Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie XF

 

2016-Jaguar-XF-S-AWD-water1.jpg

 

Jeśli xj to ten:

 

jwo20070604022426.jpg

 

20882740001_large.jpg

 

Chociaż nowy model tez niczego sobie.

 

XJ_SWB_SC_SHD_0001_640x318_tcm97-305823_

Edytowane przez overrange

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to są bardzo eleganckie auta, ale do mnie nie przemawiają... no,może ten:

10463_img_0194.jpg

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie diesel... Popsułeś kijankę ;) ?

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie diesel... Popsułeś kijankę ;) ?

Kijanka ma się dobrze, Potrzebne drugie auto do wożenia pakunków. Kijanka by się nadała, ale mało oszczędna. Ps kijanka nie jest na sprzedaż :-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XF to do niedawna było odpicowane Mondeo :)

XJ może..?

Mondeo to X type, to bardziej odpowiednik dzis XE. XF jest jakby o jeden segment wiekszy od tych samochodow, chociaz moze i on ma jakies DNA mondeo, nigdzie jednak niczego takiego sie nie doczytalem.

 

Tak naprawde ostatni prawdziwy Jaguar to ten, ktory pokazal kolega overrange na 2 i 3 zdjeciu. Ten samochod podobal mi sie od dziecka, tyle tylko ze nigdy nie bylo mnie na niego stac wiec musialem sie zadowolic "hinduskim obciachem" :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 3 godziny leżałem i czyściłem most by potem go pomalować. Nawet znalazłem naklejkę od LSD, (WIĘC JEST!) przykleiłem ją więc na końcu.

 

Wracając do auta które szukam. Zaciekawił mnie Focus I TDDI, 1,8 czytałem, że jest ok. Nawet Motodoradca na YouTube polecał. Nie to co w nowszych problem z pompą łuszczącą się (zapewne produkowana przez producentów Brajblingów i Rolnixów).

 

Ps, nie chcę przeginać pały, ale jak bym nie liczył kombinował, to mi Matiz wychodzi... a co niektórzy nabijali się z kolegi artiplasta. Gdyby był tylko ciupeńkę większy to brałbym w ciemno.

post-70090-0-36810200-1499373581_thumb.jpg

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny są zbliżone Q5, X3, XC60, Fpace. Podobnie z innymi modelami tych marek w danym segmencie.

Sorry ale coś lub ktoś mi zjadł dalszą część wypowiedzi, w której pisałem, że dla mnie Jag z dieselem to obciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam "obciach" jak Porsche z dieslem, Mustang bez V8 etc. Plakaty w pokoju z dzieciństwa to jedno a rzeczywiste kupno w salonie to drugie. RR tez spuścił z tonu modelem Evouqe co bylo strzałem w dziesiątkę bo by zbankrutowali. Przecież robią te auta, a ludzie je kupują. Hejtuja w 99% Ci, którzy i tak nigdy ich nie kupią.

 

Dokładnie. Rycerzu który mówi Ni! :-)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się zgadzam co do Porsche.

Mustang z małym silnikiem ma rację bytu - wypożyczalnie i 16latki w USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tu pierdu pierdu a ja auta szukam!


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, jak hejtowano cayenne. Dramat dzienikarzy motoryzacyjnych i milosnikow marki, w glownej mierze pewnie tych, ktorzy nigdy na porsche nie mogli sobie pozwolic. Po niedlugim czasie okazalo sie, ze cayenne stal sie lokomotywa pociagawa i osiagnal 50 % sprzedazy samochodow tej marki.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QV haj fajf :-) 159 nadal cieszy?

 

 

Już nie :-( Trafiło jednak w dobre ręce. Teraz Golf nuuuuudy....

Ale do Alfy na pewno wrócę bo poza niepraktycznością 159 to było moje najlepsze wozidło do którego wsiadałem z przyjemnością.

Czekam na następcę Giulietty, bo Giulia jednak trochę poza zasięgiem finansowym no i sedan, mimo że uwielbiam klasyczne sedany to jednak są to niepraktyczne auta.

Ha! widziałem już na drodze dwa razy Alfę Stelvio, fajne auto ale spodziewałem się, że Alfa nie pójdzie śladem innych marek i nie zunifikuje wyglądu swoich aut. Niestety albo stety Stelvio to Giulia na sterydach. Można się spodziewać, że nowa Giulietta dostanie ten sam pysk i będzie pewnie Giulią w wersji "Heczbek"

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie przyzwyczaić, że choćby porsche macan  ma silnik 2.0 tsi/tfsi   dostępny rownież m.in. w vw tiguan czy seat ateca  oferując porównywalne osiągi przy cenie  ponad 2x tyle.  :D

 

 

 

Wy tu pierdu pierdu a ja auta szukam!

Do 9k może panda. Kanapę się złoży i paczki można wozić.  W miare świeże, 8 zaworowe 1.1 i 1.2, części tanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj Skodę Fabię 1,4, nawet ma klimę :-) za 7200, można po negocjować.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki motor? Jeśli 16V to nie bierz...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkody w ogóle nie kupuj. Przecież siara tym jeździć. :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam siara. Mogę i Matizem, ciut większy potrzebny jednak. A czemu 16V zły? Skąd kobitą ma wiedzieć jaki ma 8v czy 16. To jak kobitę zapytać kwarc czy automat?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 V jest paliwożerny i ma niskie tłoki, które po jakimś czasie łapią luz w cylindrach i zaczynają pukać.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.