Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest

Pogadajmy o samochodach :-)

Recommended Posts

Pouczająca historia.

Ale tu kobieta znalazła frajera, który myślał, że na chińskiej prowincji znalazł boginię anime 🤦🏻‍♂️ 

Dziecko to już zupełnie inny problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, Valygaar napisał(-a):

W swoim bliskim otoczeniu mam szczęście mieć wspaniałe kobiety, niektóre zjawiskowej urody. 

 

bez fotki się nie liczy 😇😉

takie naturalne piękno/piekło dziś na drogach w Małopolsce ❄️❄️

 

 

Edited by Krakus1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Krakus1 napisał(-a):

bez fotki się nie liczy 😇😉

takie naturalne piękno/piekło dziś na drogach w Małopolsce ❄️❄️

 

 

 

Jerzy zmiana auta?


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nissan Aura NISMO RS to hot hatch, który wywodzi się z modelu Aura NISMO. Koncepcyjny model posiada układ napędowy e‑POWER pochodzący z Nissana X‑Trail NISMO:



- silnik spalinowy to 1.5-litrowe turbo (KR15DDT),

- silnik elektryczny przód: 150 kW (204 KM) i 330 Nm,

- silnik elektryczny tył: 100 kW (136 KM) i 195 Nm.

 

il20260112_954996941_xlarge.jpg

il20260112_954996949_xlarge.jpg

il20260112_954996951_xlarge.jpg

Źródło: https://motofakty.pl/nissan-aura-nismo-rs-co-ma-do-zaoferowania/ar/c4p2-28594585

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś jest zainteresowany to ABcar o wiadomym aucie:
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Lemax napisał(-a):

Jak ktoś jest zainteresowany to ABcar o wiadomym aucie:

 

Ja przy pracy sobie posłuchałem w tle. Klasyka sytuacji, gdzie prawda leży pomiędzy skrajnościami i od której strony spojrzeć, to z tej będzie się wydawać na wyciągnięcie ręki.

Szkoda, że zabrakło w całym tym konflikcie po prostu rozmowy i zrozumienia. Osobiście jestem wkurzony na obie strony, bo mi ukradli sporo cennych minut uwagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacząłem wczoraj na prędkości 1,5 i zasnąłem ;) raczej nie będę oglądał jeszcze raz. Jak zawsze obie strony mają swoje racje, a prawda leży gdzieś po środku. 


Pozdrawiam,

Janek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałem całość. No spora afera się zrobiła, faktycznie. Na pewno warto ważyć i dobrze dobierać słowa i pilnować wszystkich szczegółów, ale to się tyczy codziennego życia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Krakus1 napisał(-a):

A6 C8 z szybami akustycznymi i adaptacyjnymi amortyzatorami , wyraźnie wygrywa z 5er G60 pod względem wyciszenia i komfortu 

 

 

No i  5er G60 z oldskulowym designem przodu przegrywa też wyglądem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ADDW będzie obowiązkowym systemem bezpieczeństwa.

"ADDW (Advanced Driver Distraction Warning) to "układ, który pomaga kierowcy w utrzymaniu koncentracji uwagi na drodze i ostrzegający kierowcę, gdy jego uwaga jest rozproszona". Innymi słowy – auto będzie wiedziało gdzie patrzymy i będzie pikać, jeśli spojrzymy np. na telefon komórkowy".

Źródło: https://autokult.pl/system-addw-w-nowych-autach-bedziesz-mial-6-sekund,7245082413172928a?pvclid=01KFBFCYWJW6TKKQEHYZ5KYS09&kMQ=fwmHVUABx4DRE1PV1VBRAQZBwMEAlVXRBFZXk5YAhQMXkAMUhELUE5cVUAPVE9YBE4PUkNVBEQJXBULA0IOUU1cUUJVU0JeU0NZXAFeRFtPEh4AAwQZBxodRE1cUUFVXkRVVkMQ

 

Trochę lipa, nie będzie można swobodnie czytać gazet podczas jazdy 😕 

Edited by Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabawne. Nie tak dawno BMW się chwaliło systemem (chyba rozmawialiśmy tu już o tym), który pomaga wyprzedzać (tzw. asystent wyprzedzania), gdy patrzymy w lusterko.

 

ADDW... Napisali tam, że czas "zagapienia się"  to 6 s. przy mniejszych prędkościach, a 3,5 s. przy większych. Wychodzi na to, że na rzut okiem w lusterko mamy niecałe 3 sekundy i albo nam asystent wyprzedzania pomoże wyprzedzić (jeśli oczywiście "uzna", że pozostałe warunki są spełnione) albo wracamy wzrokiem na drogę, bo drugi system zareaguje. Piszą tam o kątach patrzenia i rozrysowali wszystko ładnie, więc w nowych samochodach trzeba będzie nauczyć się patrzeć, jak robot, a stacje radiowe zmieniać na pamięć i dobrze trafić palcem w ekran.

 

W dużym uproszczeniu: patrzysz w lewe lusterko, czy możesz wyprzedzić - jeden system pomaga, a drugi będzie mordę darł, że nie patrzysz na drogę.

