Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Pogadajmy o samochodach :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym nie sprzedał, a stan i kształt tego samochodu wskazuje, że mógłby jeszcze oddać ostatnia posługę w komfortowych warunkach :)

 

Hehe :lol:

A tak serio, moim zdaniem Marian to znacznie bardziej pasujący do Ciebie pojazd niż BMW E46 w którym Cię widywałem. No i pakowne toto !! Zabierzesz całą kolekcję zegarów w podróż dookoła Polski.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian nie kokietuj... Masz rewelacyjne auto. Skrzynia ZF tylko olej wymień w niej i moście i ujezdzaj...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian a lubisz nim jeździć? To podstawowe pytanie. Bo w konfrontacji z Golfem i z e46 - nie jest to wcale oczywiste. Ja osobiście bardzo doceniam taki przypadek pięknego stanu youngtimera ale jeździć takimi bufetami starymi nie przepadam.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Van na emeryturę to raczej Matiz :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu na wszelki wypadek będę trumnę woził.  :D


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Nie rób z siebie takiego dziadka. Ja jeszcze na motocyklu pojeżdżę w myśl jednej zasady. Tyle masz lat, na ile się czujesz :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Skoda Fabia Igen w sedanie :P

Nie jestem znawca, ale podejrzewam, ze okreslenie "w sedanie" pewnie oznacza samochod typu sedan, a kolega dzadek wspomnial, ze marzy mu sie van, wiec ta fabia raczej odpada :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny ,tani w uzytkowaniu, przestrzenny (niekoniecznie cichy) VAN.

Jestem naprawde mile zaskoczony

 

1501176986img-20170627-wa0003.jpg

 

150117743720170712_171255.jpg

 

150117757420170721_115057.jpg

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mało stabilny, przewrócił się na bok...

 


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Widziałem seledynową Multiplę. Do dzisiaj aż mnie wstrzącha na samą myśl... Nie mogę zrozumieć jak ktoś mógł wpaść na tak makabryczny pomysł by wybrać ten kolor.

W środku siedział facet, garnitur, zadbany, nie żaden ochlapus. Tym bardziej tworzył kontrapunkt z owym wehikułem :) . Widocznie żona zadziałała w czasie zakupów by było zero podrywu. To jakby mówił "Dzień dobry, jestem Karol, wykastrowany Karol".

Ale z drugiej strony to jest kilka plusów posiadania Multipli. Nikt go nie zwędzi nawet pod hipermarketem. Pokuszę się o śmiałe stwierdzenie, że nie trzeba go nawet zamykać :) .

- Czym jeździsz stary?

- Multiplą...

- No szacun stary. Ja bym się nie odważył. Taki performens. :D .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałbym problemów z tym pojazdem, znajdź drugi samochód który ma 6 osobnych foteli i mniej niż 4m. Kei-cary z silnikiem w miejscu tylnego zderzaka się nie liczą ;).

Patrząc na niego ze strony czysto użytkowej, samochód jest genialny. Co do wyglądu - już chyba wszystko o nim powiedziano - garb pod szybą był wybitnie ślepą uliczką w motoryzacji i złej opinii (ze względu na wygląd I) nie udało się poprawić nawet "zwyklej" pod tym względem II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Staram się znaleźć dobre strony Mulitipli. Nie przekonuje mnie nawet mały przebieg przy odkupie. "Panie jak od Niemca brałem to chciał dopłacić by nie blokowała miejsca na palcu. Sam kupił przez słabość do kobiecych łez, kobieta nią jeździła do kościoła :) . No i przestała od kiedy proboszcz zaczął się z niej śmiać a współczujący prafianie wkładali drobne monety przez kratkę komory silnika pod szybą.

Twardo negocjowałem z Niemcem. Zaczął zachwalać, że niski przebieg, nie zniszczone wnętrze i oryginalne wyposażenie, bezwypadkowy ale skapitulował jak podszedłem, ręką wskazałem przód karoserii i tryumfalnie stwierdziłem A TO! Skapituował, choć nie bez walki zarzekając się, że taki wyjechał z fabryki :) . Chyba traktorów, dodałem i było pozamiatane."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra strona multipli jest to, ze oszczedzasz na autoalrmie i garazu, bo zupelnie ich nie potrzebujesz :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest brzydka ,ale praktyczna i oszczedna.

