarek cały czas krzyczał: o Jezu, o w d...pę, o ja pierdziu. Ja chyba już za stary jestem na Internet I poziom tzw. twórców.
To jest inny content. Możesz tego nie ogarniać ze względu na wiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, darekmp3 napisał(-a):

To jest inny content. Możesz tego nie ogarniać ze względu na wiek :)

Dzięki za uświadomienie 🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Przez nazwę i logo bardzo przypomina mi carwow, ale też oglądam
 
Oglądam też: Grzegorza Ciźlę, Marek drives, Pertyna (ale z prędkością x2), zachar off i złomnika a i jeszcze STRADALE Classics
Złomnik mnie na początku wkurzał. Ale później uznałem że ten gość ma jedne z najlepszych testów, jeśli tak to można w ogóle nazwać. Jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.