Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość seth11

Jaką książkę czytasz obecnie?

Rekomendowane odpowiedzi

wspomnienia Eustachego Sapiehy, z biedronki za 9,99 zł

kapitalna pozycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość urko12

"Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął" Jonasa Jonassona, lekkie i  urokliwe, z racji charakteru pracy, takie właśnie lekkie pozycje muszę czytać, by nie pogłębiać depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem film, książkę też mam, właśnie zachęciłeś mnie do przeczytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milan Kundera - "Nieznośna lekkość bytu". Na wykończeniu. Za rogiem już czai się "Nieśmiertelność" tego samego autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autobiografia Marka Webbera. To były kierowca F1. Szczerze polecam wszystkim zarażonym tym sportem.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem biografię Floyda Mayweatera.Ostatnio przeczytałem Tysona.Szok co ten facet wyprawiał i jeszcze lał najlepszych.(w najlepszej formie jak był) Aż mi się wierzyć nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie pierwszy tom trylogii magów prochowych, a chwilę wcześniej skończyłem "Mistrza i Małgorzatę" w tym nowym tłumaczeniu, ale żałuję, że nie mam czasu na przypisy, których jest 150 stron, bo mam taki backlog w książkach, że zajmę się tym może dopiero pod koniec przyszłego roku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja męczę Futu.re Glukhovskiego, dawno mi tak ciężko nie szło, pastwię się nad nią już chyba 4-5 tygodni, po kilka kart dziennie. Pomysł porywający, a wykonanie jakoś kuleje. Poprzednio Rzeka bogów McDonalda, ta była rewelacyjna.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja męczę Futu.re Glukhovskiego, dawno mi tak ciężko nie szło, pastwię się nad nią już chyba 4-5 tygodni, po kilka kart dziennie. Pomysł porywający, a wykonanie jakoś kuleje. Poprzednio Rzeka bogów McDonalda, ta była rewelacyjna.

To już któraś taka opinia o "Futu.re" i chyba sobie odpuszczę ten twór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Od zwierząt do bogów" autor Yuwal Noah Harari, bardzo ciekawa książka opisująca historię ludzkości od powstania człowieka do współczesności. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek Michniewicz  ''Swoją drogą'' Opowieść o trzech podróżach po inne życie.        s.367

                         

               Zabiorę cie w dowolne miejsce na świecie.

               Pod jednym warunkiem - decyzję,dokąd chcesz lecieć i po co, musisz podjąć już -w tej chwili.

 

Trzydziestolatek z korporacji uciekający od codziennej rutyny do afrykańskiej dżungli.

Młoda kobieta w świecie ortodoksyjnego islamu.

Dojrzały mężczyzna(ojciec autora) który postanawia odwiedzić miejsca o których marzył przez czterdzieści lat -Nowy Orlean)

 

Świetnie napisana (jak każda jego książka) pisze z dystansem do siebie ale z wiedza i humorem

, polecam jak najbardziej,

 

post-70077-0-86959400-1483290771_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w meteo 2033, tym bardziej mroczne i bardzij wciągające...

Generalnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autobiografia Marka Webbera. To były kierowca F1. Szczerze polecam wszystkim zarażonym tym sportem.

A opowiedział o przypadku jak mu zabrali nowego typu przednie skrzydło i dali Vettelu?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w meteo 2033, tym bardziej mroczne i bardzij wciągające...

Generalnie polecam.

I tylko w tej części. 2034 i 2035 są o wiele gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się zobaczy.

Każdy ma inny gust :)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się zobaczy.

Każdy ma inny gust :)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Prawda, ale trzeba lubić dramaty obyczajowe w które zmieniają się następne części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro 2034 za połową... Inne, ale czy gorsze? Nieee po prostu inne, autor wprowadza inny klimat. Perspektywe dwóch skrajnie różnych bohaterów... Starego Homera i nastoletniej Aleksandry. To się czyta dobrze.Nie jest to Tolkien, czy Sapkowski, ale źle nie jest. Moim zdaniem warte polecenia, ale nie jako pierwszą lekturę z gatunku fantazy

Jeszcze 2035 i na półce czeka trylogia Igrzysk Śmierci :)

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem "Ciało obce" Rafała Ziemkiewicza. Duże zaskoczenie, gorąco polecam.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę "Na Zachodzie bez zmian" Ericha Marii Remarkqe`a i absolutnie polecam wszystkim, bez względu co lubią czytać. Dzisiaj w naszym kraju ludzie coraz odważniej i z entuzjazmem myślą o wojnie, gloryfikują ją i włączają do głównego nurtu kulturalnego. Polecam poczytać o tym jak wojna wygląda z perspektywy ochotnika, młodego chłopaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie... dobra.Przeczytałem lata temu we wczesnym liceum,kiedy byłem na etapie czytania ambitnych książek.Teraz trenuję Nocnego recepcjonistę Johna le Carre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, trudno wyróżnić akurat ją jako bardziej ambitną - prosty język i bardzo przejmujący obraz rzezi okopowej w I wojnie światowej. Swoją drogą, to rozmawialiśmy o tym z moim współlokatorem, że tą książkę powinno się wprowadzić do kanonu lektur szkolnych, to w zasadzie manifest pacyfistyczny.
Teraz sprawdziłem, że ten Nocny Recepcjonista to bardzo dobra książka szpiegowska i jest do tego niezły serial nakręcony. Obrócę to i to i dam znać jakie wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Kończę "Na Zachodzie bez zmian" Ericha Marii Remarkqe`a i absolutnie polecam wszystkim, bez względu co lubią czytać. Dzisiaj w naszym kraju ludzie coraz odważniej i z entuzjazmem myślą o wojnie, gloryfikują ją i włączają do głównego nurtu kulturalnego. Polecam poczytać o tym jak wojna wygląda z perspektywy ochotnika, młodego chłopaka.

Jest ktos ,kto nie tego nie czytal?

Zarzuc sobie Czas zycia, czas smierci Remarque'a, to ci dopiero rozwali swiatopoglad. Ja teraz po raz kolejny czytam Amerykanska sielanke, Philipa Rotha, niezle ryje umysl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie czytałem.

:)

Mam kilka półek literatury fantazy. Kilkadziesiąt tomów, oczywiście to nie jest ozdoba. Wszystko przeczytane :)

Mogę polecić wiele książek tego gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Ja tego nie czytałem.

:)

Pytanie retoryczne, przyjacielu. A tak miedzy nami - nie przynawaj sie do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Czy się nie przyznawać? Tak samo mogę zapytać, kto nie czytał Władcy Pierścieni? Silmarillionu?

To są klasyki. A są osoby co nie czytały...

Tak więc można się przyznać :)

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.