Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
diesel

Nowe nabytki japońskie - chwalimy się tym, co udało nam się upolować

Recommended Posts

W dniu 29.07.2020 o 20:14, tomaliusz napisał:

Takie wpadły, gulf kilka dni temu a mudman dzisiaj :)

IMG_20200729_200925.jpg

Tak jakoś kojarzę, ze kolega lubi takie konkretne modele z tej stajni, włącznie z topowymi.

Może byś chlapnął jakieś zdjęcie kolekcji (chyba, że jest w innym wątku) chętnie obejrzę 🙂 

Guest tbn

Nowe japońskie nabytki. Kupiłem z myślą, że zobaczę na żywo i jednego zostawie, ale oba świetne. Jeszcze chętnie bym czarnego Willarda na żywo zobaczył. 

IMG-0757.JPG

Taki wpadł dzisiaj. Kasa za zaginionego Oceanusa wróciła do kieszeni, to powędrowałem do salonu po jakąś osłodę. Jest petarda!

P7313610.JPG

Trafił się zwykły Romek w super stanie i dobrej cenie to trzeba było zabrać

Romek jak Romek, ale w tle widzę niezły zbiór nurków

Pozdrawiam, Mirek

Dziś dotarł. Gdy pod koniec lipca Kolega @clusca wrzucił link z okazją do zakupu RE-AU0005L00B udało mi się sobie wyjaśnić, że nie jest on mi potrzebny, że nie będę z za wielkiej wody go ściągał, że po co... ale gdy kilka dni później Maciek wystawił go na bazarku uznałem, że to przeznaczenie. I tak oto jest. Maćku dziękuję.

Zdjęcia na szybko, w kiepskim świetle nie oddają jego uroku.

IMG_20200803_120001.jpg

IMG_20200803_165357.jpg

Małżeństwo i zegarki.

17 minut temu, AK&AK napisał:

Dziś dotarł. Gdy pod koniec lipca Kolega @clusca wrzucił link z okazją do zakupu RE-AU0005L00B udało mi się sobie wyjaśnić, że nie jest on mi potrzebny, że nie będę z za wielkiej wody go ściągał, że po co... ale gdy kilka dni później Maciek wystawił go na bazarku uznałem, że to przeznaczenie. I tak oto jest. Maćku dziękuję.

IMG_20200803_120001.jpg

IMG_20200803_165357.jpg

Teraz już wiem, który kolega mnie ubiegł 😁

27 minut temu, brz napisał:

Bardzo przystojny. ;)

I w bardzo dobrym rozmiarze.

13 minut temu, Balansujący Na Osi napisał:

Niebieskie dalej w modzie.

Zdecydowanie tak.

Myślałem nad jego zakupem jakoś na początku 2019 roku, ale nie byłem przekonany... o ile XII nawet mi pasowała (tak, jak sekundnik i logo ma kolor różowego złota) o tyle do VI jakoś przekonany nie byłem. Postanowiłem poczekać na nowości. W tym roku zobaczyłem RE-AU0403L i smutek mnie ogarnął - 42 mm, serio? I brak lumy za indeksami godzinowymi...

A tu pewnego dnia w zegarkowych okazjach pojawił się link, który przypomniał o tym zegarku... a jak było dalej to już wiecie ;)

21 minut temu, wisniap napisał:

Teraz już wiem, który kolega mnie ubiegł 😁

18 minut temu, mmaniek napisał:

Nie Ty jeden wahałeś się zbyt długo emoji17.png

Polecam polowanie bo to naprawdę ładny zegarek jest. Dziś pochmurny dzień, ale przypuszczam, że w słoneczny tarcza będzie się pięknie mieniła. Powodzenia.

Małżeństwo i zegarki.

Godzinę temu, AK&AK napisał:

Cała przyjemność po mojej stronie, niech się dobrze nosi :)

BTW, miałem czarny i teraz przez moment zagościł u mnie niebieski. Oba super, ale jak ktoś szuka nietuzinkowego zegarka, to niebieski chyba ładniejszy. Czarny jest taki... grzeczny i poprawny ;) Gdyby nie fakt, że z tyłu głowy siedzi mi od jakiegoś czasu inny zegarek, to pewnie bym nie sprzedawał.

Gratuluję OS'y ;)

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Guest tomaliusz

Fajna OSa, miałem konkretnie taką niebieską ale sprzedałem.

Myślę że jeszcze ciekawa jest biała i mnie swego czasu też kusiła.

No ale znudziła się po czasie jak to zwykle w tym sporcie bywa ;)

Zegarek piękny, ale te "kutasiki" mogli czym innym zastąpić. Trochę mi to przypomina polską grę komputerową, khmmm... Królewna Jebaczka. Link poniżej, tak w okolicach 5 minuty. BTW, ależ kiedyś trzeba było mieć wyobraźnię ;)

Edited by clusca

Zegarek piękny, ale te "kutasiki" mogli czym innym zastąpić. Trochę mi to przypomina polską grę komputerową, khmmm... Królewna Jebaczka.

Buhahahahaha! Toś dowalił! 🤣 🤣

Dziś dotarł. Gdy pod koniec lipca Kolega [mention=97432]clusca[/mention] wrzucił link z okazją do zakupu RE-AU0005L00B udało mi się sobie wyjaśnić, że nie jest on mi potrzebny, że nie będę z za wielkiej wody go ściągał, że po co... ale gdy kilka dni później Maciek wystawił go na bazarku uznałem, że to przeznaczenie. I tak oto jest. Maćku dziękuję.
IMG_20200803_120001.thumb.jpg.2fcdb4536657d8ca3e624b2e10af921c.jpg
IMG_20200803_165357.thumb.jpg.e00aeb8d2c9475b8a0e7b06353fe19b9.jpg
Piękny.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Kilkanaście miesięcy temu twierdziłem, że divery to nie moja bajka, teraz się odważyłem i zaczynam zmieniać zdanie. Dzięki koledze @tommly, taki kawał sikora dziś zawitał.

20200804_164242.jpg

Edited by mmaniek

10 godzin temu, dudak napisał:

Teraz w odpowiednim miejscu.

No no klasa. Brawo.

10 minut temu, mmaniek napisał:

Kilkanaście miesięcy temu twierdziłem, że divery to nie moja bajka, teraz się odważyłem i zaczynam zmieniać zdanie. Dzięki koledze @tommly, taki kawał sikora dziś zawitał.

20200804_164242.jpg

Dzięki za transakcję, niech cieszy jak najdłużej.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Na komputerze zdjęcie jest, a na telefonie nie było 😕, załadowałem jeszcze raz, mniejsze.