Szukalem malego vana do pracy (kango,berlingo itp) ,ale większoś uzywanych (bo na nowe mnie niestety nie stac) mialo przebieg kosmos.

A multiple kupilem z malym przebiegiem ,tylne siedzenia zdemontowalem ,nadal mam trzy siedzenia i duzo wiecej miejsca ladunkowego niz w/w vaniki ;)

Nikogo nie staram przekonac do Fiata, tym bardziej do Multipli.

Pisze tylko ,ze ja jestem zadowolony.

 

P's

No i faktycznie nie musze zamykac nawet na noc :)

 

Ide zamknac auto ;)

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

No to teraz mają przechlapane :D . Gdyby przytulili coś zwykłego, po okazaniu skruchy dostaliby coś w zawiasach i tyle. Ale tutaj tak prosto nie będzie. Najpierw trafią na obserwację psychiatryczną a wybór jest prosty: wariat czy zboczeniec :D ? Nikt normalny nie dopuszcza się zaboru Multipli.

Oddali nietkniętą bo jak się pojawili z "trofeum" w dziupli to kumple najpierw myśleli, że to żart i są w ukrytej kamerze a potem jak pojęli co się naprawdę stało to pękły im d%$y ze śmiechu. Ciekawe jakie teraz będą sprawcy mieli ksywki na mieście :) ?

 

Jest brzydka ,ale praktyczna i oszczedna.

Szukalem malego vana do pracy (kango,berlingo itp) ,ale większoś uzywanych (bo na nowe mnie niestety nie stac) mialo przebieg kosmos.

A multiple kupilem z malym przebiegiem ,tylne siedzenia zdemontowalem ,nadal mam trzy siedzenia i duzo wiecej miejsca ladunkowego niz w/w vaniki ;)

Nikogo nie staram przekonac do Fiata, tym bardziej do Multipli.

Pisze tylko ,ze ja jestem zadowolony.

 

P's

No i faktycznie nie musze zamykac nawet na noc :)

 

 

Ide zamknac auto ;)

Żartujemy z Multipli bo tak wypada :) . Gdy tymczasem zaletą jest "niekręcony" przebieg. No i przy odsprzedaży niewiele stracisz bo to co miała stracić już straciła. A może nawet wcześniej, po przekręceniu kluczyka przez pierwszego właściciela. Ciach i 50% nie ma, w jednej chwili. Kolor ujdzie i widać, że fachowiec przyjechał do roboty a nie na pokaz. Masz rację, nie przepłacaj. To narzędzie do pracy i nic więcej. Odwrotna opcja wydaje się bardziej zabawna nawet od Multipli - "Janie przynieś dwa worki cementu z Bentleya, ino żwawo. - Tak Panie."

Mieszkasz daleko od morza? Jak "ruda" radzi sobie z blachą i zawieszeniem Multipli?

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na niego ze strony czysto użytkowej, samochód jest genialny.

Ale strona użytkowa nie kończy się na konieczności zabrania piątki pasażerów. A wyjąwszy powyższe to Multipla jest słaba, poniżej przeciętnej. Jeszcze przed liftingiem była"jakaś", wyglądając jak delfin a po restylizacji stała się stolcem idealnym.

 

Wiecie jaki jest jedyny plus Multipli? ;)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

Nikogo nie staram przekonac do Fiata, tym bardziej do Multipli.

Pisze tylko ,ze ja jestem zadowolony.

....

Moja zona jezdzi fiatem i tez jest bardzo zadowolona, nie ma mowy o innym samochodzie :)

Wbrew kiepskim opiniom, samochod ma przejechane 45 tys. km i nie bylo nawet najdrobniejszych usterek.

A multipla jest po prostu "inna" i nie kazdy te odmiennosc akceptuje. 2cv tez kiedys uchodzil za brzydala, nazywano go kaczka, a dzis to kultowy samochod :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie, patrząc na to co się wyprawia na świecie nie zdziwiłbym się, jakby ktoś niedługo zaczął mówić, że multipla jest kultowa. To będzie chyba ostatnie stadium hipsterstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ma port usb do ladowania e-fajka, uchwyt na kubek z sojowym latte i bezglutenowe opony to ma spore szanse :D


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.