 

Dobrze ja to rozumiem? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, stefanekmac napisał(-a):

Guzik. A co z jazdą w okularach z ciemnymi szkłami. Czy lustrzankami.

A co w przypadku taśmy na elementach monitorujących? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi.
Jak zmienisz kąt nachylenia głowy, to wykryje.

8 minut temu, Sławol napisał(-a):

Zabawne. Nie tak dawno BMW się chwaliło systemem (chyba rozmawialiśmy tu już o tym), który pomaga wyprzedzać (tzw. asystent wyprzedzania), gdy patrzymy w lusterko.

 

ADDW... Napisali tam, że czas "zagapienia się"  to 6 s. przy mniejszych prędkościach, a 3,5 s. przy większych. Wychodzi na to, że na rzut okiem w lusterko mamy niecałe 3 sekundy i albo nam asystent wyprzedzania pomoże wyprzedzić (jeśli oczywiście "uzna", że pozostałe warunki są spełnione) albo wracamy wzrokiem na drogę, bo drugi system zareaguje. Piszą tam o kątach patrzenia i rozrysowali wszystko ładnie, więc w nowych samochodach trzeba będzie nauczyć się patrzeć, jak robot, a stacje radiowe zmieniać na pamięć i dobrze trafić palcem w ekran.

 

W dużym uproszczeniu: patrzysz w lewe lusterko, czy możesz wyprzedzić - jeden system pomaga, a drugi będzie mordę darł, że nie patrzysz na drogę.

 

Dobrze ja to rozumiem? :D

U mnie "revitalize" uruchomiło się dwukrotnie podczas półtorarocznej eksploatacji niemieckiego dupowozu. Prawdopodobnie ADDW korzysta z tych samych elementów monitorujących. Nie jest to uciążliwe, a program, który mnie "cucił", faktycznie uruchamiał się we właściwym czasie.

U szweda ani razu nie zareagował. Drażni mnie w nim Cross Traffic Alert (CTA) - to dopiero wrukwiająca rzecz.

Ogólnie, patrząc na to, co się dzieje na ulicach miast, głównie na skrzyżowaniach i "światłach", system powinien być sprzęgnięty z młotkiem, który zapatrzonych w srajfony informowałby, że zielone świeci się od 17 lat.

 

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, stefanekmac napisał(-a):

A co z jazdą w okularach z ciemnymi szkłami. Czy lustrzankami.

ajfon sobie z tym radzi to i auto da radę. Ale konflikt interesów systemów wspomagających może być ciekawy 😅 może będzie trzeba wcześniej dać znać panu samochodzikowi np komendą "uwaga, będę chciał wyprzedzać" 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

6 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Ogólnie, patrząc na to, co się dzieje na ulicach miast, głównie na skrzyżowaniach i "światłach", system powinien być sprzęgnięty z młotkiem, który zapatrzonych w srajfony informowałby, że zielone świeci się od 17 lat.

 

Hah!

 

Stałem ostatnio na czerwonym i czekałem przed przejściem dla pieszych - mieli zielone i mogli wchodzić. Dopóki nie zatrąbiłem, to staliby dalej z nosami w telefonach: 3 osoby, wszystkie zapatrzone w ekrany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Sławol napisał(-a):

 

 

Hah!

 

Stałem ostatnio na czerwonym i czekałem przed przejściem dla pieszych - mieli zielone i mogli wchodzić. Dopóki nie zatrąbiłem, to staliby dalej z nosami w telefonach: 3 osoby, wszystkie zapatrzone w ekrany.

Powinni wprowadzić obowiązkowy PHS - pneumatic horn system monitorujący otoczenie i sygnalizację. Min. 150dB :) 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powinni wprowadzić obowiązkowy PHS - pneumatic horn system monitorujący otoczenie i sygnalizację. Min. 150dB  

taki jak na jakimś wielkim statku, umieszczony na wysokości ca
2m - cudowne:))))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa tutaj milosnicy Infiniti? To moje Q60. 2017 rok. Obecnie ma 80 tysięcy na liczniku, rocznie robie od 8 do 10 tysięcy, wiec mam nadzieje ze jeszcze troche mi posluzy zanim Nissan wprowadzi nowego Skyline lub Infiniti wroci do robienia fajnych coupe i w srodku nie spotkam miliona ogromnych tabletow ktore to w wiekszosci maja wspolczesne samochody. ;)  

 

 

IMG_2714.jpeg
 

IMG_6141.jpeg

Edited by DawidM86

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, DawidM86 napisał(-a):

Sa tutaj milosnicy Infiniti? To moje Q60. 2017 rok. Obecnie ma 80 tysięcy na liczniku, rocznie robie od 8 do 10 tysięcy, wiec mam nadzieje ze jeszcze troche mi posluzy zanim Nissan wprowadzi nowego Skyline lub Infiniti wroci do robienia fajnych coupe i w srodku nie spotkam miliona ogromnych tabletow ktore to w wiekszosci maja wspolczesne samochody. ;)  

 

 

IMG_2714.jpeg
 

IMG_6141.jpeg

Wszystko super, ale kierownica po niewłaściwej stronie. ;) 

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   1 member

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.